DJI RC Motion 2

Kód: CP.RC.00000007.01
179 € 149,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
31.7.2024

Výkonný a intuitívny ovládač DJI RC Motion 2 poskytuje pohodlné a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si aj začiatočníci rýchlo užijú zábavný let. Kompatibilný s: DJI Avata, DJI Goggles 2, DJI Goggles Integra, DJI FPV Goggles V2, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine a DJI Mini 3 Pro.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pohlcujúce ovládanie pohybu

Výkonný a intuitívny ovládač DJI RC Motion 2 poskytuje pohodlné a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si aj začiatočníci rýchlo užijú zábavný let.

Vďaka technológii snímania pohybu môžete ovládať smer letu len miernym otočením zápästia.
V spojení s joystickom môžete jednoducho navigovať, manévrovať a preskúmavať oblohu úplne jedinečným spôsobom.

Pri použití s DJI Avata a DJI Goggles bude dron reagovať na vaše pohyby rúk a poskytne vám pohlcujúce zážitok z letu, ako by ste sedeli na mieste pilota.

Multifunkčné a intuitívne

DJI RC Motion 2 je komfortný aj pri dlhšom používaní.

  • Plyn, tlačidlo režimu, tlačidlo zámku a mnoho ďalších funkcií DJI RC Motion 2 je optimalizované na ovládanie jednou rukou. Stačí len nasmerovať a môžete letieť.
  • Vzlet, pristátie, zrýchlenie, zatáčanie, let dozadu, let doprava alebo doľava a ďalšie. Neobmedzený let je na dosah ruky jednoduchým stlačením tlačidla.

Ovládanie všetkých možných smerov

Vďaka vylepšenému joysticku DJI RC Motion 2 je ovládanie výšky a smeru letu oveľa plynulejšie. Vzlietajte a pristávajte s presnosťou a bohatšou dynamikou pohybu a zvládnite aj zložitejšie letové manévre, ako je strmhlavý let doľava a doprava.

Plyn je vybavený novou funkciou spätného chodu, ktorá vám umožňuje letieť dozadu v stiesnených priestoroch. Stačí sa vrátiť rovnakou cestou, akú ste prileteli, a vyhnúť sa tak ťažkému obratu.

Vďaka voliču FN je nastavenie ISO, uzávierky a ďalších parametrov fotoaparátu veľmi jednoduché. Nastavenie tak môžete vykonávať rýchlo bez toho, aby ste museli zdvíhať ruku k okuliarom.

* Vždy dbajte na to, aby vaše lety boli bezpečné a v súlade s miestnymi zákonmi a predpismi.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre DJI Avata
Záruka: 2 roky

Recenzia DJI Integra + DJI RC Motion 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.