Matterport Pro3

Kód: MTPRT-3PRO
6 839 € 5 699,17 € bez DPH
Na sklade (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Predstavujeme najnovšiu, najrýchlejšiu a cenovo najvýhodnejšiu 3D LIDAR kameru Matterport Pro3. Vytváranie 3D digitálnych kópii akéhokoľvek priestoru je teraz jednoduchšie a rýchlejšie. S LiDAR kamerou od Matterport teraz môžete snímať vnútorné aj vonkajšie priestory ako presné 3D modely. A s predplatným Matterport môžete zdieľať svoje digitálne dvojčatá online na zlepšenie pracovných postupov, spolupráce a produktivity. Pozrite si vzorovú komerčnú nehnuteľnosť zachytenú na Matterport Pro3. K zakúpenej kamere poskytujeme aj bezplatné zaškolenie a podporu v rozsahu 2 hodín - buď osobne v Bratislave alebo na diaľku cez videohovor. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nechcete za kameru platiť celú sumu vopred?

Využite možnosť financovania nákupu pre IČO od spoločnosti Grenke. Túto kameru môžete mať už od 235 EUR mesačne bez DPH pri 0 % akontácii a pri dobe leasingu na 30 mesiacov. Leasingovú ponuku si môžete vytvoriť online pomocou Grenke kalkulačky a my vybavíme všetko potrebné.

pro3-spin-1

 Najlepší pomer cena/výkon

 • Rýchlejšie snímanie
 • 4x rýchlejšie skenovanie v mimoriadne veľkých priestoroch a vonku
 • Skenuje vnútorné aj vonkajšie priestory a zachytáva celé nehnuteľnosti v jedinom vysoko kvalitnom modeli - dokonca aj pri plnom slnečnom svetle.
 • Vysoká presnosť (odchýlka 0,2%)
 • ±20mm (Pro2 odchýlka ±1%)
 • Dosah snímača 20m (Pro2 4,5m)
 • Jednoduchšie a rýchlejšie skenovanie rozsiahlych priestorov
 • Doba jedného skenu <20s
 • V kombinácii s väčším dosahom značné ušetrenie času
 • Výdrž batérie 3h (batérie sú vymeniteľné a je možné ich v priebehu skenovania nabíjať externou nabíjačkou)

3D snímanie, nekonečne rýchlejšie.

Zažite LiDAR rýchlosťou svetla s Matterport Pro3 – ultrarýchlym a výnimočne presným novým 3D fotoaparátom série Pro. Spolu s predplatným Matterport Pro3 uľahčuje zachytávanie priestorov, vytváranie digitálnych dvojčiat a spoluprácu s kolegami. 

Pro3

Najnovšia z kamier LiDAR Pro Series od Matterport, Pro3 skenuje štyrikrát rýchlejšie* ako jej predchodca, čo vám umožňuje urýchliť dokončenie projektu a skrátiť čas na mieste. A s úplne novými možnosťami vonkajšieho skenovania prináša Pro3 vysoko presné digitálne dvojičky každého druhu priestoru, ktoré môžete zdieľať online pomocou predplatného Matterport na ďalšie vylepšenie vašich marketingových materiálov.

*V porovnaní s Pro2 na vonkajšom, rovnom povrchu.

pro3-1

Vysoká produktivita

Kamera Matterport Pro3 3D LiDAR umožňuje jednoduché a cenovo dostupné rýchle vytváranie a zdieľanie detailného, presného digitálneho dvojčaťa akéhokoľvek priestoru s vysokým rozlíšením na zlepšenie každého pracovného postupu.

Príklady použitia kamery

Rýchlejšie skenovanie

Zachyťte hotové dáta v priebehu niekoľkých minút – oveľa rýchlejšie ako manuálne metódy a rýchlejšie ako pozemné skenery LiDAR – a generujte digitálne dvojičky, ktoré je možné zdieľať. Exportujte rozmerové informácie do CAD a uľahčite začatie vytvárania návrhov rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Jednoduchšie monitorovanie priebehu výstavby

Zachyťte priestory na požiadanie bez zdržania práce. Nahraďte fotografiu digitálnymi dvojčatami a použite poznámky v modeli na urýchlenie spolupráce so subdodávateľmi a zainteresovanými stranami.

Lepšia kontrola kvality a podpis pracovného balíka

Vytvorte presné 3D modely na identifikáciu opravných prác. Použite tagy na prepojenie priamo z pracovísk na príslušné označenia. Umožnite rýchlu, presnú a kvalitnú dokumentáciu pracovného balíka a uľahčite kolegom mimo pracoviska ich odpísanie.

Silnejšia dokumentácia o odovzdaní

Udržujte presné záznamy o stavbe a jej postupe. Importujte zachytené údaje do BIM, aby ste mohli rýchlo porovnať, čo bolo navrhnuté a čo bolo postavené. Vytvorte konečný model a použite tagy, poznámky a funkcie na storytelling na podporu vlastníkov a údržbárov budov pomocou odkazov na pokyny, záruky, servisnú podporu a oveľa viac.

Úspešnejšia propagácia

Zachyťte skutočné 3D modely a poskytnite potenciálnym zákazníkom dôvody na kúpu. Ukážte im presné digitálne dvojča nehnuteľnosti s vysokým rozlíšením. Prakticky scénické priestory v rôznych štýloch, ktoré prilákajú širší okruh potenciálnych nájomcov a investorov.

pro3-2

Adept Portfolio Management

Jednoducho si prezerajte cloudové modely z akéhokoľvek miesta a pracujte s istotou s dodávateľmi a spolupracovníkmi. Vysoko podrobné digitálne dvojičky umožňujú zainteresovaným stranám „prechádzať“ konkrétnymi miestami v budove, ako keby tam skutočne boli, a poskytujú realizmus a presnosť na zlepšenie spolupráce s každým členom vášho tímu.

Efektívna správa zariadení

Importujte informácie o budove a dokumentáciu o odovzdaní do aplikácií správy zariadení. Majte kontrolu nad každým detailom svojej budovy a získajte presné merania a odhady pre čistenie, opravy, dodržiavanie predpisov, vybavenie, plánovanie priestoru a ďalšie.

V balení

 • 1x Pro3 kamera
 • 1x Prenosný obal na kameru
 • 1x batéria
 • 1x nabíjačka

Technické špecifikácie kamery nájdete na tomto odkaze.

Pozrite si objekty nasnímane kamerou Pro3:

Dodatočné parametre

Kategória: Pro3
Záruka: 2 roky

Matterport Pro3: Unboxing

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
R Avatar autora | 25.10.2023
Iný level. Takto sa dá začať hodnotenie PRO 3jky. V podstate s PRO 2 sa to ani nedá porovnať, lebo je to iná technológia a celé prevedenie je iné. Je to rýchlejšie, konečne je vyberateľná batéria a s náhradnými ste nesmrteľný. Pre mna osobne najväčšia výhoda je, že vďaka novej technológii Vás to posúva do exterieru a otvárajú sa nové možnosti. Ak by sa niekomu zdála cena vysoká píšte chlapcom a cenu Vám nastavia ako mne. Prípadne chcete začať môžem Vám pustiť staršiu plne funkčnú verziu Matterport PRO 2 za tretinkovú cenu (0915 971 574) :D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: