DJI Inspire 3

Kód: CP.IN.00000024.01
14 999 € 12 499,17 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

DJI Inspire 3 je profesionálny kamerový dron, ktorý má nový dizajn, ktorý plne zohľadňuje aerodynamiku a znižuje odpor vzduchu. Na vrchole leteckej kinematografie ponúka DJI Inspire 3 bezprecedentnú efektivitu pracovného toku, jazyk fotoaparátu a kreatívnu slobodu. Tento 8K kamerový dron typu všetko v jednom umožňuje filmárom na profesionálnej úrovni plne maximalizovať potenciál akéhokoľvek záberu a zvládnuť neviditeľné.

Detailné informácie

Podrobný popis

9245426986d0ea0994568e9f685ea458

Hlavné funkcie

 • Full-frame 8K/75fps ProRes RAW
 • Full-frame 8K/25fps CinemaDNG
 • Duálne natívne ISO
 • 80° Tilt Boost alebo 360° Pan Dual konfigurácia
 • Vysoký dynamický rozsah až 14+ stôp
 • 1/1.8-palcová ultraširokouhlá FPV kamera s nočným videním
 • Podpora RTK a Waypoint Pro
 • O3 Pro Video prenos s možnosťou duálneho ovládania
 • DL-Mount objektívy

Ovládni skrytú perspektívu.

DJI Inspire 3 je špičkou v leteckej kinematografii a poskytuje bezprecedentnú efektivitu pracovných postupov, možnosť ovládania kamery a tvorivú slobodu. Tento univerzálny kamerový dron s rozlišením 8K umožňuje filmárom na profesionálnej úrovni naplno využiť potenciál akéhokoľvek záberu a ovládnuť nevídaných.

Definícia výkonu a kvality

Elegantný, integrovaný design

Inspire 3 je profesionálny kamerový dron s novou konštrukciou, ktorá plne zohľadňuje aerodynamiku a znižuje odpor vzduchu. Maximálna rýchlosť strmhlavého letu sa zvýšila z 9 m/s pri Inspire 2 na 10 m/s, zatiaľ čo rýchlosť vertikálneho stúpania a klesania sa zvýšila zo 6 m/sa 4 m/s na 8 m/s. [1]

Vďaka skvelej ovládateľnosti je riadenie citlivé a presné a doba letu je predĺžená až na 28 minút. [2] FPV kamera, kamerové senzory, antény pre určovanie polohy a slot pre pamäťovú kartu sú designované tak, že dokonale zapadnú do konštrukcie dronu a je dosiahnutý minimalistický vzhľad.

Inspire 3 prevzal klasickú transformačnú konfiguráciu radu Inspire a disponuje úplne novou konštrukciou, ktorá podporuje 360 ° otáčania a naklápanie. Keď je spustený podvozok, gimbal podporuje natáčanie v 80° uhle smerom nahor bez prekážok [3] , čo umožňuje kameramanom vytvárať pôsobivé inovatívne zábery.

 • Zvýšenie náklonu
 • 360° otáčanie
 • Režim Travel

Každý detail modelu Inspire 3, od vonkajšieho designu až po vnútornú konštrukciu, bol starostlivo premyslený a optimalizovaný.

Vnímanie priestoru až za hranice

Vysoko pohyblivý a presný letový systém

Určovanie polohy RTK v centimetrov

Inspire 3 disponuje vysoko presnou technológiou určovania polohy RTK, ktorá sa používa v odvetviach, ako je architektúra a geodézia, a umožňuje dosiahnuť presnosť v rádoch centimetrov.[4] V porovnaní s tradičným určovaním polohy na úrovni jedného metra, ktoré je podporované globálnymi navigačnými satelitnými systémami (GNSS), umožňuje RTK nielen stabilnejšie lietanie, ale aj presnejšie plánovanie letových trás, čo výrazne zvyšuje efektivitu tvorby.

Inspire3-4

Antény RTK boli zabudované do konštrukcie dronu a majú novú keramickú konštrukciu, ktorá umožňuje tri typy GNSS (GPS, BeiDou a Galileo) a umožňuje polohovanie na dvoch frekvenciách s presnosťou v rádoch centimetrov. Aktiváciou siete RTK [5] alebo nastavením mobilnej stanice D-RTK 2 [6] môžu používatelia dosiahnuť vysoko presné určovanie polohy bez nutnosti montáže ďalších modulov.

