DJI Action 2 Power Combo

Kód: CP.OS.00000197.01
239 € 199,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
27.8.2024

Nástupca obľúbenej DJI Osmo Action, ktorý prichádza s modulárnym dizajnom. Táto kamera sa bude ponúkať v dvoch combo variantoch, ktoré sú už pre DJI štandardné. Jedno combo obsahuje modul s batériou, druhý zase dotykový displej. Cena Combo verzií sa od seba líši o 100 EUR. Vďaka veľkosti a hmotnosti kamery je možné ju pripevniť na šnúrku alebo tradične na helmu a podobne. Ponúka video pri 4K@K120, 155° FOV, 1/1,7“ CMOS senzor, dva dotykové displeje a skvelú stabilizáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Action 2 nie je iba ultra všestranná, je to tiež najschopnejšia akčná kamera. Inovatívny magnetický dizajn vám dovolí jednoducho meniť príslušenstvo medzitým, čo zaznamenávate svet okolo vás. Od parkúru či v skateparku, všetko zachytíte s Action 2.

 • Všestrannosť vďaka magnetom
 • 4K/120fps & Super-Wide FOV
 • Kompaktná a prenosná
 • HorizonSteady
 • 10 m vodeodolnosť[2]
 • AI Editor

main-action2

Dizajn

Vytvorená s precíznosťou

 • Ľahké telo zo zliatiny ponúka štýlový dizajn a minimalistický vzhľad, ktorý pôsobí uhladene ale pevne.
 • Vďaka inovatívnemu magnetickému dizajnu Action 2 môžete jednoducho a bezpečne meniť príslušenstvo.
 • Tvar a zaoblenie šošovky boli opatrne zohľadnené tak, aby pomohli k optimálnemu výkonu a krásnym záberom.

Sila ohromiť

Action 2 ponúka tie najlepšie parametre a je až na prasknutie naplnená intuitívnymi funkciami. So všetko touto silou môžu používatelia jednoducho zachytiť úctyhodné zábery tých najzaujímavejších ale aj úplne bežných situácií. Aj v bojových podmienkach.

4K/120fps

Nahrávajte ohromujúce plynulé zábery s bohatými detailmi, ktoré vystupujú z radu. DJI Action 2 dosahuje na nikdy predtým nevidenú výšku vďaka jej schopnosti nahrávať 4K video v 120 snímkach za sekundu. 

Super-široké FOV (155°)

Rozšírte svoje obzory a vylepšite vaše zábery vo vylepšenej hĺbke ostrosti a ultra-širokému FOV 155 °. Na mieru vytvorená sférická šošovka DJI Action 2 ponúka ostré okraje a zmenšuje skreslenie obrazu.

HorizonSteady

HorizonSteady udrží všetky vaše zábery vodorovne vyrovnané, bez ohľadu na to, ako akčné sú. Od jazdenia na motokárach po jazdu na horskom bicykli, najnovšia zabudovaná stabilizácia od DJI rozpozná a opraví pohyby kamery v reálnom čase. 

Všetky terény, všetky akcie

Pevne skonštruovaná hlavná jednotka Action 2 je odolná voči pádu, prachu a dokonca vodotesná až do hĺbky 10 metrov.[2] Vďaka dotykovej obrazovke a šošovke, ktoré sú vyrobené z gorilla glass, je dosť odolná na všetky dobrodružstvá.

 • Prachuvzdorná
 • Ultra-odolná

Nebojte sa použiť vašu kreativitu

Timelapse (časozber)

Ukážte svoje kreatívne schopnosti pomocou časozberu, ktorý všetkých oslní. Zachyťte divoký život vo veľkomeste alebo strašidelné búrkové mraky pomocou zrýchleného plynutia času. 

8x spomalené zábery

Moment dopadu, zaujímavý trik vo vzduchu alebo napríklad tvrdé vlnobitie. To všetko vyzerá ešte viac dramaticky v spomalenom zábere. S Action 2 dokonca môžete spomalený záber vypnúť alebo zapnúť rovno pri nahrávaní. 

Digitálne priblíženie

Zmeňte záber zo širokého na priblížený bez povšimnutia, pokojne priamo pri nahrávaní, aby ste svojim záberom pridali väčšiu hĺbku.

Vytvorené pre akciu a mnoho ďalšieho

Magnetický dizajn Action 2 dovolí používateľom slobodne prepínať medzi rôznymi modulmi a príslušenstvom. Táto plynulosť z Action 2 robí tú ultimátnu multifunkčnú akčnú kameru. 

Modul prednej dotykovej obrazovky

Zdvojnásobte svoju kreativitu

Použite predný dotykový displej, aby ste sa stali stredobodom pozornosti. Navrhnutá aj pre vlogerov, táto predná dotyková OLED obrazovka a zvuková zostava 4 stereo mikrofónov Matrix vám dovolí komponovať video a rozprávať vás príbeh v priebehu vašich dobrodružstiev. A keď je modul pripojený, životnosť batérie Action 2 sa predĺži až na 160 minút nahrávania.[3] Niektoré veci do seba jednoducho zapadajú.

