Master Airscrew - Vrtule pre DJI Mavic Air 2 (Oranžové)

Kód: MA.MA27439FO4
Výpredaj Len u nás
29 € –27 %
Master Airscrew - Vrtule pre DJI Mavic Air 2 (Oranžové)
29 € –27 % 21 € 17,50 € bez DPH
Na sklade (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Vylepšenie dronu nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí vymeniť vrtuľky na vašom DJI Mavic Air 2 a behom niekoľkých sekúnd získate až o 8 % viac času letu a až o 37 % nižšiu hlučnosť. Vylepšené stealth vrtule Mavic Air 2 ďalej poskytujú vylepšený výkon v režime Šport, lety vo vysokej nadmorskej výške, lepšiu odolnosť a viditeľnosť spolu s bezkonkurenčnými výkonovými vlastnosťami. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšenie dronu nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí vymeniť vrtuľky na vašom DJI Mavic Air 2 a behom niekoľkých sekúnd získate až o 8 % viac času letu a až o 37 % nižšiu hlučnosť. Vylepšené stealth vrtule Mavic Air 2 ďalej poskytujú vylepšený výkon v režime Šport, lety vo vysokej nadmorskej výške, lepšiu odolnosť a viditeľnosť spolu s bezkonkurenčnými výkonovými vlastnosťami.

Dlhšia doba letu o 8 %

Vylepšená účinnosť vrtúľ ponúka až o 8 % dlhší čas letu v porovnaní s originálnymi DJI vrtuľami. Získajte ďalšie asi 2,5 minúty času navyše pre tie najlepšie snímky, na ktoré ste zameraní. Upozornenie: Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Nižšia hlučnosť

Menej rušivé lety s potlačením hluku dronu až do -2 dB a citeľným znížením výšky frekvencie. (až o 37 % zníženie akustického výkonu) * Nominálne hodnoty v porovnaní s vrtuľami DJI.

Vylepšená obratnosť a maximálna rýchlosť

Získajte maximálnu rýchlosť vyššiu až o 2 km / h a zvýšenú pohyblivosť v normálnom a v športovom režime. Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Nižšia hmotnosť 

Nižšia hmotnosť pre menšiu zotrvačnosť. Vrtule Stealth Mavic Air 2 sú skonštruované k dokonalosti a sú o 2,9 % ľahšie, čo zlepšuje celkovú odozvu systému. Vrtule tiež prinášajú podstatné zlepšenie letu v režime Šport a vo vysokej nadmorskej výške. Extra sila pre neočakávané situácie.

Vylepšená bezpečnosť

Živé farebné prevedenia vrtúľ pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Ľahšia navigácia s vylepšeným situačným povedomím. Perfektné vrtule pre začiatočníkov aj profesionálov.

Zlepšená odolnosť

Špeciálne vybraná geometria a kompozitný polymérny materiál pre lepšiu a dlhú životnosť.

100% kompatibilné

Farebne označené vrtule „Quick-release“, navrhnuté pre dokonalé prispôsobenie a priame fungovanie typu plug & play s akýmkoľvek Mavic Air 2. Špeciálna pozornosť bola venovaná zaisteniu plnej prenosnosti a kompatibility so všetkým existujúcim príslušenstvom DJI. Vrtuľky sú vyrobené v USA.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • Obal na prenášanie
  • Nálepky s logom Master Airscrew

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Mavic Air 2
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 21.8.2023
No, Master Airscrew majú celkom slušnú kampaň. Išiel som do týchto vrtúľ hlavne kvôli tomu, že mali byť tichšie oproti originálu, lebo som chcel byť so svojim DJI Mavic Air 2 menej nápadný. Recenzie aj výrobca hovorí o poklese hlučnosti o 2 dB, čo by mal byť nezanedbateľný rozdiel, ale pravda je, že v reálne ten rozdiel je nepostrehnuteľný. Skôr, tým že vrtule majú cca o 1 cm viac ako originál, myslím, že idú na nižšie otáčky, takže je určite aj počuteľne nižšia frekvencia bzučania, ale intenzita je rovnaká. Je však ale cítiť rozdiel v agilnosti resp. manévrovateľnosti a je dron akoby rýchlejší. Oranžová farba je ale riadne výrazná aj v dosť veľkej výške a ľutujem, že som sa nerozhodol pre modré, ktoré sú o 7 eur drahšie, ale ich určite menej vidno. Každopádne, som s kúpou spokojný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.