Ďalšie informácie o sieti RTK a RTK základni

 • Vlastná sieť RTK: Používajte vlastnú sieť RTK v oblastiach pokrytých RTK. Stačí povoliť prístup k internetu na DJI RC Plus a pripojiť sa k serveru NTRIP, aby Inspire 3 mohol prijímať komplexné dáta na rýchle a presné určenie polohy.
 • Základňa RTK: V prostredí bez pokrytia sietí RTK je možné funkciu RTK použiť nastavením mobilnej stanice D-RTK 2. Inspire 3 potom môže z mobilnej stanice prijímať komplexné dáta pre presné určenie polohy. Viac o produkte nájdete na tomto odkaze.

Orientácia podľa dvoch antén

Ako na prednej, tak na zadnej strane Inspire 3 je zabudovaná keramická anténa, ktorá je odolná proti magnetickému rušeniu a zvyšuje presnosť a bezpečnosť letu.

Waypoint Pro

Waypoint Pro je špeciálne navrhnutý pre leteckú kinematografiu a umožňuje plánovanie letových trás a záberov so širokou škálou vlastných nastavení. Vďaka novým režimom Repeatable Routes a 3D Dolly je možné ľahko dosiahnuť inovatívne zhotovovanie záberov. Polohovanie RTK s presnosťou v rádoch centimetrov navyše zaisťuje presnejšie plánovanie a realizáciu letových trás. Či už natáčate sami, alebo v profesionálnom štábe, pomocou Waypoint Pro zvládnete aj veľmi zložité scény.

Funkcia Repeatable Routes

Pri použití funkcie Repeatable Routes poletí dron automaticky po rovnakej trase a zachová všetky prednastavené parametre, ako je výška, rýchlosť, uhol gimbalu a nastavenie kamery. Opakovanie rovnakej leteckej trasy umožňuje kameramanom bez námahy vykonávať náročné jednorazové zábery alebo lietať v rôznych časoch na rovnakom mieste a ľahko tak vytvárať dlhotrvajúce časozberné zábery, ktoré zachytávajú prechody, napríklad zo dňa na noc alebo z ročného obdobia na ročné obdobie.

3D Dolly

Po naplánovaní letovej trasy môže kameraman ručne ovládať pohyb dronu po trase tam a späť a zároveň upravovať parametre, ako je rýchlosť, uhol gimbalu a ďalšie, podľa potrieb záberu. Vďaka tomu sú zložité pohyby kamery na úrovni kinematografie jednoduchšie a efektívnejšie a môžu sa dosiahnuť lepšie vizuálne efekty.

Spotlight Pro

Spotlight Pro, vylepšený z Inspire 2, umožňuje jednotlivým tvorcom viac možností snímania. Inspire 3, založený na výkonných strojových algoritmoch, podporuje automatické rozpoznávanie objektov a ich uzamknutie pre osoby, vozidlá a lode s väčšou presnosťou ako jeho predchodca.

Pri použití režimu Follow funkcie Spotlight Pro sa dron a kamera s gimbalom orientujú rovnakým smerom a zostávajú uzamknuté na objekte, takže je možné zaobstarať krúžiace zábery bez nutnosti ručného nastavovania záberu.

 • Režim Follow
 • Režim Free

V režime Free môže vďaka 360 ° otočnému gimbalu Inspire 3 zostať kamera s gimbalom zameraná na objekt, zatiaľ čo pilot môže pomocou FPV kamery kontrolovať okolie a ľahšie riadiť trasu letu, aby lepšie ovládal zložité pohyby kamery.

Inspire3-2

Systém snímania všetkými smermi

Inspire 3 je vybavený deviatimi kamerovými senzormi, ktoré umožňujú spoľahlivé snímanie všetkými smermi, ktoré dokáže detekovať prekážky vo všetkých smeroch a poskytuje tak komplexnú ochranu pri lietaní. [7]

Prvýkrát bola ku každému zo štyroch pristávacích ramien pridaná kamera s rybím okom. Toto prevedenie pomáha vyhnúť sa prekážkam z konštrukcie dronu, keď je podvozok zdvihnutý, a umožňuje horizontálne snímanie prekážok, keď je podvozok spustený.

 • 360° horizontálne kamerové senzory
 • Horné kamerové senzory
 • Dolné kamerové senzory
 • Dolný ToF senzor

Prispôsobiteľné snímanie prekážok

Inspire 3 je navyše vybavený novou prispôsobiteľnou funkciou, ktorá pomáha zaistiť väčšiu bezpečnosť letu a väčšiu tvorivú slobodu. Snímanie prekážok vo vodorovnom smere, smerom hore a dole je možné nezávisle povoliť alebo zakázať a rozsah upozornenia na prekážky je možné ručne nastaviť tak, aby vyhovoval rôznym situáciám.[8]

Keď je aktívne vyhýbanie vypnuté, používatelia môžu stále sledovať vzdialenosť od prekážky na navigačnom displeji v reálnom čase a dostanú zvukové upozornenie, keď sa prekážka nachádza v nastavenom dosahu bez toho, aby sa dron sám automaticky vyhol. To prináša nové možnosti profesionálnym leteckým tímom, ktoré chcú dosiahnuť náročnejšie ovládanie kamery.

FPV kamera s mimoriadne širokým nočným videním

Inspire 3 je vybavený novou FPV kamerou s 1/1,8 palcovým snímačom, veľkosťou pixelu 3 μm, ultraširokým uhlom záberu 161 ° a schopnosťou prenášať živé prenosy rýchlosťou až 1080p/60 snímok za sekundu. Oproti svojmu predchodcovi sa DFOV približne zdvojnásobil. Táto FPV kamera prináša pôsobivejšiu schopnosť snímania svetla, čo pilotom umožňuje naživo a jasne pozorovať okolie aj v noci a zaisťuje tak vyššiu úroveň bezpečnosti letu.

Porovnanie DJI Inspire 3 vs DJI Inspire 2

Inspire 3

 • Veľkosť senzora: 1/1,8 palca
 • DFOV: 161°
 • Kvalita živého prenosu: 1080p/60fps

Inspire 2

 • Veľkosť senzora: 1/7,5 palce
 • DFOV: 84°
 • Kvalita živého prenosu: 480p/30fps

Inspire3-1

Nová ohromujúca letecká perspektíva

Full-Frame 8K zobrazovací systém

Senzor 8K vyrobený na mieru

Doteraz najľahšia plnoformátová trojosová gimbalová kamera DJI X9-8K Air je vyrobená priamo na mieru pre Inspire 3, aby posunula filmovanie s dronom na úplne novú úroveň. Je vybavená najnovším systémom spracovania obrazu DJI, CineCore 3.0, ktorý podporuje interný záznam videa CinemaDNG až 8K/25fps [9] a tiež videá Apple ProRes RAW 8K/75fps [10], [9] čo spĺňa potreby špičkových filmových a televíznych produkcií.

 • Interný záznam ProRes RAW až do 8K/75 fps
 • Interný záznam CinemaDNG až do 8K/25 fps

8K znamená letecké zábery v ultravysokom rozlíšení, ktoré majú vernú štruktúru blížiacu sa tomu, čo vidí ľudské oko, a pri zobrazení na väčších obrazovkách je ostrosť taká, že divákov ohromí. Vďaka formátu RAW sa snímač X9-8K Air plne zapája do hry a poskytuje bohatý priestor na vizuálne efekty a farebnú gradáciu.

V režime S&Q podporuje X9-8K Air interný záznam až plnoformátového videa ProRes RAW 4K/120 fps bez orezania, čo poskytuje viac kreatívnych možností úprav.

Dual Native ISO

X9-8K Air podporuje Dual Native ISO. Pri plnoformátovej snímkovej frekvencii 30 fps a nižšej ponúka EI 800/4000, čo umožňuje snímkovú frekvenciu 24 fps, ktorá sa bežne používa vo filmovej produkcii, a 25 fps, ktorá sa používa v komerčnej a televíznej produkcii. Pri snímkach nad 30 fps je k dispozícii EI 320/1600. Vďaka tomu dokáže X9-8K Air zaznamenávať snímky s vynikajúcimi detailmi a minimálnym šumom, a to aj pri slabom osvetlení miest alebo pláží, čím sa vyrovná profesionálnym pozemným filmovým kamerám.