Intelligentné audio 

 • Matrix Stereo so 4 mikrofónmi
 • Približovanie zvuku
 • Smerový zvuk

Modul batérie

Popoženie vás, keď to najviac potrebujete.

Spomenul tu niekto silné duo? S modulom batérie zo svojej Action 2 dostanete ešte viac. Pri pripojení k modulu, DJI Action 2 získa navyše slot na microSD kartu a môže natáčať až po dobu 180 minút.[3] Modul je dokonca vymeniteľný za chodu kamery, take môžete nahrávať bez prestávky.

Príslušenstvo, ktoré môžete nosiť

Pripojte sa, hneď 

Vďaka Action 2 môžete zostať v pokoji a užívať si krásne momenty pri nahrávaní neuveriteľných záberov. S magnetickým popruhom na krk a magnetickou čelenkou môžete pohodlne nosiť Action 2 na svojej hrudi alebo čele tak, aby ste mali vždy voľné ruky.

Magnetické spojenie

Pozrite sa na to z novej perspektívy

mag-actin2

Buďte kreatívni alebo zájdite do extrému pripojením jedného z dvoch magnetických modulov DJI Action 2. Oba magnetické moduly sa jednoducho pripoja k magnetickému zámku na Action 2 a ponúkajú ¼” skrutku na upevnenie rôzneho príslušenstva tretích strán.

Magnetický adaptér s nastaviteľnou hlavou má vrstvu lepidla, ktorá sa dá znova použiť a nastaviteľnú hlavu, vďaka ktorej môžete kameru nastaviť do neobvyklých uhlov.[4][5] Ak prahnete po adrenalíne, adaptér pre magnetické uchytenie ide pripevniť na takmer každé príslušenstvo k akejkoľvek akčnej kamere.

Aplikácia DJI Mimo

Synchronizujte a zdieľajte na cestách

S DJI Action 2 môžete vytvárať obsah, ktorý bude vynikať. S aplikáciou DJI Mimo môžete jednoducho nahrávať, upravovať a zdieľať tie najlepšie momenty z akéhokoľvek dobrodružstva. Aplikácia je naplnená intuitívnymi a veľmi schopnými nástrojmi na úpravu, ktoré máte k dispozícii hneď. 

 • AI Editor: Obsah, ktorý si zaslúži zdieľať je len pár klikov od vás. Aplikácia DJI Mimo automaticky vyberie a nakombinuje Vaše zaujímavé zábery s bezchybnými prechodmi a vhodnou hudbou.
 • Rýchly prenos súborov: Použite váš telefón na prehľad a prenos fotiek a video rýchlosťou blesku. Organizovanie nikdy nebolo také jednoduché. 

Kreatívne základy

Predlžovacia tyč s diaľkovým ovládaním 

Vyfoťte si skupinové selfie, ovládajte Action 2 a natáčajte plynulé videá. To všetko pomocou predlžovacej tyče k Action 2. Toto jednoducho ovládateľné príslušenstvo sa dá použiť ako predlžovacia selfie tyč, statív alebo ako diaľkové ovládanie pre vašu Action 2. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

Makro objektív

Pripevnite makro objektív pre kreatívne zábery zblízka, ktoré sú plné zaujímavých a ostrých detailov. Tento sklenený optický objektív, ktorý je potiahnutý viacerými vrstvami pre vyššiu ochranu je ideálny, keď sa chcete k svojmu subjektu dostať na dosah. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

DJI Mikrofón

Úplne nový systém bezdrôtových mikrofónov od DJI ponúka výnimočnú kvalitu zvuku a nahrávanie do 2 kanálov vo vzdialenostiach až 200 metrov.[4] Systém sa skladá z 2 vysielačov, jedného prijímača, a skvele prenosného nabíjacieho puzdra. Prepojte s Action 2 a nahrávajte krištáľovo čistý zvuk pri vlogovaní, spievaní duetu alebo pri popisovaní miestnych špecialít. Bližšie informácie pripravujeme.


Príslušenstvo 
 

action2-prislusenstvo

Modul prednej dotykovej obrazovky

S touto prednou dotykovou OLED obrazovkou a zvukovou zostavou 4 stereo mikrofónov Matrix môžete jednoducho komponovať video a rozprávať vás príbeh v priebehu vašich dobrodružstiev. Keď je tento modul pripojený, životnosť batérie Action 2 sa predĺži až na 160 minút nahrávania.[3] Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

Magnetická šnúrka na krk 

V živote sú okamihy, ktoré si najlepšie užijete na vlastné oči a nie schovaní za obrazovkou. Action 2 je navrhnutá tak, aby používateľom dovolila zachytiť tieto momenty bez toho, aby museli pozerať do obrazovky. S magnetickou šnúrkou na krk môžete pohodlne nosiť Action 2 na krku. S voľnými rukami budete môcť chytiť frisbee alebo si otvoriť jedno poriadne vyhladené so svojimi kamarátmi. Bližšie informácie pripravujeme.

