DJI Action 2 - Držiak magnetického guľového kĺbu

Kód: CP.OS.00000190.01
29 € 24,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Tento magnetický držiak možno použiť na prilepenie Action 2 na hladké, rovné povrchy. Priľnavá základňa a dizajn guľového kĺbu vám umožňujú prilepiť Action 2 na povrchy v rôznych uhloch, aby ste získali jedinečné uhly pre svoje zábery. Odstráňte lepiacu základňu a pripevnite statívy, predlžovacie tyče alebo iné príslušenstvo tretích strán cez 1/4" otvor na skrutku.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prilepte Action 2 na miesto pomocou opakovane použiteľnej lepiacej základne, aby ste získali jedinečné výhodné pohľady v akomkoľvek scenári.

Tipy

  • Nelepte lepiacu základňu na povrchy, ktoré sú drsné, poprášené, odlupujúce sa, pokryté prachom alebo pieskom, alebo majú škvrny od oleja alebo vody. V opačnom prípade nemusí byť držiak adaptéra pevne pripevnený.
  • Pri nahrávaní počas namáhavého cvičenia sa odporúča použiť magnetický adaptér s rýchloupínacou základňou a zakriveným lepiacim držiakom.

V krabici

  • 1x Držiak magnetického guľového kĺbu DJI Action 2 

technické údaje

  • Hmotnosť: 60 g
  • Rozmery: 53×42×42 mm

Kompatibilita

  • DJI Action 2

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky, adaptéry a príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.