DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + Charging Case)

Kód: CP.RN.00000318.04
Tip
Značka: DJI
359 € 299,17 € bez DPH
Na sklade (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Zachyťte autentické zvuky pomocou vylepšeného mikrofónu DJI Mic 2. Vďaka prémiovým funkciám, vrátane vysoko kvalitného záznamu zvuku, inteligentného potlačenia okolitého hluku a podpory 32-bit floating-point nahrávania, vám mikrofón DJI Mic 2 umožní vytvárať vyvážený a detailný zvukový záznam, ktorý je ideálny napríklad pri natáčaní vlogov, rozhovorov, živého vysielania a mnoho ďalšieho. Pozrite si videorecenziu na DJI Mic 2.

Detailné informácie

Podrobný popis

kv

Profesionálny zvuk vo vrecku.

 

  • Vysoko kvalitný záznam zvuku
  • Všetko v jednom, pripravený na použitie
  • 14-hodinové interné nahrávanie a 32-bit Float nahrávanie [1]
  • Inteligentné potlačenie hluku, krištáľovo čistý záznam hlasu
  • Dosah 250 m (820 stôp) [2]
  • 18hodinová výdrž batérie

Vylepšený elegantný dizajn

DJI Mic 2 má úplne nový elegantný design, ktorý zvyšuje jeho estetickú hodnotu. Nové nabíjacie puzdro je vyrobené z prvotriedneho kovu a dodáva minimalistický vzhľad, novo pridaná poistka je bezpečná a spoľahlivá a zabraňuje náhodným pádom, a zaisťuje tak bezstarostné používanie.

Pozrite si video recenziu na DJI Mic 2

Môžete si vybrať z dvoch štýlových farieb: Shadow Black a Pearl White. [3] Farba Shadow Black dodá vašej výbave Mic 2 diskrétny, high-tech vzhľad, zatiaľ čo Pearl White je naopak štýlovou alternatívou pre tých, ktorí hľadajú elegantné farebné prevedenie.

Čistý záznam zvuku, výsledky na profesionálnej úrovni

Vždy skvelý zvuk

Zachyťte vynikajúci zvuk pomocou všesmerového záznamu zvuku DJI Mic 2, ktorý je špeciálne optimalizovaný pre záznam hlasu. Bez problémov zvládnete scenáre s viacerými ľuďmi pri natáčaní vlogov, rozhovorov alebo ďalších rôznych záznamov.

Účinné potlačenie okolitého hluku

Nová funkcia inteligentného potlačenia hluku [4] účinne znižuje okolitý hluk a zaisťuje čisté a nerušené hovory aj v rušných mestských oblastiach alebo preplnených miestnostiach.

Skúste pridať protiveternú ochranu, aby ste účinne znížili hluk vetra vo veterných alebo počas rýchlo sa pohybujúcich scénach.

djimic2-1

Ochrana proti neočakávaným výkyvom zvuku

Vedľa hlavnej zvukovej stopy je možné zaznamenať druhú stopu s úrovňou -6 dB, aby ste zaistili ochranu proti neočakávaným výkyvom zvuku. Dokonca aj vo veľmi zložitom, zvukovo chaotickom prostredí, ako je napríklad rockový koncert, poskytuje DJI Mic 2 mimoriadne kvalitný a vyvážený zvuk.

Pripravený na použitie

Všetko v jednom, pripravený na použitie

DJI Mic 2 sa automaticky zapne, akonáhle otvoríte nabíjacie puzdro. Toto šikovné puzdro automaticky spáruje prijímač a vysielače počas ich nabíjania, takže môžete začať po otvorení puzdra ihneď nahrávať. Obsahuje aj adaptéry USB-C aj Lightning, ktoré poskytujú bezproblémovú prácu s vašimi preferovanými nahrávacími zariadeniami.

djimic2-2

Jednoduchá synchronizácia

Prijímač je možné ľahko pripojiť k fotoaparátu pomocou 3,5mm TRS kábla a synchronizovať jeho napájanie s napájaním fotoaparátu. Tým zaistíte bezproblémovú synchronizáciu záznamu zvuku bez akýchkoľvek technických rušivých vplyvov.

Neprekonateľná kompatibilita

DJI Mic 2 disponuje širokou škálou možností kompatibility od digitálnych výstupov USB-C a Lightning až po analógový výstup 3,5 mm TRS. Či už pracujete s fotoaparátmi, smartfónmi, počítačmi alebo tabletmi, mikrofón DJI Mic 2 je pripravený na zapojenie. Pre iPhone a väčšinu mobilných telefónov s operačným systémom Android je k dispozícii funkcia Stereo a zároveň taktiež umožňuje prehrávanie na smartfóne bez nutnosti odpojenia prijímača.

Prijímač je tiež vybavený špeciálnym 3,5 mm TRS monitorovacím portom, ktorý umožňuje monitorovať zvuk v reálnom čase cez 3,5 mm slúchadlá alebo slúchadlá podľa vášho výberu.

djimic2-4

Bezproblémové ovládanie dotykového displeja

1,1-palcový OLED dotykový displej v spojení s presným voličom poskytuje rýchly prístup k dôležitým informáciám, ako je napríklad hlasitosť a úroveň nabitia batérie, a zároveň umožňuje presné nastavenie parametrov, ako je zosilnenie, hlasitosť, jas a ďalšie.

  • Volič: Keď sa na displeji prijímača zobrazí domovská obrazovka, stlačte raz ovládač pre prepnutie medzi nastavením zosilnenia vysielača a prijímača. Otáčaním voliča v smere hodinových ručičiek zosilnenie zvýšite, otáčaním proti smeru hodinových ručičiek zosilnenie znížite.
  • Dotykový displej: Na displeji sú zobrazené informácie ako hlasitosť záznamu v reálnom čase, úroveň nabitia batérie prijímača a vysielačov, stav nabíjania, bezdrôtový signál, zosilnenie a kanály. Prejdením prstom hore alebo dole prejdete na stránku nastavenia

Vysielač DJI Mic 2, ktorý je vybavený vstavaným motorom, vysiela jasnú haptickú spätnú väzbu pri kľúčových operáciách, ako je napríklad zapnutie alebo vypnutie, interné nahrávanie, stlmenie a vypnutie zvuku a aktivácia alebo deaktivácia funkcie potlačenia hluku. Zaisťuje vám tak jednoduchú orientáciu ohľadom stavu zariadenia.

Magnetické uchytenie, rýchle uschovanie

Vysielače sú vybavené užívateľsky prívetivým designom s magnetickou sponou pre ľahké pripevnenie k odevu.

djimic2-5

Dvojkanálové nahrávanie, flexibilné úpravy v post-editácii

Stereo režim zachytáva zvuk z dvoch zdrojov súčasne. Dva vysielače môžu nahrávať zvuk nezávisle alebo ich spojiť do jednej stopy, čo zjednodušuje nahrávanie z viacerých zdrojov a zvyšuje efektivitu pri postprodukcii.

Prenosné úložisko

Novo navrhnutá taška DJI Mic 2 Carrying Bag disponuje kompaktným a elegantným dizajnom s praktickým popruhom na zápästie pre ľahkú prepravu. Bez námahy pojme všetky komponenty dodávané v sade DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + nabíjacie puzdro). Praktická konštrukcia v tvare škrupiny zaisťuje prehľadné usporiadanie všetkého príslušenstva pre rýchly a bezproblémový prístup.

Veľmi univerzálne použitie

Nahrávanie a záloha v reálnom čase

Každý z vysielačov má 8 GB interné úložisko pre záznam až 14 hodín nekomprimovaného 48kHz 24-bitového zvuku. Ľahko a rýchlo môžete exportovať klipy pre následnú postprodukciu. Vysielače môžu fungovať aj ako samostatné diktafóny alebo môžu slúžiť ako záložné zdroje zvuku počas natáčania. [5]

32-bit Float nahrávanie, mimoriadny dosah

Vďaka podpore 32-bitového plávajúceho interného záznamu poskytuje mikrofón DJI Mic 2 vysoký dynamický rozsah, ktorý nielenže zaisťuje vysoko kvalitný záznam, ale tiež sa lepšie prispôsobuje zložitému zvukovému prostrediu. Vyniká v zachytení každej hlasovej nuansy, od tichého šepotu až po hlasné decibely, a poskytuje tak väčšiu spoľahlivosť v nepravidelných hlukových scenároch a väčšiu flexibilitu pri postprodukcii. [5]

Bezdrôtový a spoľahlivý

Dosah 250 m [2]

DJI Mic 2 ponúka pôsobivý maximálny dosah prenosu zvuku 250 m v otvorenom prostredí bez rušenia, čo spĺňa potreby bežných scenárov, ako je živé vysielanie, štúdiové nahrávanie a vonkajšie nahrávanie.

djimic-white

Jednoduché použitie, nech ste kdekoľvek

DJI Mic 2 je vybavený silnou ochranou proti rušeniu, ktorá zaisťuje spoľahlivý prenos v prostredí s hustým signálom, ako sú rušné mestské ulice alebo preplnené nákupné centrá.

