Master Airscrew - Vrtule Endure pre DJI Mavic 2 (Čierne)

Kód: MA.M2N8949FB4
Len u nás
41 € 34,17 € bez DPH
Na sklade (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Hľadáte dodatočné 10 % zvýšenie letového času? Vrtule Endure od Master Airscrew poskytujú výrazné zvýšenie doletu ich jednoduchou výmenou. Užite si až o 4 km väčší dolet na batériu o 3,2 minúty dlhší čas letu pre tie najlepšie zábery, na ktoré sa zameriavate. Kompatibilné s Mavic 2 Pro, Zoom, Enterprise a Enterprise Advanced. Priama výmena OEM vrtúľ DJI, nie sú potrebné žiadne úpravy nastavení. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhšia doba letu o 10 %

Získajte až 10 % dodatočného letového času umožňujúceho väčší dolet až o 4 km v porovnaní s OEM vrtuľami DJI. Získajte ďalšie 3,2 minúty letu navyše pre tie najlepšie zábery, na ktoré sa zameriavate. *Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Stealth-vs-Endure

Porovnanie vrtúľ Stealth (vľavo) a Endure (vpravo).

Nižšia hlučnosť počas letu

Hluk dronu je znížený až o -0,5 dB so znížením výšky zvuku pre menej rušivé lety. (až o 10 % zníženie akustického výkonu) *Nominálne hodnoty v porovnaní s OEM vrtuľami DJI.

Menšie opotrebenie

Zlepšená účinnosť vedie k menšiemu opotrebovaniu a dlhšej životnosti zariadenia. Zvýšený čas letu na jednu batériu znamená menej nabíjacích cyklov a menej odpadu z batérie.

Extra odolné

Špeciálne vybraná geometria a kompozitný polymérový materiál pre lepšiu odolnosť a dlhú životnosť.

Vylepšená bezpečnosť

Možnosti žiarivých farieb pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Jednoduchšia navigácia s vylepšeným povedomím o situácii. Perfektný upgrade vrtule pre začiatočníkov aj profesionálov.

100 % kompatibilné

Rýchloupínacie farebne označené vrtule, navrhnuté tak, aby dokonale pasovali a umožňovali priamu prevádzku plug&play s Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom, Mavic 2 Enterprise a Mavic 2 Enterprise Advanced. Vrtuľky sú vyrobené v USA.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • Obal na prenášanie
  • Nálepky s logom Master Airscrew

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Mavic 2
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.