DJI Mavic 3 Classic (DJI RC)

Kód: CP.MA.00000555.01
1 749 € 1 457,50 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
31.7.2024

Mavic 3 Classic s vysokým letovým výkonom a kamerou Hasselblad predstavuje dokonalú kvalitu vlajkovej lode v oblasti robenia snímok. Vezmite ho na akékoľvek dobrodružstvo a vytvorte nezabudnuteľné dielo. V porovnaní so štandardnou edíciou Mavic 3 má Mavic 3 Classic jednu Hasseblad kameru a nedisponuje funkciou na automaticke uzamknutie gimbalu. Táto verzia obsahuje ovládač DJI RC s displejom. Odporúčame k dronu zakúpiť aj DJI Mavic 3 Classic - Fly More Kit.

Detailné informácie

Podrobný popis

kv1-m3c

Hlavné funkcie

 • Fotoaparát Hasselblad 4/3 CMOS
 • 5,1K HD video [1]
 • Max. doba letu 46 minút [2]
 • Všesmerové snímanie prekážok [3]
 • Prenos HD videa na vzdialenosť 15 km [4]
 • Pokročilé RTH 

Mavic 3 Classic s vysokým letovým výkonom a kamerou Hasselblad predstavuje dokonalú kvalitu vlajkovej lode v oblasti robenia snímok. Vezmite ho na akékoľvek dobrodružstvo a vytvorte nezabudnuteľné dielo.

Fotoaparát Hasselblad, Stvorený aby inšpiroval

Preslávená švédska značka Hasselblad navrhla a skonštruovala leteckú kameru L2D-20c práve pre Mavic radu 3, do ktorej vložila profesionálny 4/3 CMOS v neuveriteľne kompaktnom priestore. Prísne štandardy spoločnosti Hasselblad sú aplikované ako na výkon hardvéru, tak na softvérové algoritmy, čím sa kvalita snímok dostáva na úplne novú úroveň.

 • 20 MPx: Efektívne pixely
 • 12-bitový RAW: Farebná hĺbka obrazu
 • 12.8 Stôp: Dynamický rozsah
 • f/2.8-f/11: Nastaviteľná clona
 • 24 mm: Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť
 • VDAF: Technológia automatického ostrenia s detekciou zraku 

Mavic3 Classic-solo-01

Prirodzené farebné riešenie Hasselblad (HNCS)

Aby Mavic 3 Classic zachytával prirodzené farby rovnako ako ostatné fotoaparáty Hasselblad, používa objektív L2D-20c rovnaké prísne štandardy a má kalibrovaný každý pixel snímača so vstavaným HNCS. Vrcholom desiatok rokov fotografických skúseností sú živé, prirodzené farby jednoduchým stlačením spúšte, ktoré vám umožnia zachytiť dych vyrážajúcu krajinu alebo večernú žiaru bez nutnosti zložitých úprav alebo farebných predvolieb. Stiahnite si vzorové snímky TIFF.

Profesionálne nahrávanie

 • 5.1K/50fps: Zaznamenávajte ostrejšie detaily. Technológia supersamplingu umožňuje nahrávanie záznamov v rozlíšení 4K/60 snímkov za sekundu.
 • 4K/120fps: Vysoké rozlíšenie aj vysoká snímková frekvencia bez problémov poskytujú spomalené videá v rozlíšení HD. [1]
 • 10bitový D-Log: Poskytuje prirodzené farebné prechody so zachovaním viacerých detailov svetiel a tieňov pre väčšiu flexibilitu pri úpravách.
 • HLG: Poskytuje vyšší dynamický rozsah, ktorý vyhovuje rôznym zariadeniam, a poskytuje zábery, ktoré nevyžadujú doladenie farieb v postprodukcii.
 • Nočné snímky: Tento režim videa optimalizuje zábery pri slabom osvetlení, ako sú západy a východy slnka, a znižuje šum pre čistejšie zábery.

Dlhšia doba letu

Mavic 3 Classic je kompatibilný s batériami Mavic radu 3, ktoré umožňujú 40 minút vznášania a 46 minút letu, [2] čo zaisťuje viac času na tvorbu a menej času na starosti o stav batérie.