Magnetický adaptér s guľovou hlavou

Pripevnite Action 2 do akejkoľvek pozície vďaka znovupoužiteľnému lepidlu tak, aby ste získali unikátny rozhľad v každej situácii. Adaptér vám tiež dovolí kameru pripojiť k statívom a ďalšiemu príslušenstvu tretích strán. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

Magnetický adaptér 

Použite tento adaptér s takmer akýmkoľvek príslušenstvom k akčným kamerám na bezpečné spojenie pri extrémnych športoch. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

Predlžovacia tyč s bezdrôtovým ovládaním

Toto všestranné príslušenstvo ponúka 3 funkcie v jednom. Môžete ho využiť ako selfie tyč, statív a prenosný diaľkový ovládač, čo rozšíri vaše možnosti použitia Action 2. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

Makro objektív

Makro objektív s viacvrstvovou ochranou je ideálny pre kreatívne zábery z blízka. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

DJI Mic

DJI Mic nahráva čistý zvuk z dvoch zdrojov. Ponúka výnimočných 6 hodín výdrže a ďalších 12 hodín v nabíjacom púzdre.[6] Dostaňte svoje vlogy na ďalšiu úroveň s DJI Mic a DJI Action 2. Bližšie informácie pripravujeme.

Napájací modul

Získajte zo svojej Action 2 maximum vďaka Power Modulu. Keď je pripojený, môžete ho jednoducho meniť, nahrávať až 180 minút a dokonca môžete využiť slot na microSD kartu.[3] Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

Magnetická čelenka

Natáčajte z pohľadu prvej osoby pri zbesilom dobrodružstve na rieke alebo pri pohodovej cyklistike pozdĺž oceánu. Vďaka magnetickej čelenke sa môžete sústrediť na svoje zážitky, ktoré si potom môžete spätne pustiť a zažiť ich znova presne tak, ako prvýkrát. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

Vodotesný obal 

DJI Action 2 je odolná a vodotesná hneď pri vybalení, ale pri spojení s vodotesným puzdrom môžete svoje vodné dobrodružstvo posunúť na ďalšiu úroveň. Do puzdra sa zmestí kamera a ľubovoľný modul, ktoré potom môžete používať až do hĺbky 60 metrov. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

DJI plávajúci držiak

Vďaka dutému dizajnu zostane vaša kamera vždy na hladine, take môžete svoju budúcu bazénovú párty alebo vodné lyžovanie natáčať v pokoji. Protišmykový držiak sa drží pohodlne a dá sa jednoducho pripevniť na statív alebo k vodotesnému puzdru. Bližšie informácie nájdete na tomto odkaze.

V balení

 • 1x DJI Action 2 modul kamery
 • 1x Power modul 
 • 1x Magnetický prívesok
 • 1x Magnetický adaptér pre uchytenie kamery na externé príslušenstvo
 • 1x Napájací kábel

[1] Možné iba pri spojení s modulom dotykovej obrazovky.
[2] 
VODOTESNÁ JE LEN SAMOTNÁ KAMERA ACTION 2, MODUL S BATÉRIOU ANI MODUL S OBRAZOVKOU VODOTESNÉ NIE SÚ. Odporúčame používať DJI Action 2 - Vodotesný obal, pokiaľ chcete používať DJI Action 2 pod vodou po dlhšiu dobu (ako napríklad pri potápaní) alebo v podmienkach s vysokým tlakom (ako napríklad pri skákaní do vody). DJI Action 2 kamera a jej vodotesné puzdro majú krytie IP68. Nepoužívajte kameru v horúcich prameňoch a nevystavujte ju korozívnym tekutinám.
[3] 
Maximálna životnosť batérie bola meraná pri nahrávaní 1080p/30fps videa (Power Reserve mode) s vypnutou stabilizáciou a v laboratórnych podmienkach.
[4] 
Neupevňujte lepivú základňu k stenám alebo k iným povrchom s olejmi, vodou, prachom, štrkom alebo inými hrubými časťami, aby ste predišli zničeniu kamery kvôli nevhodným podmienkam uchytenia.
[5] 
Pri upevnení DJI Action 2 k oknu alebo streche auta, majte na pamäti, že vysoká rýchlosť, silný vietor alebo čiastočky na povrchu môžu ovplyvniť silu spojenia.
[6] 
Maximálna životnosť batérie bola meraná s oboma vysielačmi pripojenými k prijímaču, vypnutým záložným nahrávaním a s prijímačom pripojeným ku kamere.

**Nepripájajte kameru DJI Action 2 k modulom v prípade, že je na povrchu alebo vo vnútri portov akýkoľvek prach alebo voda. Toto môže spôsobiť koróziu alebo skratovanie obvodov.
*** Všetky parametre na tomto zozname boli namerané pomocou produkčného modelu DJI Action 2 v kontrolovanom prostredí. Reálne výsledky sa môžu líšiť na základe prostredia, využitia a verzie firmvéru.
**** Všetky obrázky a videá na tejto stránke boli vyhotovené v súlade s miestnymi zákonmi a reguláciami.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.