EcoFlow - Power Kits 100 W solárny panel (Flexibilný)

Kód: 1ECOS330
129 € 107,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Flexibilný solárny panel EcoFlow s výkonom 100 Wp. Panel je možné umiestniť aj na zakrivené povrchy, ponúka vysokú účinnosť 23% a ochranu proti vonkajším vplyvom. Samozrejmosťou sú prémiové solárne konektory MC4.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extrémne ľahké

Tento flexibilný solárny panel váži iba 2,3 kg, takže sa veľmi ľahko prepravujú a inštalujú. Flexibilné solárne panely sú ideálne riešenie pre strechy a povrchy, ktoré vydržia len malé zaťaženie.

Flexibilné

Vďaka vysokej flexibilite sa hodí aj na umiestnenie na zakrivené povrchy, ako sú napríklad strechy obytných áut a dodávok alebo napríklad lodí. Panel ľahko ohnete až o 258 stupňov. Samotná montáž je veľmi rýchla a počas chvíľky tak môžete dobíjať napríklad systém EcoFlow Power Kit alebo prenosnú batériovú stanicu.

Odolné

Stupeň krytia IP68 umožňuje používať panel za každého počasia. Každý zo 182 monokryštalických kremíkových článkov je vyrobený kombináciou sklených vlákien a pokročilého procesu laminovania, čo prispieva k ochrane panelu a zvyšuje jeho výkon. Solárne články panelu s ochrannou fóliou ETFE vydržia aj náročné prostredie. Panel je teda veľmi odolný proti nečistotám, prachu a prúdom vody pri malom tlaku.

Vysoká účinnosť a ochrana

100 W flexibilný solárny panel EcoFlow má vynikajúcu účinnosť 23%, čo vám umožní nabíjať ešte rýchlejšie. Integrované bypass diódy zabraňujú prehriatiu. Pri použití so systémom Power Kit alebo prenosnou batériovou stanicou EcoFlow optimalizuje integrovaný algoritmus MPPT celkový solárny príkon pripojených panelov.

Univerzálne použitie

Súčasťou 100 W flexibilného panelu je aj 1 meter dlhý kábel s prémiovými MC4 konektormi. Vďaka univerzálnemu solárnemu konektoru je možné náš 100 W flexibilný solárny panel použiť aj s ďalšími solárnymi systémami alebo prenosnými elektrocentrálami tretích strán.

Vyberte si spôsob inštalácie

Oceľové očká umožňujú flexibilný solárny panel zavesiť napríklad pomocou háčikov alebo ho možno bezpečne pripevniť k povrchu lepidlom.

Technické špecifikácie

  • Hmotnosť: cca 2,3 kg
  • Rozmery: 1055 × 612 × 25 mm
  • Menovitý výkon: 100 Wp
  • Napätie naprázdno: 20,3 V
  • Prúd nakrátko: 6,3 A
  • Účinnosť: 23%
  • Konektor: Prémiový MC4
  • Prevádzková teplota: 20 °C až 85 °C
  • Typ článkov: Monokryštalický článok M10

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 28.4.2023
+ skúšal som ho raz . dostal som z neho 85W a to boli podľa mňa ideálne slnečné podmienky .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.