Dynamický rozsah 14+ stupňov

X9-8K Air pokrýva viac ako 14 stupňov dynamického rozsahu, čo umožňuje zachytiť bohaté detaily svetiel a tieňov v zložitých svetelných scénach, ako sú východy a západy slnka. Vysoký dynamický rozsah prináša viac možností na následné úpravy a zachováva autentické farby aj po výrazných úpravách expozície.

Objektívy s DL bajonetom [11]

Model X9-8K Air je vybavený vlastným DL bajonetom spoločnosti DJI a je kompatibilný s ďalším 18mm full-frame ultraširokouhlým objektívom F2,8 a novým teleobjektívom (bude uvedený neskôr) [12], ktorý dopĺňa predchádzajúce full-frame objektívy DL 24/35/50 mm F2,8. Všetkých päť objektívov je vyrobených priamo na mieru leteckej kinematografii. Puzdrá sú vyrobené z ľahkého monokoku z uhlíkových vlákien, takže najľahší objektív váži iba 178 g, čo umožňuje mimoriadne dobrú ovládateľnosť Inspire 3.

Ďalšie informácie o novom objektíve DL 18 mm F2,8

Nový full-frame objektív DL 18 mm F2,8 ASPH je špeciálne vyrobený pre 8K letecké snímky. Vďaka full-frame DFOV 100 ° môže 18mm ohnisková vzdialenosť zahrnúť viac detailov, čo je veľmi užitočné pre zachytenie veľkosti väčších objektov, ako sú hory a architektúra. Pri tesnom priblížení k objektu môže navyše ultraširoký uhol vniesť do záberu ďalšie vizuálne napätie. Vysoká ostrosť a dobre zvládnutá chromatická aberácia taktiež umožňujú objektívu zaznamenávať 8K snímky s bohatšími detailmi a vernými farbami.

DJI Cinema Color System (DCCS)

Systém farieb DJI Cinema Color System, ktorý vychádza z pokročilej vedy o farbách a technológie spoločnosti DJI, umožňuje kamere X9-8K Air zachovať autentické farby, ktoré definujú vzhľad leteckej kinematografie. To platí pre prírodné prostredie aj mestské krajiny a taktiež pre presné zachytenie tónu pleti v rôznych prostrediach a svetelných podmienkach. Systém DCCS zaisťuje bezproblémové zladenie farieb medzi kamerou X9-8K Air a pozemnými filmovými kamerami, ako je napríklad DJI Ronin 4D, a poskytuje konzistentný farebný štýl zo vzduchu na zem, aby vyhovoval potrebám pracovných postupov posteditácie filmovej produkcie.

Synchronizácia časového kódu viacerých kamier

Prostredníctvom 3,5mm portu v drone môžete synchronizovať časový kód medzi zariadeniami vo vzduchu a na zemi. Pri práci s veľkým množstvom záznamov z viacerých kamier synchronizácia časového kódu výrazne zjednodušuje a zefektívňuje proces strihu.

Vzájomne prepojený ekosystém

Systém prenosu a ovládania videa O3 Pro

DJI RC Plus

Inspire 3 je dodávaný s profesionálnym diaľkovým ovládačom DJI RC Plus, ktorý má vstavanú 7-palcovú obrazovku s vysokým jasom 1200 nitov a poskytuje mimoriadny zážitok z vonkajšieho snímania. Je tiež vybavený výstupným portom HDMI a niekoľkými tlačidlami a ovládačmi na prednej, zadnej a hornej strane, ktoré umožňujú rýchle a intuitívne ovládanie. Funkcie tlačidiel je možné tiež prispôsobiť podľa návykov užívateľov a zaistiť tak plynulejšie ovládanie.