Dlhá výdrž batérie, možnosť dlhšieho vytvárania obsahu

Každý vysielač a prijímač má mimoriadnu prevádzkovú dobu 6 hodín [6], ktorú je možné s nabíjacím puzdrom predĺžiť až na 18 hodín, čo je ideálne pre živé vysielanie a produkciu videa. Po pripojení k smartfónu je možné navyše port USB-C prijímača pripojiť k nabíjaciemu káblu a nabíjať tak zároveň telefón aj prijímač.

Široká kompatibilita

Priame pripojenie cez Bluetooth

Bez prijímača je možné vysielač pripojiť priamo k Osmo Pocket 3 alebo Osmo Action 4 cez Bluetooth. Po pripojení k smartfónu cez Bluetooth môže vysielač pracovať so softvérom tretích strán pre nahrávanie videa.[7]

Pripojenie prijímača k rôznym zariadeniam

Prijímač je možné pripojiť k celému radu kamier a je vybavený vstavanými predvoľbami zosilnenia prispôsobenými konkrétnym modelom kamier, takže stačí vybrať značku a model kamery pre konfiguráciu jedným dotykom a bez námahy dosiahnuť vynikajúci záznam zvuku. [8]

djimic2-3

Prijímač môžete tiež pripojiť k telefónu a priamo spustiť/zastaviť nahrávanie pomocou vysielača.

Praktické príslušenstvo, viac možností s DJI Mic 2

  • DJI Lavalier Mic [9]: Jedinečná otočná konštrukcia umožňuje flexibilné nahrávanie a vedenie káblov zabraňuje náhodnému odpojeniu. Je kompaktný a ľahko uschovateľný, takže je ideálny na nahrávanie rozhovorov, vlogov, živé vysielanie a ďalších akcií.
  • DJI Mic 2 Charging Case [9]: Nabíjacie puzdro DJI Mic 2 zjednodušuje proces prepojenia tým, že počas nabíjania automaticky prepojí prijímač a vysielače. Vďaka až 18 hodinovej výdrži batérie pri použití s nabíjacím puzdrom je ľahko prenosný. 

DJI Mic 2 

DJI Mic

Potlačenie hluku

Inteligentné potlačenie hluku

Bez aktívneho potlačenia hluku

Interné nahrávanie

14 hodín, podpora 32-bit float interného nahrávania [1]

14 hodín [1]

Celková doba prevádzky

18 hodín

15 hodín

Prijímač so smartphonom

Konektory Lightning aj USB-C podporujú digitálny zvuk
a prehrávanie bez nutnosti odpojenia prijímača; podporujú priame pripojenie Bluetooth prostredníctvom smartfónu.

Lightning (analógový) alebo USB-C (digitálny zvuk podporuje stereo) adaptér.

Prijímač s kamerou

3,5mm TRS kábel (podporuje automatické zapnutie a vypnutie synchronizované

s kamerou)

3,5mm TRS kábel

Prijímač s počítačom

USB-C 

USB-C 

Interakcie

1,1palcový dotykový displej + volič

0,95palcový dotykový displej

Kompatibilné príslušenstvo

DJI Lavalier Mic

DJI Lavalier Mic

 

Obsah balenia

Poznámky

1. Každý vysielač má 8 GB interné úložisko pre záznam až 14 hodín nekomprimovaného 48kHz 24-bitového zvuku.
2. Merané v súlade s FCC v nerušenom prostredí bez rušenia (160 m pod CE). Tieto údaje sú iba referenčné. Skutočná prenosová vzdialenosť sa môže líšiť v závislosti od prostredia.
3. Sada DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + nabíjacie puzdro) a DJI Mic 2 (1 TX + 1 RX) sa dodávajú
s vysielačom (vysielačmi) v farbe Shadow Black. Vysielač DJI Mic 2 (Pearl White) je predávaný samostatne.
4. Keď je vysílač DJI Mic 2 pripojený k smartfónu cez Bluetooth, inteligentné potlačenie hluku nie je k dispozícii.
5. Keď je vysielač DJI Mic 2 pripojený k smartfónu cez Bluetooth, interné nahrávanie nie je
k dispozícii.
6. Testované s oboma vysielačmi pripojenými k prijímaču bez záložného nahrávania as prijímačom pripojeným ku kamere pomocou audio kábla kamery (3,5mm TRS).
7. Ďalšie podrobnosti o kompatibilite nájdete na stránke produktu na oficiálnych stránkach DJI.
8. Vyžaduje manuálne nastavenie zosilnenia kamery podľa oficiálnych odporúčaných hodnôt.
9. Predávané samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Mic 2
Záruka: 2 roky

Recenzia DJI Mic 2

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VG Avatar autora | 8.3.2024
V tejto cenovej kategórii najlepšie riešenie kvalitného bezdrôtového zvuku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.