Feiyu - Bezdrôtový mikrofón FY-MIC

Kód: FTEPOC-02
99 € 82,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

Vysoko kvalitný bezdrôtový mikrofónny systém pre kamery, smartfóny a ďalšie zariadenia. Dosah nahrávania je 50 metrov vo všetkých smeroch. Frekvenčný rozsah 20 Hz až 18 kHz. Nová generácia MEMS senzora zaisťuje nerušený prenos aj v rušivých prostrediach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny bezdrôtový audio rekordér

Feiyu MIC je najmenší a najľahší bezdrôtový mikrofónový systém na trhu. Ponúka rozsah záznamu 50 m a 360 stupňov, pričom poskytuje vysokokvalitný a najčistejší zvuk. Je to tiež časovo nenáročné a efektívne so systémom s jednoduchou inštaláciou, ktorý umožňuje bezproblémové spojenie s fotoaparátom, videorekordérom, smartfónom a ďalším vybavením. Feiyu MIC je ideálny nástroj na nahrávanie na vytváranie obsahu, vystúpenia a iné scenáre.

Kompaktný a vynikajúci

Rekordér aj prijímač sú malé ako váš palec, s hmotnosťou iba troch malých mincí sa ľahko prenášaju vďaka dizajnu klipu na golier. Feiyu MIC s novou generáciou MEMS senzora udržuje stabilný signál v komplikovanom prostredí a nemá strach z RF a Wi-Fi rušenia. Podporuje rozsah nahrávania až 50 m, rozsah zvukovej odozvy 20 Hz-18 kHz, dokáže pracovať s rôznymi scenármi, ako je vytváranie obsahu, video podcast, natáčanie médií, vystúpenia atď.

Vysokokvalitné nahrávanie zvuku

Prijímač je dodávaný s 3,5 mm výstupným káblom TRS na pripojenie vašej kamery a videorekordéra, ktorý využíva až 65 dB (A-vážené) ovládanie zosilnenia na nastavenie prenosu, čo zaručuje krištáľovo čistý záznam zvuku. Feiyu MIC je vybavený 360-stupňovým omni snímacím systémom pre presné nahrávanie zvuku, ktorý ponúka presnú identifikáciu v komplikovaných scenároch.

Dodatočné parametre

Kategória: Mikrofóny
Záruka: 2 roky

Feiyu Mic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: