DJI D-RTK 2 High Precision GNSS Mobile Station

Kód: DJIP0423
2 990 € 2 491,67 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
8.7.2024

DJI D-RTK 2 mobilná stanica je nová verzia s vysoko precíznym GNSS prijímačom, ktorá podporuje všetky hlavné globálne družicové polohové systémy. Vykonáva diferenčnú korekciu a generuje dáta polohovania s presnosťou centimetrov v reálnom čase. Upozornenie: Súčasťou balenia nie je tripod, ktorý si je potrebné zakúpiť zvlášť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optimalizovaná presnosť. Definitívna spoľahlivosť

Mobilná stanica D-RTK 2 je vylepšeným vysokopresnostným GNSS príjmačom, ktorý podporuje všetky popredné globálne satelitné navigačné systémy, pomocou ktorých poskytuje dáta diferenčné korekcie v reálnom čase. Vďaka týmto dátam dokáže Phantom 4 RTK generovať údaje o polohe s centimetrovou presnosťou.

Údaje o polohe s centimetrovou presnosťou

Mobilná stanica D-RTK 2 podporuje signály GPS, GLONASS, Beidou a GALLILEO. Príprava stanice je jednoduchá a rýchla. D-RTK 2 poskytuje dronu diferenčné dáta v reálnom čase, vďaka ktorým je dron schopný zbierať údaje o polohe s centimetrovou presnosťou. Vstavaná vysokozisková anténa umožňuje lepší príjem signálu zo satelitov aj bez priamej viditeľnosti.

Stabilné pripojenie pre každú misiu

Stanica D-RTK2 podporuje pripojenie technológiami 4G, OcuSync, WiFi a LAN a poskytuje neprerušované a stabilné pripojenie pri akomkoľvek použití. K stanici sa môže naraz pripojiť až 5 ovládačov.* To umožňuje vykonávať koordinované úkony s viacerými dronami naraz, čím je možné výrazne zvýšiť efektivitu práce.

*Štandardné ovládače MG-1P a Phantom 4 RTK. Táto funkcia nie je k dispozícii na mobilnej stanici D-RTK 2 pre rad Matrice.

Odolnosť, ktorej môžete dôverovať

Stupeň krytia IP65 a ľahká konštrukcia z uhlíkových vlákien robia z mobilnej stanice D-RTK2 ľahko prenosný nástroj, ktorý zvládne každú akokoľvek náročnú úlohu. Vstavané IMU jednotky detekujú pohyby a kalibrujú senzory náklonu tak, aby Vás mohli informovať o prípadných abnormalitách včas a znížiť tak akékoľvek riziko.

Komplexné riešenie

Mobilná stanica D-RTK 2 je kompatibilná s drony Phantom 4 RTK a MG-1P RTK. Stanicu možno využiť ako referenčný bod CORS, ktorý v dosahu poskytuje dáta o polohe a je tak ideálnym nástrojom pre využitie v geodetike, pri leteckých inšpekciách, v poľnohospodárstve a iných priemyselných odvetviach.

Kompatibilita

Mobilná stanica D-RTK 2 je kompatibilná s Mavic 3 Enteprise, Phantom 4 RTK, P4 Multispectral, MG-1P RTK, Agras T16, Agras T20, Matrice 210 RTK V2 a Matrice 300 RTK*. Podporuje tiež DPS (DJI Positioning Service), ktorý poskytuje vysoko presné polohovacie údaje v rámci pokrytia základňovej stanice, čo z neho robí ideálny nástroj pre geodetické, letecké kontroly, poľnohospodárstvo a iné priemyselné aplikácie.

Viac informácii na stránke produktu: https://www.dji.com/d-rtk-2

* Po aktualizácii na v03.00.0013 alebo novšiu pomocou DJI Assistant 2 je mobilná stanica D-RTK 2 pre sériu Matrice kompatibilná s Phantom 4 RTK, P4 Multispectral, MG-1P RTK, Agras T16, Agras T20, Matrice 210 RTK V2 a Matrice 300 RTK prepnutím do zodpovedajúcich režimov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre M300
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: