EcoFlow - Solar Angle Guide

Kód: 1ECOSAG
15 € 12,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
3.5.2024

Zachyťte každý lúč svetla: Udržujte slnečné svetlo pod uhlom 90° a sústreďte slnečné lúče na povrch vášho solárneho panelu. Sprievodca slnečným uhlom vám ponúka spôsob, ako maximalizovať vystavenie slnečnému žiareniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Vážne jednoduché použitie: Pripnite na okraj vášho solárneho panelu. Potom zarovnajte solárny panel so slnečnými lúčmi pomocou tieňa. Po zarovnaní môžete začať.
  • Vyrobené tak, aby vydržali: Sprievodca slnečným uhlom bude v prvej línii, pokiaľ ide o slnečné lúče. Jeho vlastnosti odolné voči UV žiareniu znamenajú, že budete môcť v nasledujúcich rokoch zvýšiť solárny príjem a skrátiť časy solárneho nabíjania.
  • Správne uhly: Vďaka priehľadnej škrupine môžete zarovnať tieň slnka do stredu sprievodcu slnečným uhlom. To zaisťuje, že ste kolmo na najsilnejšie slnečné lúče.

Sprievodca slnečným uhlom: Ako používať

  1. Pripevnite vodiacu lištu k okraju solárneho panelu.
  2. Nakloňte solárny panel tak, aby slnko svietilo cez priehľadný plášť vodidla.
  3. Keď slnko svieti cez priehľadnú škrupinu, upravte uhol vášho solárneho panelu, kým tieň nedosiahne stred vodiacej lišty.
  4. Cieľom je dostať sa čo najbližšie k stredu. Čím je uhol slnečného svetla bližšie k 90°, tým vyšší solárny príjem a kratší čas solárneho nabíjania získate.

Technické údaje

  • Rozmery: 1,97 * 2,12 * 1,18 palca / 50 * 54 * 30 mm
  • Hmotnosť: 0,06 lb / 25 g

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.