DJI RC 2

Kód: CP.RC.00000020.01
369 € 307,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Nový diaľkový ovládač DJI RC 2 prinaša ľahké telo s 5,5-palcovou FHD obrazovkou, novým procesorom, prenosom videa O4 a anténami 2T4R. Kompatibilný s DJI Air 3 a DJI Mini 4 Pro.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný procesor

DJI RC 2 je vybavený výkonným procesorom, ktorý sa vyznačuje vylepšeným výkonom CPU a GPU. To zaisťuje ultra plynulú prevádzku aplikácií a systému a poskytuje bezproblémové a intuitívne ovládanie pri každom lete.

Systém na prenos videa

Technológia prenosu videa DJI O4 novej generácie podporuje frekvenčné pásma 2,4 GHz, 5,1 GHz, [1] a 5,8 GHz, čím poskytuje DJI RC 2 vylepšené schopnosti proti rušeniu. Pri spárovaní s dronmi, ktoré sú kompatibilné s O4, ako je DJI Air 3, môže DJI RC 2 dosiahnuť HD video prenos s nízkou latenciou v maximálnej vzdialenosti 20 km. [2]

Antény 2T4R

DJI RC 2 integruje dve vstavané a dve externé antény podporujúce systém 2T4R. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou DJI RC sa tým zdvojnásobuje počet antén vysielača a prijímača, čím sa zvyšuje sila signálu a ďalej zlepšuje prenosový výkon pre plynulé ovládanie a bezpečnejší let.

Obrazovka FHD

DJI RC 2 obsahuje 5,5-palcovú vstavanú FHD obrazovku s rozlíšením 1920 × 1080, ktorá dokáže udržať vysoký jas 700 nitov. 

Úložná kapacita

DJI RC 2 sa dodáva s 32 GB vstavaného úložiska, [3] umožňujúceho priame nahrávanie obrazovky a ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Podporuje tiež rozšírenie microSD kartami pre ďalšiu možnosť ukladania.

Ľahký a kompaktný

Aj s vylepšeným výkonom spracovania a prenosu videa, pridanými anténami a dizajnom s aktívnym chladením váži DJI RC 2 iba 420 gramov. [4] To zaisťuje pohodlné uchopenie a ovládanie bez námahy, najmä pri dlhodobom používaní.

Tipy

1. Dostupné na použitie iba v krajinách alebo regiónoch, kde to povoľujú miestne zákony a predpisy.

2. Merané vo vonkajšom, otvorenom prostredí, bez rušenia a v súlade s FCC. Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné lety bez návratu. Počas letu vždy venujte pozornosť pripomienkam v aplikácii.

3. Skutočný dostupný úložný priestor je približne 21 GB.

4. Hmotnosť meraná pomocou výrobného modelu DJI RC 2 v kontrolovanom testovacom prostredí a mala by byť použitá len ako referencia.

V balení

  • 1x DJI RC 2

Kompatibilita

  • DJI Air 3
  • DJI Mini 4 Pro

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné príslušenstvo pre Air 3
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.