40 minút: Doba vznášania
46 minút: Doba letu

Zjednodušený let

Všesmerové rozpoznávanie prekážok

Vďaka systému APAS 5.0 Mavic 3 Classic pri lete nepretržite sníma objekty vo všetkých smeroch a rýchlo a plynule ich oblietava [3]. Aj noví piloti môžu lietať s istotou a bezpečne a vytvárať plynulé zábery aj v zložitých scenériách.

 • Horizontálny všesmerový kamerový systém
 • Spodný kamerový systém
 • Horný kamerový systém

Extrémna presnosť

Vďaka vysoko presnému polohovaniu na úrovni decimetrov je Mavic 3 Classic pri vznášaní extrémne stabilný. To zaisťuje nielen jasnejšie zábery s dlhou expozíciou, ale tiež pomáha nahrávať plynulejšie časozberné videá.

Tempomat

Ovládajte Mavic 3 Classic tak, aby ste mohli letieť ľubovoľným smerom bez toho, aby ste museli neustále stláčať ovládacie páčky. Vďaka tomu je let na dlhé vzdialenosti nielen jednoduchší, ale tiež pomáha obmedziť otrasy pri ručnom ovládaní a zaistiť plynulejší pohyb kamery.

Pokročilé RTH

S pokročilým RTH vždy končíte na vysokej úrovni. Táto aktualizovaná funkcia automatického návratu umožňuje Mavicu 3 Classic automaticky určiť optimálnu trasu späť do domovského bodu a rýchlo ju vykonať. Mavic 3 Classic dokáže vyletieť do určenej výšky a potom nájsť bezpečnú a efektívnu trasu späť do svojho domovského bodu, čím kombinuje výhody pokročilého RTH a tradičného RTH a umožňuje používateľom zvoliť najlepšiu možnosť podľa prostredia.

Drone+RC_02

Výkonný prenos videa

Prenos O3+ a ďalšie

S prenosovou vzdialenosťou až 15 km [4] lietajte pokojne ďalej a stabilnejšie. Prenos O3+ dokáže prenášať živé vysielanie v rozlíšení 1080p/60 snímok za sekundu. [5] To znamená, že obraz z kamery sa zobrazuje v špecifikáciách podobných tomu, čo kamera skutočne zaznamenáva. Vďaka tomu Mavic 3 Classic taktiež lepšie reaguje na vaše ovládanie.

1080p/60 fps: Živý prenos
15 km: Prenosová vzdialenosť

Užitočné funkcie pre intuitívnu tvorbu

 • ActiveTrack 5.0: Sledujte objekt z rôznych smerov, aby ste získali rozsiahlu komunikáciu s kamerou. [1]
 • MasterShots: Automatizované natáčanie a strih na vytvorenie filmových záberov.
 • QuickShots: Automaticky vykonávajte profesionálne pohyby kamery, ako sú Dronie, Rocket, Circle a Helix.
 • Hyperlapse: Ohromujúce zábery, ktoré zachytávajú a zrýchľujú plynutie času.
 • Panoráma: Snímajte väčšie a detailnejšie zábery okolia pomocou panorámy.
 • Vysokorýchlostný prenos QuickTransfer: Fotografie a videá je možné rýchlo preniesť do smartfónu a upravovať ich alebo zdieľať.

Mavic3 Classic _ Fly more Kit

Rozsiahla ponuka príslušenstva

 • DJI Mavic 3 - Fly More Kit: Set rozšíreného príslušenstva pre dron
 • DJI Mavic 3 Classic - Set ND filtrov [6]: Obsahuje filtre ND8/16/32/64.
 • DJI Mavic 3 Classic - Širokouhlý objektív [6]: Kompatibilný s kamerou Hasselblad modelu Mavic 3 Classic, ktorá poskytuje ultraširokouhlý záber 108 ° a zachytáva viac v každom snímku.
 • DJI 65W Prenosná nabíjačka: Dodáva sa s 65W káblom USB-C na nabíjanie batérie Mavic 3 Classic. Vďaka ďalšiemu portu USB-A a dátovému káblu USB-C, ktoré sú súčasťou balenia, je možné súčasne nabíjať aj diaľkový ovládač.
 • DJI Mavic 3 - Nabíjací hub: Po pripojení k 65W prenosnej nabíjačke alebo nabíjačke do auta je možné DJI Mavic 3 Battery Charging Hub rozšíriť o nabíjanie troch batérií. Rozbočovač na nabíjanie batérií zvyšuje účinnosť tým, že batéria nabíja postupne podľa zostávajúceho množstva energie, pričom plne nabité batérie dostávajú energiu ako prvé.
 • DJI RC Pro[6]:Vďaka displeju s jasom 1000 nitov, vysoko výkonnému procesoru a podpore prenosu videa na vzdialenosť 15 km je DJI RC Pro bezkonkurenčnou voľbou pre profesionálnu tvorbu.
 • DJI RC: DJI RC je diaľkový ovládač pre drony, ktorý poskytuje výnimočný zážitok z ovládania. Má ľahké telo, HD displej a mimoriadne dlhú výdrž batérie a podporuje technológiu prenosu videa DJI O3+.

V balení

Poznámky

* Testované s produkčným modelom DJI Mavic 3 Classic v uzavretom prostredí za priaznivých podmienok s nerušeným bezdrôtovým signálom. Skutočné výsledky sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, spôsobu použitia a verzie firmvéru.
** Všetky videá a fotografie na tejto stránke boli zhotovené v prísnom súlade s miestnymi zákonmi a predpisy. Používatelia by mali vždy lietať v prísnom súlade s miestnymi zákonmi a predpismi vo svojej letovej oblasti.

 1. Funkcia ActiveTrack nie je k dispozícii pri rozlíšení videa vyššom ako 4K ani pri snímkovej frekvencii vyššej ako 60 fps.
 2. Merané pomocou Mavicu 3 Classic pri lete konštantnou rýchlosťou 32,4 km/h v bezvetrí na úrovni morskej hladiny, pokiaľ batéria nedosiahla 0 %. Údaje sú iba referenčné. Počas letu venujte pozornosť upozorneniam na RTH v aplikácii DJI Fly.
 3. Dron NEPOUŽÍVAJTE za nepriaznivých poveternostných podmienok, vrátane silného vetra presahujúceho 12,8 m/s, sneženia, dažďa, hmly, krupobitia alebo bleskov. S dronom NELIETAJTE vo výške 6 000 m (19 685 stôp) alebo vyššej nad hladinou mora. S dronom NELIETAJTE v prostredí, kde je teplota nižšia ako -10° C (14° F) alebo vyššia ako 40° C (104° F). NEZVLIETAJTE z pohybujúcich sa objektov, ako sú automobily alebo lode. NELIETAJTE v blízkosti odrazivých povrchov, ako je voda alebo sneh. V opačnom prípade môže dôjsť
  k obmedzeniu kamerového systému. Pokiaľ je signál GNSS slabý, lietajte s dronom v prostredí s dobrým osvetlením a viditeľnosťou. Nízke okolité osvetlenie môže spôsobiť abnormálnu funkciu kamerového systému. NELIETAJTE v blízkosti oblastí s magnetickým alebo rádiovým rušením. Medzi bežné zdroje magnetického alebo rádiového rušenia patria hotspoty Wi-Fi, smerovače, zariadenia Bluetooth, vedenie vysokého napätia, rozsiahle vysielacie stanice, radarové stanice, mobilné základňové stanice a vysielacie veže. Pri štarte v púštnych alebo plážových oblastiach buďte opatrní, aby sa do dronu nedostal piesok. S dronom lietajte v otvorených oblastiach. Budovy, hory a stromy môžu blokovať signál GNSS a ovplyvňovať palubný kompas.
 4. Merané v ničím nerušenom prostredí bez rušenia as maximálnym dosahom letu 15 km v súlade s FCC. Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné lety bez návratu podľa jednotlivých noriem. Počas letu venujte pozornosť pripomienkam RTH v aplikácii DJI Fly.
 5. Merané v ničím nerušenom prostredí bez rušenia as maximálnym dosahom letu 15 km v súlade s FCC. Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné lety bez návratu podľa jednotlivých noriem. Počas letu venujte pozornosť pripomienkam RTH v aplikácii DJI Fly.
 6. Predáva sa samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron Mavic 3 Classic
Záruka: 2 roky

Ako spárovať dron DJ Mavic 3 s ovládačom?

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MP Avatar autora | 2.2.2023
Spokojný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.