Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

DJI Mavic 3T + Zľava 10 % na nákup padáka Zephyr Mini

Kód: DJIM0242EC
5 730 € 4 775 € bez DPH
Predobjednávka

Séria Mavic 3 Enterprise redefinuje priemyselné štandardy pre malé komerčné drony. S mechanickou uzávierkou, fotoaparátom s 56-násobným priblížením a modulom RTK pre presnosť na centimetre posúva Mavic 3E efektivitu mapovania a misie do nových výšin. Pre hasičské, pátracie a záchranné, kontrolné a nočné operácie je k dispozícii termálna verzia. Pri objednávke dronu DJI Mavic 3T u nás získate 10 % zľavu na nákup padáka Zephyr Mini.

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria Mavic 3 Enterprise redefinuje priemyselné štandardy pre malé komerčné drony. S mechanickou uzávierkou, kamerou s 56-násobným priblížením a modulom RTK pre presnosť na centimetre posúva Mavic 3E efektivitu mapovania a misie do nových výšin. Pre hasičské, pátracie a záchranné, kontrolné a nočné operácie je k dispozícii termálna verzia Mavic 3T. 

M3E-series

Hlavné prednosti

 • Kompaktný a prenosný
 • 4/3 CMOS širokouhlý fotoaparát [1]
 • 56× hybridný zoom
 • Termálna kamera 640 × 512 px [2]
 • Maximálny čas letu 45 minút [3]
 • DJI O3 Enterprise Transmission
 • Polohovanie na úrovni centimetra s RTK [4]
 • Vysokohlasitý reproduktor [4] 

Kompaktný a prenosný

Zjednodušený a kompaktný Mavic 3 Enterprise Series možno nosiť v jednej ruke a okamžite ho nasadiť. Ideálny pre začínajúcich aj skúsených pilotov, je skonštruovaný na dlhé misie.

Dva modely, nekonečné možnosti

M3E-M3T

logo1 logo2

Širokouhlá kamera

4/3 CMOS, 20 MPx, mechanická uzávierka


Širokouhlá kamera

Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 24 mm, 48 MPx

Tele kamera

Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 162 mm, 12 MPx, 56× hybridný zoom

Zoom kamera

Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 162 mm, 12 MPx, 56× hybridný zoom

 

Termálna kamera [2]


DFOV: 61°, Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 40 mm, Rozlíšenie 640 × 512

 

 • Perfektný dron na mapovanie: Širokouhlý 4/3 CMOS, 20 MPx snímač Mavic 3E má mechanickú uzávierku, ktorá zabraňuje rozmazaniu pohybu a podporuje rýchle 0,7-sekundové intervalové snímanie. Dokončite mapovacie misie s mimoriadnou účinnosťou bez potreby pozemných kontrolných bodov.
 • Vylepšený výkon pri slabom osvetlení: Širokouhlá kamera Mavic 3E má veľké 3,3μm pixely, ktoré spolu s inteligentným režimom slabého osvetlenia ponúkajú výrazne lepší výkon v šere.
 • Výkonný zoom: Mavic 3E aj Mavic 3T sú vybavené 12 MPx fotoaparátom so zoomom, ktorý podporuje až 56× maximálny hybridný zoom, aby ste videli podstatné detaily z diaľky.

 • Výkonná termokamera: Termokamera Mavic 3T má rozlíšenie 640 × 512 a podporuje bodové a plošné meranie teploty, upozornenia na vysokú teplotu, farebné palety a izotermy, ktoré vám pomôžu nájsť vaše ciele a robiť rýchle rozhodnutia. [2]
 • Simultánne priblíženie rozdelenej obrazovky: Termálne a zoomové kamery Mavic 3T podporujú 28-násobné kontinuálne priblíženie vedľa seba pre jednoduché porovnanie. [2]

Výnimočná prevádzková efektivita

Batérie optimalizované pre výdrž

45-minútové trvanie letu vám umožní pokryť väčšiu časť územia pri každej misii, aby ste mohli počas jedného letu preskúmať až 2 km2. [3][5]

 • Maximálny čas letu: 45 minút [3]
 • Mapovanie v jednom lete: 2 kilometre štvorcové [5]

Rýchle nabíjanie batérií pomocou 100 W nabíjacieho rozbočovača alebo priamo nabíjanie dronu pomocou 88 W rýchleho nabíjania.

 • Nabíjací hub: 100 W
 • Nabíjanie priamo v drone: 88 W

Skvelý výkon za každých podmienok

 • Prenos obrazu novej generácie: Štvoranténna O3 Enterprise Transmission umožňuje stabilnejšie pripojenie v širokej škále zložitých prostredí.
 • Všesmerové snímanie prekážok pre bezpečné lietanie: Vybavený širokouhlými šošovkami na všetkých stranách pre všesmerové vyhýbanie sa prekážkam s nulovými mŕtvymi uhlami. Upravte alarmy priblíženia a brzdnú dráhu v závislosti od požiadaviek misie. [6]
 • Pokročilý RTH systém: Automaticky naplánuje optimálnu trasu domov, čím šetrí energiu, čas a problémy.
 • APAS 5.0: Umožňuje automatické presmerovanie okolo prekážok, takže môžete lietať s pokojom. [7]

Bohaté príslušenstvo

 • DJI RC Pro Enterprise [8]: Prenosný diaľkový ovládač s obrazovkou s vysokým jasom 1 000 nitov pre jasnú viditeľnosť na priamom slnečnom svetle, vstavaný mikrofón pre jasnú komunikáciu a 1,5-hodinové 65 W rýchle nabíjanie.
 • Prídavný RTK modul [4]: Dosiahnite presnosť na úrovni centimetrov s RTK a podporou sieťového RTK, vlastných sieťových služieb RTK a mobilnej stanice D-RTK 2.
 • Reproduktor [4]: Vysielajte svoju správu zhora s podporou prevodu textu na reč, ukladania zvuku a opakovania, aby ste zvýšili efektivitu vyhľadávania a záchrany.
 • Mobilná stanica D-RTK 2 [4]: Mobilná stanica D-RTK 2 je vylepšený vysoko presný GNSS prijímač od DJI, ktorý podporuje všetky hlavné globálne satelitné navigačné systémy a poskytuje diferenciálne korekcie v reálnom čase, ktoré generujú údaje o polohe na úrovni centimetrov pre lepšiu relatívnu presnosť.

Kompletný softvérový balík

DJI Pilot 2

Vylepšené letové rozhranie Enterprise navrhnuté na zlepšenie efektivity pilotovania a bezpečnosti letu. Ovládanie dronu a užitočného zaťaženia je ľahko dostupné jedným klepnutím. Jasná prezentácia podrobností o lete a navigačných informácií zlepšuje používateľskú skúsenosť spolu s podporou rôznych typov trás.

DJI FlightHub 2

Komplexná správa prevádzky cloudových dronov pre vašu flotilu s podporou živých anotácií a cloudového mapovania pre bezproblémovú synergiu medzi zemou a oblakmi. Efektívne spravujte inšpekčné operácie pomocou plánovania trasy a riadenia misií.

DJI Terra

Plne funkčný mapovací softvér pre všetky fázy práce, od plánovania misie až po spracovanie 2D a 3D modelov.

DJI Thermal Analysis Tool 3.0

Analyzujte, označujte a spracovávajte snímky zachytené M3T pomocou DTAT 3.0 na zistenie teplotných abnormalít pri vašich inšpekciách.

Bezpečnosť údajov používateľa

 • Lokálny dátový režim
 • Vymazanie všetkych údajov zariadenia jedným klepnutím
 • Šifrovanie prenosu videa AES-256
 • Cloud API

Prečítajte si viac o ochrane vašich dát na tomto odkaze.

Otvorený vývojársky ekosystém

 • PSDK: PSDK je jednotné rozhranie, ktoré umožňuje rozšírenie možností Mavic 3 Enterprise Series prostredníctvom hardvéru tretích strán. Zobraziť viac informácii.
 • MSDK: Mobile SDK 5 zjednodušuje vývoj aplikácií na ovládanie Mavic 3 Enterprise Series. Mobile SDK 5 je plne open source a prichádza so vzorkami produkčného kódu základných modulov DJI Pilot 2. Zobraziť viac informácii.
 • Cloud API: So vstavanými protokolmi založenými na MQTT Pilot 2 v DJI Cloud API môžete Mavic 3 Enterprise Series priamo pripojiť k cloudovým platformám tretích strán bez toho, aby ste museli vyvíjať aplikáciu. Získajte prístup k hardvéru dronu, živému vysielaniu videa a údajom o fotografiách. Zobraziť viac informácii.

V balení

M3T

Poznámky

 1. Dostupné len pre Mavic 3E.
 2. NEVYSTAVUJTE šošovky termokamery silným zdrojom energie, ako je slnko, láva alebo laserový lúč. V opačnom prípade môže dôjsť k popáleniu snímača fotoaparátu a jeho trvalému poškodeniu.
 3. Merané pri rovnomernej rýchlosti 32,4 km/h na hladine mora v bezvetrnom prostredí. Iba pre referencie. Venujte pozornosť aplikácii DJI Pilot 2, kde nájdete tipy na spiatočný let, keď skutočne lietate.
 4. Príslušenstvo sa predáva samostatne.
 5. Pri GSD 5 cm, s 80 % mierou prekrytia vpredu, 60 % s mierou prekrytia do strán a rýchlosťou letu 15 m/s.
 6. Prosím, nelietajte v zlom počasí, ako je silný vietor (rýchlosť vetra 12 m/s a viac), sneh, dážď, blesky, hmla atď. Nelietajte vo výškach nad 6000 metrov. Nelietajte v prostredí pod -10 °C (14 °F) alebo nad 40 °C (104 °F). Nevlietajte na pohyblivé povrchy (napr. idúce autá, člny). Nelietajte v zrkadlových reflexných oblastiach, ako je voda alebo sneh, aby ste zabezpečili správnu funkciu vizuálneho polohovacieho systému, a lietajte v dobre osvetlenom prostredí, keď sú signály GNSS slabé. Nízke okolité svetlo môže spôsobiť, že systém videnia nebude fungovať správne. Pri lietaní v blízkosti zdrojov elektromagnetického rušenia dbajte na bezpečnosť letu. Bežné zdroje elektromagnetického rušenia zahŕňajú vysokonapäťové elektrické vedenia, vysokonapäťové prenosové stanice, radarové stanice, základňové stanice mobilných telefónov, vysielacie veže, Wi-Fi hotspoty, smerovače, zariadenia Bluetooth atď.
 7. Podporované iba v manuálnom letovom režime. Pri lietaní v nebezpečnom prostredí sa odporúča opatrnosť.
 8. Momentálne dostupné len pri nákupe DJI Mavic 3 Enterprise Series.

 

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Mavic 3 Enterprise
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: