Master Airscrew - Vrtule pre DJI Mavic 2 (Modré)

Kód: MA.M2E8949FL4
Len u nás
39 € 32,50 € bez DPH
Na sklade (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Vrtule Master Airscrew sú pravdepodobne najjednoduchší a najvýznamnejší upgrade vášho dronu DJI Mavic 2. Kompatibilné s Mavic 2 Pro, Zoom a Enterprise sériou. Jednoduchá výmena vrtule v priebehu niekoľkých sekúnd, nie sú potrebné žiadne úpravy nastavení. Vylepšené vrtule Mavic 2 STEALTH poskytujú tichý chod, vyššiu efektivitu a dlhší čas letu, ako aj zvýšený výkon v režime Šport a pri letoch vo veľkých výškach. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Upgrade vášho dronu nikdy nebol ľahší! Stačí vymeniť vrtuľky na vašom DJI Mavic 2 a behom niekoľkých sekúnd získate na svojom drone až o 5 % viac času letu a až o 37 % nižšiu hlučnosť. Vylepšené stealth vrtule Mavic 2 ďalej poskytujú vylepšený výkon v režime Šport, lety vo vysokej nadmorskej výške, lepšiu odolnosť a viditeľnosť spolu s bezkonkurenčnými výkonovými vlastnosťami.

Dlhšia doba letu o 5 %

Vylepšená účinnosť vrtúľ ponúka až o 5 % dlhší čas letu v porovnaní s originálnymi DJI vrtuľami. Získajte ďalšie asi 1,6 minúty času navyše pre tie najlepšie snímky, na ktoré ste zameraní. Upozornenie: Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Znižuje prehrievanie motorov

Získajte dlhšiu životnosť svojich motorov, čím sa eliminuje časté prehrievanie spôsobené neefektívnosťou pohonu. Mavic 2 Stealth Propellers bežia až o 10°F chladnejšie v porovnaní s DJI OEM Propellermi.

Nižšia hmotnosť 

Nižšia hmotnosť pre menšiu zotrvačnosť. Vrtule Stealth Mavic 2 sú skonštruované k dokonalosti a sú o 3 % ľahšie, čo zlepšuje celkovú odozvu systému. Vrtule tiež prinášajú podstatné zlepšenie letu v režime Šport a vo vysokej nadmorskej výške. Extra sila pre neočakávané situácie.

Vylepšená bezpečnosť

Živé farebné prevedenia vrtúľ pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Ľahšia navigácia s vylepšeným situačným povedomím. Perfektné vrtule pre začiatočníkov aj profesionálov.

Zlepšená odolnosť

Špeciálne vybraná geometria a kompozitný polymérny materiál pre lepšiu a dlhú životnosť.

100 % kompatibilné

Farebne označené vrtule „Quick-release“, navrhnuté pre dokonalé prispôsobenie a priame fungovanie typu plug & play s akýmkoľvek Mavic 2 a Mavic 2 Enterprise. Špeciálna pozornosť bola venovaná zaisteniu plnej prenosnosti a kompatibility so všetkým existujúcim príslušenstvom DJI. Vrtuľky sú vyrobené v USA.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • Obal na prenášanie
  • Nálepky s logom Master Airscrew

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Mavic 2
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 20.5.2022
Som spokojný na 100 % Bol som milo prekvapený ako rýcho tovar prišiel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.