Freewell - Set All Day filtrov pre DJI Mavic 3 Pro

Kód: FW-M3P-ALD
145 € 120,83 € bez DPH
Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

All Day Kit je kompletná sada 8 filtrov určených pre DJI Mavic 3 Pro / DJI Mavic 3 Pro Cine. Súprava obsahuje ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL, CPL, ND1000, ND2000 a UV filtre, takže môžete znížiť množstvo svetla vstupujúceho do šošovky a dosiahnuť pokročilé efekty, ako je zníženie odleskov na vodnej hladine pri zvyšovaní expozičného času. Vytvárajte úchvatné fotografie a experimentujte s filtrami Freewell! Súčasťou balenia je špeciálne puzdro na uloženie filtra.

Detailné informácie

Podrobný popis

CPL filter

Polarizačný filter CPL je navrhnutý tak, aby redukoval odrazené svetlo z rôznych povrchov a zároveň zaisťoval farebnú neutralitu. Je ľahký a je potiahnutý špeciálnou vrstvou, ktorá zaisťuje optimálnu kvalitu obrazu. Vaše fotografie môžu získať ešte väčšiu hĺbku a zaujmú svojou prirodzenosťou.

Filtre ND1000/ND2000

Optické filtre ND (Neutral Density) vám umožňujú znížiť množstvo svetla dopadajúceho na snímač vášho fotoaparátu alebo kamkordéra bez zmeny farby alebo tónu fotografie. Tieto filtre sú veľmi užitočné, keď potrebujeme zvýšiť expozičný čas alebo zväčšiť hĺbku ostrosti, no stále zachovať správnu expozíciu. Filtre vám umožňujú postupne znižovať množstvo svetla o 10/11 clony. V dôsledku toho získate rozmazanie pohybujúcich sa prvkov - napríklad vody alebo oblakov.

ND/PL optické filtre

V sade nájdete 5 rôznych ND/PL filtrov. Ide o kombináciu ND (Neutral Density) filtra a CPL (Circular Polarizing) filtra. Kombinujú vlastnosti oboch filtrov, takže môžete získať fantastické efekty. Používajú sa na zníženie množstva svetla a umožňujú predĺžiť expozičný čas. Na fotografiách môžete získať efekt rozmazania vody alebo oblakov. A čo viac, ND/PL vám umožňujú znížiť odlesky z povrchov, ako je voda, sklo atď. Pomocou filtrov získate jasnejšie a prirodzenejšie fotografie krajiny. ND/PL filtre sú dostupné v rôznych stupňoch redukcie a polarizácie svetla, čo vám umožňuje prispôsobiť ich špecifickým svetelným podmienkam a efektu, ktorý chcete.

V balení

  • Filtre
  • Obal na filtre
  • Čistiaca handrička

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre pre Mavic 3 Pro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: