EcoFlow - 2x 100 W rigidný solárny panel (+ sada na uchytenie)

Kód: 1ECOS331MF
Znížená cena
Značka: ECOFLOW
229 € –21 %
b 3 5fe27
229 € –21 % 179 € 149,17 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023

Set dvoch 100 W pevných solárnych panelov EcoFlow. Vysoko efektívne monokryštalické kremíkové články, výkon 100 W, vhodné pre stálu vonkajšiu inštaláciu. Panel sa vyznačuje vysokou efektivitou a vďaka účinným monokryštalickým kremíkovým článkom pohodlne dobijete napríklad batériovú stanicu, akumulátory systému Power Kit a ďalšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchle nabíjanie

100 W pevný solárny panel EcoFlow využíva najmodernejšiu technológiu článkov a má vysokú účinnosť konverzie až 23 %, takže napríklad akumulátory systému Power Kit dokážu pri priaznivom počasí dobiť v rekordnom čase.

Jednoduchá inštalácia

Predvŕtané drážky na ráme panela umožňujú jeho pohodlnú a bezpečnú montáž na strechu domu alebo vašej dodávky.

Univerzálne použitie

Vďaka univerzálnemu solárnemu konektoru je možné náš 100 W pevný solárny panel použiť aj s ďalšími solárnymi systémami alebo prenosnými elektrocentrálami tretích strán.

Vysoká účinnosť

Naše 100 W pevné solárne panely EcoFlow majú účinnosť konverzie až 23% a dajú sa pripojiť ako súčasť systému Power Kit alebo prenosnej batériovej stanice EcoFlow. V tejto kombinácii optimalizuje integrovaný algoritmus MPPT čo najefektívnejšie celkový solárny výkon všetkých pripojených panelov.

Odolná konštrukcia

Panel je vyrobený z robustného antikorózneho hliníkového rámu a je určený na dlhodobú inštaláciu vo vonkajšom prostredí. Jeho monokryštalické články sú potiahnuté vysoko ochrannou lamináciou a kryté tvrdeným sklom, čo zvyšuje celkový výkon aj odolnosť.

Technické špecifikácie

  • Hmotnosť: cca 6,2 kg
  • Rozmery: 980 × 586 × 30 mm
  • Menovitý výkon: 100 Wp
  • Napätie naprázdno: 20,3 V
  • Prúd nakrátko: 6,3 A
  • Účinnosť: 23%
  • Konektor: Prémiový MC4
  • Stupeň krytia: IP68

V balení

  • 2× 100W solárny panel
  • Príručka

*Solárny nabíjací kábel na XT60 je súčasťou prenosných solárnych panelov EcoFlow.

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.