EcoFlow - Solárny panel (220 W)

Kód: 1ECO1000-08
499 € –6 %
b 0 72be7
499 € –6 % 469 € 390,83 € bez DPH
Na sklade (4 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024

Vysoko efektívne monokryštalické kremíkové články, výkon 220 W, vodeodolné, skladné a polohovateľné. So solárnym panelom EcoFlow s výkonom 220 W nemusíte mať obavy z miest, kde nie je elektrická zásuvka. Panel sa vyznačuje vysokou efektivitou a vďaka účinným monokryštalickým kremíkovým článkom pohodlne dobijete batériové stanice EcoFlow.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálne využitie slnečných lúčov

Obojstranný prenosný solárny panel EcoFlow dosahuje na prednej strane výkonu až 220 W a na zadnej strane až 155 W pomocou odrazeného svetla. Práve zadná strana tak dokáže zachytiť až o 25 % viac solárnej energie a ešte rýchlejšie tak dobiť batériovú stanicu.

Kompaktný a skladný

Solárny panel bol od základu navrhnutý tak, aby bol vysoko kompaktný. Je o 10 % menší ako porovnateľné 220 W panely, šetrí miesto vďaka tenšiemu tvrdenému sklu a menšej ploche potrebnej pre daný výkon.

Od EcoFlow čakajte vždy niečo navyše

Panel je dodávaný spoločne so škrupinovým prepravným puzdrom, takže si ho môžete zobrať so sebou naozaj kamkoľvek. Akonáhle dorazíte na miesto určenia, jednoducho a rýchlo panel rozložíte a puzdro môžete využiť ako stojan, aby ste si zaistili čo možno najlepšie nasmerovanie priamo k slnečným lúčom. Pokiaľ sa chystáte prepojiť viac solárnych panelov, stojan poslúži aj na to, aby si panely vzájomne netienili a nedochádzalo tak so znižovaním ich výkonu.

Smart solárna energia

Solárny panel EcoFlow je možné pripojiť k batériovej stanici EcoFlow a využiť tak jej vstavaný regulátor nabíjania MPPT. Ten detekuje prúd a napätie v reálnom čase a poskytuje najlepší možný výkon v závislosti od zmien počasia.

Extrémna odolnosť

Panel je vyrobený z jedného kusu tvrdeného skla a je až päťkrát odolnejší ako obdobné panely dostupné na trhu. Je úplne odolný proti vode a prachu. Či prší, fúka vietor alebo vytrvalo praží slnko, váš panel je v bezpečí. Navyše 0,2 mm tenký ochranný ETFE UV filter chráni povrch produktu a zvyšuje tak jeho životnosť.

Technické špecifikácie

 • Menovitý výkon: Predná strana 220 W; zadná strana 155 W
 • Napätie naprázdno: 21,8 V (Vmp 18,4 V)
 • Prúd nakrátko: Predná strana 13 A (Imp 12 A); zadná strana 8,8 A (Imp 8,4 A)
 • Účinnosť: 22 až 23 %
 • Typ článkov: Monokryštalický kremík
 • Typ konektora: MC4
 • Hmotnosť: 14 kg (solárny panel samotný 9,5 kg)
 • Rozmery - rozložený: 82 x 183 x 2,5 cm
 • Rozmery - zložený: 82 x 50 x 3,2 cm
 • Rozsah prevádzkových a skladovacích teplôt: -20 °C až 85 °C

V balení

 • 1x 220 W solárny panel
 • 1x Taška na prenos panelov
 • 1x Manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.