EcoFlow - Solárny panel (400 W)

Kód: 1ECO1000-07
949 € 790,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

S týmto skladným, prenosným a výkonným 400 W solárnym panelom budete mať energiu vždy na dosah. Vďaka jeho vysokej efektivite dobijete svoju batériovú stanicu ešte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Najlepšie je umiestniť prenosné solárne panely pod uhlom 30 až 45 stupňov smerom k slnku. Prenosné solárne panely EcoFlow majú vstavaný stojan, ktorý je možné nastaviť podľa toho, kde je slnko na oblohe. Panel je vhodný najmä pre väčšie stanice - EcoFlow Delta Pro a EcoFlow Delta Max.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosné a skladné: 400 W solárne panely EcoFlow sú prenosné, skladné a vysoko kompaktné. Či už kempujete alebo ste na cestách, stačí panel len rozložiť a behom chvíle začať zbierať solárnu energiu.

Chytrá solárna energia: 400 W solárne panely EcoFlow sú navrhnuté tak, aby po pripojení k batériovej stanici poskytovali maximálny výkon počas celého dňa. Majú vysokú účinnosť 21-22% a spoločne s MPPT stanicami zaisťujú spoľahlivé dobíjanie napríklad aj za nie celkom priaznivého počasia.

Odolný dizajn: Solárne panely EcoFlow majú stupeň krytia IP67. Sú teda odolné proti vode a prachu. ETFE fólia chráni panely pred ultrafialovým žiarením a zvyšuje tak životnosť produktu. Celkové spracovanie solárnych panelov EcoFlow priamo volá po outdoorových zážitkoch.

Puzdro, ktoré nie je iba puzdro: Obal, s ktorými sú solárne panely dodávané neslúžia len na ochranu počas prepravy. Je možné ho využiť aj ako stojan, vďaka ktorému môžete panely podľa potreby nastaviť tak, aby čo najlepšie smerovali k slnku. Zlepšuje tiež manipuláciu pri zapojení viacerých panelov naraz.

Technické špecifikácie

  • Menovitý výkon: 400 W
  • Napätie naprázdno: 48 V (Vmp 41 V)
  • Prúd nakrátko: 11 A (Imp 9,8 A)
  • Účinnosť: 22,4 %
  • Typ článkov: Monokryštalický kremík
  • Typ konektora: MC4
  • Hmotnosť: 15,5 kg (vrátane krytu/stojana), samostatný panel cca 12,5 kg
  • Rozmery - rozložený: 106 x 236,5 x 2,4 cm
  • Rozmery - zložený: 106 x 62 x 2,4 cm
  • Rozsah prevádzkových a skladovacích teplôt: -20 °C až 85 °C

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IG Avatar autora | 28.4.2022
Panel na priamom poludňajšom slnku dosahuje výstup oklolo 390W, pri aj malej zmene slnečného svitu jeho výstup prudko klesá, pri prekryti slnka aj malým obláčikom je výstup nula. Obtiaznejsia manipulácia, nie veľmi stabiliná opora podľa návodu, chcelo by to vyrobiť lepšiu oporu na zaistenie stability a vystrenie panelu do roviny po celej jeho ploche. Celkovo hodnotenie - veľmi dobrý, po vyrobení si nového uchytenia môže byt výborný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.