Obmedzenie prevádzky: 23. až 27. mája nebude dostupná telefonická podpora ani chat. Kontaktujte nás, prosíme, emailom. Objednávky budú vybavované štandardne.

Návody

Kde nájdem návod na používanie svojho produktu?

 • V prípade produktov DJI (segment Comsumer), návod na používanie konkrétneho produktu nájdete priamo na produktovej karte, v časti "Súvisiace súbory" ako je zobrazené aj na obrázku nižšie. Ak sa pri danom produkte návod nenachádza, všetky návody pre DJI produkty zo spotrebiteľského segmentu nájdete aj na tomto odkaze.

navody-screen

 • V prípade produktov DJI (segment Enterprise), návod na používanie konkrétneho produktu nájdete priamo pribalený pri tovare v tlačenej podobe.
  • V prípade produktov EcoFlow, návod na používanie konkrétneho produktu nájdete priamo pribalený pri tovare v tlačenej podobe. Alternatívne vám môže byť návod odoslaný v .pdf formáte emailom.
   • V prípade produktov Syma, Autel, Insta360, Exway, Feiyu, návod na používanie konkrétneho produktu nájdete priamo pribalený pri tovare v tlačenej podobe.

   Prihláste sa prosím znovu

   Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

   Ďakujeme za pochopenie.

   Prihlásenie