DJI Air 3 (DJI RC-N2) + Zľava 5 % s kódom AIR5 pre registrovaných používateľov

Kód: CP.MA.00000691.04
Zľavový kód
Značka: DJI
1 099 € 915,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

DJI Air 3 je kompaktný skladací dron s dvoma výkonnými kamerami - širokouhlou a strednou telekamerou s 3-násobným zoomom. Užite si lety s maximálnou dobou letu 46 minút,[1] snímanie prekážok všetkými smermi [2] a prenos videa O4. Zachyťte úchvatné detaily akejkoľvek scény pomocou 48Mpx fotografií z dvoch kamier a 4K HDR videa. S Air 3 môžete natáčať objekty s neobmedzenou kreativitou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Product KV

Hlavné funkcie

 • Snímky, ktoré rozprávajú príbeh: Širokouhlý objektív a 3-násobný stredný teleobjektív
 • Predĺžená doba letu: Maximálna doba letu 46 minút [1] 
 • Celková ochrana: Snímanie prekážok všetkými smermi [2]
 • Dokonalé detaily: 48 MPx fotografie zhotovené duálnou kamerou
 • Jednoduché snímanie: Duálna kamera s rozlíšením 4K/60 fps a HDR videom
 • Väčší dosah s väčšou stabilitou:  Nový O4 Video Transmission

Systém s dvoma primárnymi kamerami

Air 3 sa môže pochváliť prvým duálnym systémom kamier radu Air, ktorý v elegantnom a kompaktnom tele obsahuje širokouhlú kameru 1/1,3" CMOS a stredne veľkú kameru 1/1,3" CMOS s 3násobným priblížením. Obe kamery majú rovnakú veľkosť snímača, ale rozdielnu ohniskovú vzdialenosť, čo prináša konzistentnú kvalitu obrazu [3] a väčšie možnosti dynamického zobrazovania.

Širokouhlá kamera

 • Veľkosť pixelu 2,4 μm
 • Ekvivalent formátu 24 mm
 • Clona f/1,7

Stredná videokamera s 3-násobným zoomom

 • Veľkosť pixelu 2,4 μm
 • Ekvivalent formátu 70 mm
 • Clona f/2,8

Drone1

Komplementárny výkon kamery

Vďaka širokouhlej kamere môžete lepšie zachytiť rozmanitú krajinu. A stredná telekamera dosahuje bezstratový 3-násobný optický zoom pre priestorovú kompresiu, ktorá poskytuje jedinečnú perspektívu akéhokoľvek objektu.

Ikonický z každého uhla

Využite široké zorné pole širokouhlej kamery a zachyťte viac krajiny. Prepnutím na strednú telekameru s 3-násobným zoomom môžete akýkoľvek objekt zachytiť ako ohniskový bod.

48 MPx fotografie zhotovené duálnou kamerou

Obe kamery sú schopné zhotovovať 48 MPx fotografie plné verných detailov a zároveň umožňujú bezproblémové úpravy v postprodukcii.

drone

Širokoúhlá kamera | 48 MP Stredná telekamera s 3 násobným zoomom | 48 MP

Duálna kamera s rozlíšením 4K/60 fps a HDR videom

Dva 1/1,3 palcové snímače CMOS kamery Air 3 podporujú duálnu natívnu citlivosť ISO pre priamy výstup videa 4K/60fps HDR bez nutnosti úprav. To znamená, že zábery z oboch kamier budú mať bohaté farby a prirodzené svetelné prechody, čo zaistí dych vyrážajúce a precízne výsledky.

 • Maximálna špecifikácia videa:  4K/100fps [4] | HDR Video | Až 4K/60fps
 • Farebné režimy: 10bitový D-Log M | 10bitové HLG

Obe kamery tiež podporujú 10-bitové farebné režimy D-Log M a 10-bitový HLG. 10-bitový režim D-Log M pomáha zachovať viac detailov svetla a tieňov pre väčšiu flexibilitu pri úpravách. Zatiaľ čo 10-bitový režim HLG dokáže ponúknuť vyšší dynamický rozsah, čím dosahuje vynikajúce výsledky bez farebnej gradácie.

Lietajte sebavedome, lietajte bezpečne

Predĺžený let, inovatívne nabíjanie

Battery

Air 3 umožňuje až 46 minút letu[1], čo je o 48 % viac[5] ako u predchádzajúcej generácie. To vám poskytne dostatok času na preskúmanie, úpravu kompozície
a obstaranie požadovaných záberov.

