Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Master Airscrew - Vrtule pre Mini 2 (Červené)

Kód: MA.MI24121FR4
Len u nás
19 € 15,83 € bez DPH
Na ceste

Vylepšenie vášho dronu nikdy nebolo jednoduchšie! Stačí vymeniť vrtuľky na vašom DJI Mini 2 alebo DJI Mini SE a behom niekoľkých sekúnd získate na svojom drone až o 3 % viac času letu a až o 37 % nižšiu hlučnosť. Vylepšené stealth vrtule Mini 2 ďalej poskytujú vylepšený výkon v režime Šport, lety vo vysokej nadmorskej výške, lepšiu odolnosť a viditeľnosť spolu s bezkonkurenčnými výkonovými vlastnosťami. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhšia doba letu o 3 %

Vylepšená účinnosť vrtúľ ponúka až o 3 % dlhší čas letu v porovnaní s originálnymi DJI vrtuľami. Získajte ďalšiu minútu času navyše pre tie najlepšie snímky, na ktoré ste zameraní. Upozornenie: Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Nižšia hlučnosť

Menej rušivé lety s potlačením hluku dronu až do -2 dB a citeľným znížením výšky frekvencie. (až o 37 % zníženie akustického výkonu) * Nominálne hodnoty v porovnaní s vrtuľami DJI.

Nižšia hmotnosť 

Nižšia hmotnosť pre menšiu zotrvačnosť. Vrtule Stealth Mini 2 sú skonštruované k dokonalosti, čo zlepšuje celkovú odozvu systému. Vrtule tiež prinášajú podstatné zlepšenie letu v režime Šport a vo vysokej nadmorskej výške. Extra sila pre neočakávané situácie.

Vylepšená bezpečnosť

Živé farebné prevedenia vrtúľ pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Ľahšia navigácia s vylepšeným situačným povedomím. Perfektné vrtule pre začiatočníkov aj profesionálov.

Zlepšená odolnosť

Špeciálne vybraná geometria a kompozitný polymérny materiál pre lepšiu a dlhú životnosť.

100% kompatibilné

Vrtule sú navrhnuté špeciálne pre DJI Mini 2 a DJI Mini SE. Špeciálna pozornosť bola venovaná zaisteniu plnej prenosnosti a kompatibility so všetkým existujúcim príslušenstvom DJI. Vrtuľky sú vyrobené v USA.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • 8x skrutka na prichytenie vrtúľ
  • Obal na prenášanie
  • Nálepky s logom Master Airscrew

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Mini 2
Záruka: 2 roky

Master Airscrew vrtule pre Mini 2

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 7.10.2022
+ lepšia viditeľnosť,menší hluk

5
TK Avatar autora | 17.9.2022
spĺňa moje očakávania
5
Avatar autora | 20.1.2022
+ sú skutočne tichšie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.