Freewell - Set prechodových filtrov pre DJI Air 3

Kód: FW-A3-GND
39 € 32,50 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Zachyťte úžasné zábery krajiny pomocou nášho 2-balenia filtra Freewell Soft Edge Gradient Filter pre vzduch 3. Táto súprava obsahuje filtre GND0.9 a GND1.2, základné nástroje na dosiahnutie vyváženej expozície pri fotografovaní oblohy a popredia v jednom zábere. 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Prečo GND filtre?: Tieto prechodové filtre účinne znižujú množstvo svetla dopadajúceho na váš objektív, vďaka čomu sú nepostrádateľné pri fotografovaní krajiny. Tým, že vám umožňujú zachytiť oblohu a popredie jednou expozíciou, pomáhajú dosiahnuť pôsobivé, dobre vyvážené snímky.
  • Technológia GimbalSafe: Naša technológia Freewell GimbalSafe zaisťuje, že každý rám filtra prejde prísnym testovaním nízkej hmotnosti, čo zaručuje žiadne škodlivé účinky na gimbal vášho dronu.
  • Dokonalá povrchová úprava: Vďaka povrchovej úprave odolnej voči prachu, poškriabaniu, oleju a farebne neutrálnej vrstve poskytujú tieto filtre optimálnu kvalitu obrazu a ochranu pre váš objektív. 
  • Ochrana skladovania: Vaše filtre budú v bezpečí a usporiadané v robustnom puzdre na filtre dodávanom s každou súpravou, čo zaisťuje jednoduché skladovanie a prepravu pre vaše letecké dobrodružstvá. Pozdvihnite svoju fotografiu krajiny na novú úroveň s filtrami Freewell Soft Edge Gradient GND0.9 & GND1.2-2 Pack Filters for Air 3.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre pre DJI Air 3
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: