Master Airscrew - Vrtule pre DJI Mavic 3 (Červené)

Kód: MA.M3S9453FR4
Len u nás
39 € 32,50 € bez DPH
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Vrtule novej generácie pre váš DJI Mavic 3 a Mavic 3 Cine. Výnimočná kvalita, nízka hlučnosť a dlhá doba letu. Vylepšená ovládateľnosť a vysoká rýchlosť. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhšia doba letu o 5 %

Až o 5 % dlhší čas letu v porovnaní s OEM vrtuľami DJI vďaka vylepšenej účinnosti listu. Získajte ďalšie približne 2 minúty letového času navyše na jednu batériu pre tie najlepšie zábery, na ktoré sa zameriavate. *Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Nižšia hlučnosť

Menej rušivé lety s redukciou hluku lietadla až o -2,0 dB a citeľným znížením výšky zvuku. (až o 37 % zníženie akustického výkonu) *Nominálne hodnoty v porovnaní s OEM vrtuľami DJI Mavic 3.

Vylepšená obratnosť a maximálna rýchlosť

Získajte maximálnu rýchlosť vyššiu až o 3,2 km / h a zvýšenú pohyblivosť v normálnom a v športovom režime. Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Vylepšená odozva

Vylepšená odozva a agilita pomáhajú lepšie sa orientovať v komplikovaných scenároch.

Vylepšená bezpečnosť

Možnosti žiarivých farieb pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Jednoduchšia navigácia s vylepšeným povedomím o situácii. Perfektný upgrade vrtule pre začiatočníkov aj profesionálov.

100% kompatibilné

Špeciálna starostlivosť bola venovaná zaisteniu plnej prenosnosti a kompatibility s príslušenstvom DJI Mavic 3 a Mavic 3 Cine.Vrtuľky sú vyrobené v USA.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • Obal na prenášanie
  • Nálepky s logom Master Airscrew

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Mavic 3
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.