Vstavaná batéria RC Plus zaisťuje prevádzkovú dobu približne 3,3 hodiny as externou batériou WB37 sa predĺži na 6 hodín. [11] Podporuje aj výmenu batérií počas prevádzky, čo zvyšuje efektivitu tvorby.

Nová aplikácia DJI Pilot 2 pre Inspire prináša okrem klasického rozhrania na ovládanie letu aj rozhranie na monitorovanie na filmovej úrovni, ktoré umožňuje jednoduchú a pohodlnú kontrolu informácií, ako je expozícia kamery, špecifikácia videa, ohnisková vzdialenosť a uhol gimbalu. Súčasťou balenia je aj profesionálne príslušenstvo, ako je popruh a bedrová opierka, pre pohodlnejšie a efektívnejšie dlhodobé používanie.

inspire3-6

Prenos videa O3 Pro filmové kvality [13]

Inspire 3 je vybavený systémom O3 Pro, najnovším systémom DJI na prenos videa v kinematografickej kvalite, ktorý umožňuje maximálnu prenosovú vzdialenosť 15 km v režime samostatného ovládania [14] a 12 km [15] v režime duálneho ovládania. Kamera s gimbalom aj FPV kamera podporujú živé prenosy v rozlíšení 1080p/60 fps a ultra nízku latenciu 90 ms. [16] V porovnaní so systémom prenosu videa Lightbridge z modelu Inspire 2 urobil O3 Pro generačný skok v prenosovej vzdialenosti, latencii a celkovej stabilite. 

Prvýkrát sú tiež podporované živé prenosy v rozlíšení 4K/30 fps s maximálnou prenosovou vzdialenosťou 5 km, aby boli splnené potreby monitorovania a živého vysielania v rozlíšení UHD počas natáčania. [17] 

Nezávislé duálne ovládanie [18]

V porovnaní s predchádzajúcim modelom bolo duálne ovládanie Inspire 3 výrazne vylepšené. Dva diaľkové ovládače môžu prijímať živé prenosy
a ovládať dron nezávisle na sebe, takže pilot a operátor gimbalu môžu byť na natáčaní na rôznych miestach. Tým je odstránené obmedzenie Inspire 2 spočívajúce v spojení primárneho a sekundárneho ovládača.

Pokiaľ pilot stratí signál dronu, môže teraz operátor gimbalu prevziať kontrolu nad dronom a bezpečne sa vrátiť späť alebo priamo pristáť.

Kompatibilný s ekosystémom DJI PRO

Podpora DJI High-Bright Remote Monitor [11]

Okrem RC Plus umožňuje Inspire 3 aj použitie diaľkového monitora DJI High-Bright Remote Monitor ako druhého diaľkového ovládača. Diaľkový monitor je možné priamo spárovať s Inspire 3 a prijímať živé prenosy, a dokonca môže ovládať gimbal a zaostrovanie, pokiaľ sú pripojené gripy Ronin 4D Hand Grip. [11] HDMI [19] a SDI [19] porty na vzdialenom monitore môžu tiež vysielať živé prenosy do iných monitorovacích zariadení.

Podpora DJI Three-Channel Follow Focus [11]

Ako člen ekosystému DJI PRO môže nový DJI Three-Channel Follow Focus prenášať riadiace signály do Inspire 3 prostredníctvom prenosového systému O3 Pro (to vyžaduje DJI High-Bright Remote Monitor, ktorý funguje ako sprostredkujúce zariadenie). Vďaka DJI Three-Channel Follow Focus môže zaostrovacie zariadenie dosiahnuť presné diaľkové ovládanie zaostrenia a plynulé nastavenie clony a poskytnúť tak integrovaný bezdrôtový monitoring a ovládanie.

inspire3-7

* Pri použití DJI Three-Channel Follow Focus s dvoma diaľkovými ovládačmi DJI RC Plus je nutné, aby bol prostredný diaľkový monitor DJI High-Bright Remote Monitor pripojený k diaľkovému ovládaču RC Plus operátora gimbalu pomocou káblov HDMI a USB A-C. To umožňuje, aby pilotovanie, ovládanie gimbalu a ovládanie zaostrovania vykonávali určení pracovníci nezávisle na sebe.

Podpora DJI Master Wheels [11]

Keď je ako druhý ovládač pripojený DJI High-Bright Remote Monitor (ako prostredník ekosystému PRO), je možné gimbal Inspire 3 ovládať pomocou DJI Master Wheels. Týmto spôsobom je možné zaistiť ovládanie gimbalu na rovnakej úrovni ako pri modeli Ronin 2 a vyhovieť tak návykom kameramanov pri ovládaní.

Podpora DJI Transmission [11]

Inspire 3 podporuje rozšírené možnosti monitorovania na natáčanie vďaka DJI Transmission. Pripojte RC Plus k DJI Video Transmitter so zapnutým režimom Broadcast. [20] Potom je možné živé prenosy vysielať na neobmedzený počet vzdialených monitorov, čo zlepšuje efektivitu koordinácie.

Stvorený pre celodenné natáčanie

Efektívna prevádzka vo všetkých situáciách

Duálny batériový systém

Inspire 3 je vybavený novým duálnym batériovým systémom TB51, ktorý využíva najnovšiu chemickú technológiu batérií na optimalizáciu spoľahlivosti a výkonu.
Batérie TB51 sú v porovnaní s TB50 menšie, ľahšie, jednoduchšie a majú vyššie napätie. Poskytujú maximálnu dobu letu 28 minút [2] a podporujú výmenu za prevádzky vďaka novo navrhnutému spôsobu uvoľnenia batérie, ktorý umožňuje bezproblémovú nepretržitú prevádzku.

Ak teplota batérie klesne pod 18 °C, spustí sa funkcia automatického ohrevu, ktorá udržuje dostatočný letový výkon aj v miestach s teplotou až -20 °C.

Inspire3-3

Nový nabíjací hub na nabíjanie batérií

Úplne nový skladací nabíjací húb batérií zaisťuje optimálnu rovnováhu medzi účinnosťou nabíjania a veľkosťou úložiska. Zmestí sa do neho osem batérií. V rýchlom režime dokáže nabiť dve batérie na 90 % za pouhých 35 minút [2] a osem batérií na 100 % za pouhých 160 minút. [2] Priložený 65W port USB-C je možné tiež použiť na nabíjanie RC Plus.

Súčasťou balenia je aj DJI PROSSD 1TB

Priložený DJI PROSSD 1TB podporuje maximálnu rýchlosť čítania 900 Mb/s [22] a záznam je možné čítať priamo v počítači prostredníctvom dodaného kábla USB-C na USB-C bez nutnosti použitia čítačky kariet.

Skladovanie a preprava

Novo navrhnutý kufor na kolieskach je vybavený výsuvnou rukoväťou, dvoma bočnými držadlami a štyrmi kolieskami pohyblivými o 360 stupňov, vďaka ktorým je prevoz a preprava jednoduchá. Navyše je pre väčšiu bezpečnosť vybavený dvoma číslovanými zámkami. Do dobre navrhnutého kufra na kolieskach je možné uložiť jeden dron, jednu kameru s gimbalom X9-8K Air, dva diaľkové ovládače RC Plus, štyri objektívy, dvanásť batérií, dva nabíjacie huby batérií, tri sady vrtulí a ďalšie predmety. Nové skladacie rýchloupínacie vrtule sa dajú ľahko skladovať a nie je nutné ich pred každým letom znovu inštalovať. 

V balení

in-the-box

Poznámky

* Pred letom si prosím overte miestne zákony a predpisy a dôsledne ich dodržiavajte.
** Všetky údaje boli testované s výrobným modelom DJI Inspire 3 v kontrolovanom prostredí. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.
*** Všetky videá a obrázky na tejto stránke boli zhotovené v prísnom súlade s príslušnými miestnymi zákonmi a predpismi.
**** Pred použitím musí byť Inspire 3 aktivovaný prostredníctvom aplikácie DJI Pilot 2.

1. Plná rýchlosť bola testovaná pri lete za bezvetrí na úrovni mora, s kamerou a objektívom pripevnenými ku gimbalu a bez ďalšieho príslušenstva. Údaje sú iba referenčné.
2. Merané pri lete vpred konštantnou rýchlosťou 36 km/h so spusteným podvozkom za bezvetrí na úrovni mora, s kamerou s gimbalom a objektívom pripevnenými k dronu a bez ďalšieho príslušenstva a pri nahrávaní videa 4K/24fps H.264 (S35), kým stav batéria nedosiahne
0%. Tieto údaje slúžia iba ako referenčné. Skutočné hodnoty nájdete
v aplikácii.
3. Merané pri použití objektívu DL 50 mm so spusteným podvozkom
a dronom visiacim za bezvetrí.
4. Ak je funkcia RTK vypnutá, používa DJI Inspire 3 v predvolenom nastavení určovania polohy pomocou GNSS.
5. Pred použitím vlastnej siete RTK sa obráťte na miestneho predajcu, aby vám túto službu povolil.
6. Mobilná stanica D-RTK 2 sa predáva samostatne.
7. Snímanie prekážok je počas zdvíhania alebo spúšťania podvozku vypnuté. Keď je podvozok spustený, sú v prednej ľavej a prednej pravej časti dronu mŕtve uhly pre vyhľadávanie prekážok približne 20°.
8. Vlastný brzdný rozsah pre vyhýbanie sa prekážkam: 2-10 metrov horizontálne, 1-3 metre hore a 1 meter dole. Vlastný rozsah výstrahy detekcie prekážok: 2,1-30 metrov horizontálne, 1,1-10 metrov hore
a 1,1-10 metrov dole.
9. Licenčný kľúč sa predáva samostatne.
10. Natáčanie videa v rozlíšení 8K/75 fps vyžaduje záznam v plnom formáte 2,4:1 a formát Apple ProRes RAW v režime S&Q.
11. Predáva sa samostatne.
12. Nový teleobjektív bude uvedený na trh neskôr.
13. Merané v nerušenom vonkajšom prostredí bez rušivých vplyvov,
s kamerou s gimbalom a objektívom pripevnenými k dronu a bez ďalšieho príslušenstva. Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné lety bez návratu podľa jednotlivých štandardov. Počas letu venujte pozornosť upozorneniam v aplikácii.
Najdlhšia vzdialenosť prenosu videa v režime samostatného ovládania: FPV kamera: približne 15 km (FCC), 8 km (CE/SRRC/MIC). Kamera
s gimbalom (živé prenosy 1080p/60fps): cca 13 km (FCC), 7 km (CE/SRRC/MIC). Kamera s gimbalom (živé prenosy 4K/30 fps): približne 5 km (FCC), 3 km (CE/SRRC/MIC).
15. Najdlhšia vzdialenosť prenosu videa v režime duálneho ovládania: FPV kamera: cca 12 km (FCC), 6,4 km (CE/SRRC/MIC). Kamera s gimbalom (živé prenosy 1080p/60fps): cca 11,2 km (FCC), 5,6 km (CE/SRRC/MIC). Kamera s gimbalom (živé prenosy 4K/30 fps): približne 4 km (FCC), 2,4 km (CE/SRRC/MIC).
16. Najnižšia latencia kamery s gimbalom bola nameraná pri zázname videa 4K/60fps ProRes RAW. Najnižšia latencia FPV kamery bola nameraná pri silných signáloch na prenos videa.
17. Len pri snímkovej frekvencii 30 fps a nižšej.
18. Pri použití dvoch diaľkových ovládačov sa uistite, že antény oboch ovládačov smerujú smerom k dronu a že medzi ovládačmi a dronom nie je žiadna prekážka. V opačnom prípade môže diaľkový ovládač so zlým signálom zhoršiť kvalitu komunikácie druhého ovládača.
19. Port sa nachádza na rozširujúcej doske pre DJI Remote Monitor, ktorá sa predáva samostatne.
20. Výkon prenosu sa líši v režime vysielania.
21. Testované pri izbovej teplote 25 °C (77 °F) v dobre vetranom prostredí a slúži len ako referenčný údaj.
22. Merané pomocou priloženého dátového kábla USB-C na Apple MacBook Pro 2021 (čip Apple M1 Max).

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Inspire 3
Záruka: 2 roky

DJI Inspire 3: Hongkong

DJI Inspire 3: Island

DJI Inspire 3: Predstavenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.