 • Vylepšenie oproti predchádzajúcej generácii: 48 %
 • Maximálna doba letu: 46 minút

Nový hub na nabíjanie batérií podporuje inovatívnu funkciu prenosu energie. Stačí stlačiť a podržať funkčné tlačidlo a zostávajúca energia z niekoľkých batérií sa prenesie do batérie s najvyššou zostávajúcou energiou, [6] čím získate viac nabitú batériu v situáciách, kedy sú možnosti nabíjania obmedzené.

lifestyle1

Snímanie prekážok všetkými smermi

Všesmerový kamerový systém umožňuje komplexný prehľad o prostredí, takže Air 3 dokáže detekovať prekážky vo všetkých smeroch.[2] Pri detekcii prekážok môže Air 3 využívať systém APAS 5.0 na vykonávanie plynulejších vyhýbacích manévrov[7] pre celkovo bezpečnejší let. Aj úplní začiatočníci teraz môžu lietať s istotou a realizovať kreatívne nápady so zvýšenou bezpečnosťou.

 • Horizontálny všesmerový kamerový systém
 • Horný kamerový systém
 • Dolný kamerový systém
 • Dolný ToF senzor

O4 Video Transmission

Nová generácia systému prenosu videa O4 poskytuje modelu Air 3 výrazne vyšší prenosový výkon. Umožňuje maximálny dosah 20 km[8] so zvýšenou stabilitou a živý prenos v maximálnej kvalite 1080p/60 fps, ktorý zaručuje mimoriadne plynulé sledovanie a prevádzku.

 • Vzdialenosť prenosu videa: 20 km
 • Kvalita HD obrazu: 1080p/60fps

O4 transmission

Pokročilý RTH

Počas inteligentného RTH Air 3 automaticky naplánuje optimalizovanú trasu letu pre pokročilý RTH [9] a zároveň zachová snímanie prekážok všetkými smermi [2], aby
sa rýchlo a bezpečne vrátil do východiskového bodu.

Inteligentné funkcie, ktoré vás môžu inšpirovať

Bez námahy na špičkovej úrovni

FocusTrack

Funkcia FocusTrack ľahko udrží vás alebo váš objekt v strede záberu. Stredná telekamera s 3-násobným zoomom poskytuje jedinečnú priestorovú kompresiu pri snímaní objektov. Tento vylepšený systém sledovania v kombinácii so snímaním prekážok všetkými smermi vám umožní zhotovovať premyslené a dobre naplánované zábery, kedykoľvek a kdekoľvek budete potrebovať.

 • Spotlight 2.0
 • ActiveTrack 5.0
 • Point of Interest 3.0

QuickShots

Funkcia QuickShots umožňuje Air 3 kreatívne pohyby kamerou, ako sú Rocket, Drónia, Circle, Helix, Boomerang a Asteroid. [10]

2,7K vertikálne snímanie

Air 3 podporuje vertikálne snímanie v rozlíšení 2,7K s oboma kamerami, takže vertikálne zábery sú pri snímaní krajiny alebo objektov veľmi dynamické. Výstup vertikálneho 2,7K záberu priamo zo snímača CMOS 4:3 poskytuje klipy optimalizované na prezeranie smartfónom a pripravené na zdieľanie na sociálnych sieťach bez nutnosti dodatočných úprav.

RC 2 touch screen

MasterShots

Funkcia MasterShots umožňuje Air 3 automaticky vykonávať rôzne pohyby kamerou, natáčať viac klipov a následne ich upravovať za pomoci hudby, strihov a efektov.

Viac funkcií, väčšia kreativita

Nočný režim: Vďaka pokročilému algoritmu redukcie šumu dokáže Air 3 robiť zábery bez šumu v rozlíšení až 4K/30 fps aj v prostredí so slabým osvetlením alebo v noci.

Hyperlapse: Vyberte si zo štyroch možností, ako je Free, Circle, Course Lock a Waypoint, a robte časozberné zábery v rozlíšení až 4K horizontálne alebo 2,7K vertikálne.

Slow Motion: Vyberte 4K/100 fps[4] alebo 1080p/100fps [4] pre priamy záznam 4x slow-motion videa.

SmartPhoto 3.0: V režime zhotovovania jednotlivých snímok používa Air 3 v predvolenom nastavení funkciu SmartPhoto 3.0, ktorá dokáže automaticky vyberať medzi HDR, presvetlením a rozpoznaním scény podľa danej situácie pre lepšie výsledky snímania. Vo formáte HDR DNG[11] dokáže kamera zaznamenať väčší dynamický rozsah so vstavaným vylepšením kontrastu. Obrazový súbor môže v softvéri pre následnú úpravu snímok dosiahnuť kvalitu na úrovni formátu JPG, čo znižuje náročnosť postprodukcie.

QuickTransfer: Rýchle sťahovanie fotografií a videí z dronu priamo do smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia vám ušetria čas aj námahu. 

Aplikácia LightCut 

Pripojte sa k Air 3 bezdrôtovo prostredníctvom aplikácie LightCut vo vašom smartfóne a využite rozšírené kreatívne možnosti, napríklad funkciu One-Tap Edit. Nemusíte počas procesu sťahovať všetky zábery, čo šetrí miesto v úložisku vášho mobilného zariadenia.

One-Tap Edit: Inteligentne vyberá klipy na základe kompozície a dráhy letu a automaticky priraďuje optimálne možnosti šablón a zvukových efektov pre rýchle a bezproblémové vytvorenie videa.

Tilt-Shift efekt: Jedným kliknutím dosiahnete tilt-shift efekt. Pre ešte dramatickejšie výsledky použite túto funkciu na zábery urobené strednou telekamerou s 3násobným zoomom. 

Mimoriadne pokročilé snímanie

Waypoint

Funkcia Waypoint je teraz prvýkrát k dispozícii v rade Air. Vopred si naplánujte letové trasy a snímanie pre Air 3, aby ste dosiahli obtiažne kamerové pohyby
a ohromujúcich záberov. Letové trasy si tiež môžete uložiť, aby ste mohli rovnaký pohyb s presnosťou zopakovať neskôr, čím sa vám otvárajú možnosti robiť dlhé časozberné zábery, ktoré zachytávajú prechody, napríklad zo dňa na noc alebo
z ročného obdobia na ročné obdobie. 

Príslušenstvo a služby

DJI RC 2 NOVINKA: Tento diaľkový ovládač má vstavaný 5,5-palcový FHD displej a využíva výkonný procesor spolu s novým systémom prenosu videa O4 pre bezproblémový a pohodlný let.

RC 2 Only

DJI RC-N2 Remote Controller NOVINKA: Diaľkový ovládač RC-N2 využíva novú generáciu technológie prenosu videa O4 so zvýšeným výkonom.

DJI Air 3 Nabíjací hub: Nabíjací húb dokáže rýchlo nabíjať tri batérie za sebou a tiež diaľkové ovládače, smartfóny a ďalšie zariadenia. Dokáže tiež preniesť zostávajúcu energiu batérií s nízkym výkonom do batérie s najvyšším zostávajúcim výkonom, [6] čím poskytuje možnosť predĺženia letu v miestach, kde sú možnosti nabíjania obmedzené.

DJI Air 3 Inteligentná batéria: Umožňuje dronu Air 3 až 46 minút letu [1], čo poskytuje viac tvorivých možností počas jedného letu.

DJI Air 3 ND Filters Set [12]: Táto sada je dodávaná s filtrami ND8/16/32/64, ktoré umožňujú vytvárať plynulejšie zábery pri pomalšej rýchlosti uzávierky.

DJI 100W USB-C nabíjací adaptér [12]: Napájací adaptér môže súčasne nabíjať batériu a diaľkový ovládač alebo mobilné zariadenie prostredníctvom USB-C portov.

DJI 65W nabíjačka do auta [12]: Ľahká a prenosná nabíjačka do auta využíva univerzálny port. Môže nabíjať batériu, diaľkový ovládač, smartfón, notebook a ďalšie zariadenia.

DJI Care Refresh [12]: Poskytuje cenovo dostupné výmeny, DJI Care Express, DJI Flyaway Coverage, dopravu zadarmo, exkluzívny technický servis a ďalšie.

V balení

 • 1x DJI Air 3
 • 3x DJI Air 3 Low-Noise Propellers (pár)
 • 1x DJI Air 3 Gimbal Protector
 • 1x DJI RC-N2 Remote Controller
 • 1x DJI RC-N2 RC Cable (USB-C konektor)
 • 1x DJI RC-N2 RC Cable (Lightning konektor)
 • 1x Kabel USB-C
 • 1x DJI Air 3 Intelligent Flight Battery
 • 1x Dokumenty 

DJI Air 3(DJI RC-N2)inthebox

Poznámky

* Pred letom si prosím overte miestne zákony a predpisy a dôsledne ich dodržiavajte.
** Všetky údaje boli testované na sériovom modeli DJI Air 3 v kontrolovanom prostredí. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, použitia
a verzie firmvéru.
*** Všetky videá a obrázky na tejto stránke boli urobené v prísnom súlade
s príslušnými miestnymi zákonmi a predpismi.
**** Pred použitím musí byť DJI Air 3 aktivovaný prostredníctvom aplikácie DJI Fly.
***** DJI Air 3 získal certifikát C1 od Agentúry Európskej únie pre bezpečnosť letectva (EASA).

1. Merané pomocou DJI Air 3 letiacim konštantnou rýchlosťou 28,8 km/h za bezvetria na úrovni mora, s vypnutým APAS, vypnutým AirSense, parametrami kamery nastavenými na 1080p/24fps, vypnutým režimom videa a od 100% nabitia batérie do 0%. Údaje sú iba referenčné. Počas letu vždy venujte pozornosť pripomienkam v aplikácii.
2. Dron NEPOUŽÍVAJTE za nepriaznivého počasia, vrátane silného vetra presahujúceho 12 m/s, sneženia, dažďa, hmly, krupobitia alebo bleskov. S dronom NELIETAJTE vo výške 6000 m (19 685 stôp) alebo vyššej nad morom. S dronom NELIETAJTE v prostredí, kde je teplota nižšia ako -10° C (14° F) alebo vyššia ako 40° C (104° F). NEVZLIETAJTE z pohybujúcich sa objektov, ako sú automobily alebo lode. NELIETAJTE blízko reflexných povrchov, ako je voda alebo sneh.
V opačnom prípade nemusí kamerový systém fungovať správne. Pokiaľ je GNSS signál slabý, lietajte s dronom v prostredí s dobrým osvetlením a viditeľnosťou.
Nízke okolité osvetlenie môže spôsobiť nesprávnu funkciu kamerového systému. NELIETAJTE v blízkosti oblastí s magnetickým alebo rádiovým rušením. Medzi známe zdroje magnetického alebo rádiového rušenia patria hotspoty Wi-Fi, routery, Bluetooth zariadenia, vysokonapäťové vedenia, rozsiahle vysielacie stanice, radarové stanice, mobilné základňové stanice a vysielacie veže. Pri vzlete v púštnych alebo plážových oblastiach zabráňte vniknutiu piesku do dronu. S dronom lietajte
v otvorených oblastiach mimo davu ľudí. Budovy, hory a stromy môžu blokovať GNSS signál a ovplyvňovať palubný kompas.
3. Širokouhlá kamera a stredná videokamera s 3násobným zoomom majú rôznu clonu.
4. Snímková frekvencia záznamu. Príslušné video sa prehrá ako slow-motion video.
5. V porovnaní s DJI Air 2S.
6. Pri používaní funkcie akumulácie energie NEPRIPÁJAJTE nabíjačku, externé zariadenie ani nevkladajte/neberajte žiadne batérie.
7. Funkcia vyhýbania sa prekážkam by mala byť v aplikácii nastavená na možnosť Bypass.
8. Merané vo vonkajšom, otvorenom prostredí, bez rušenia av súlade s FCC.
Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné lety bez návratu. Počas letu venujte pozornosť pripomienkam v aplikácii.
9. K dispozícii iba v prípade, že okolité svetlo spĺňa prevádzkové podmienky kamerových systémov. Vždy venujte pozornosť okoliu a upozorneniam aplikácií. Konkrétne podmienky použitia nájdete v používateľskej príručke k danému produktu.
10. Stredná telekamera s 3násobným zoomom nepodporuje funkciu Asteroid QuickShot.
11. DJI Air 3 ukladá fotografie vo formáte HDR DNG, keď dron nie je v pohybe
a parametre expozície sú automaticky nastavené v režime Auto alebo Pro.
12. Predáva sa samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Air 3
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DP Avatar autora | 2.10.2023
Som maximálne spokojný!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.