Freewell - Set Bright Day filtrov pre DJI Mini 3 Pro

Kód: FW-MN3-BRG
74 € 61,67 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Set šiestich filtrov Freewell pre kameru dronu DJI Mini 3 Pro. Balenie obsahuje filtre ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL, CPL.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo používať ND filtre?

Súprava ND filtrov pre denné natáčanie od Freewell Gear je skvelou voľbou pre nadšených videomakerov, ktorí chcú posunúť svoje zábery na ďalšiu úroveň. ND filtre vám pomôžu zachytiť zábery so správnym kontrastom a farbami.

ND4/PL filter

ND4/PL filter pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 2 EV, pre natáčanie pod zatiahnutou oblohou so slabým osvetlením a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND8/PL filter

Hybridný filter ND8/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 3 EV, pre natáčanie aj za polojasna, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND16/PL filter

Hybridný filter ND16/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 4 EV, na natáčanie aj za veľmi slnečného počasia, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND32/PL filter

Hybridný filter ND32/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 5 EV, na natáčanie pri silnom slnečnom svite, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina. S týmto filtrom je možné aj docieliť filmový „motion blur“ efekt.

ND64/PL filter

Hybridný filter ND64/PL pomáha znížiť na najnižšiu možnú hodnotu pre najefektívnejšie docielenie „motion blur“ efektu. Obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná, vodná hladina alebo sneh.

CPL filter

CPL filter obmedzuje nechcené odlesky lesklých povrchov, ako napríklad vodná hladina, sneh alebo okná.

  • Model: DJI Mini 3 Pro
  • Magnetický systém: Nie
  • Sivý filter (ND): ND4,ND8,ND16,ND32,ND64
  • Polarizácia: Kruhová (CPL), Hybridná (ND/PL)

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: