DJI Matrice 350 RTK

Kód: DJIM350C
11 990 € 9 991,67 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

DJI Matrice 350 RTK, modernizovaná vlajková loď od DJI, nastavuje nový štandard pre toto odvetvie. Táto platforma dronov novej generácie obsahuje úplne nový systém prenosu videa a ovládanie, efektívnejší systém batérie a komplexnejšie bezpečnostné funkcie, ako aj robustné užitočné zaťaženie a možnosti rozšírenia. Je plne napájaný, aby vložil inovatívnu silu do akejkoľvek leteckej prevádzky. Zariadenie sa dodáva bez užitočného zaťaženia, senzor si teda vyberiete podľa potreby. Na výber máte z lidarov Zenmuse L2, Zenmuse L1, inšpekčných kamier Zenmuse H20, Zenmuse H20T, Zenmuse H20N a snímkovacej kamery Zenmuse P1

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné funkcie

Maximálna doba letu 55 minút, IP55

Matrice 350 RTK ponúka maximálny letový čas 55 minút [1] a batériu možno nabíjať až na 400 cyklov [2] pri znížených nákladoch. Krytie IP55. [3]

DJI O3 Enterprise Transmission

Matrice 350 RTK využíva DJI O3 Enterprise Transmission, ktorá ponúka trojkanálový 1080p HD živý prenos[4] a maximálny prenosový dosah 20 km. [5]

DJI RC Plus

So 7-palcovou obrazovkou s vysokým jasom ponúka DJI RC Plus maximálny prevádzkový čas šesť hodín. [6] Má hodnotenie IP54 [3] a má prispôsobiteľné tlačidlá.

6-smerové snímanie a polohovanie

Matrice 350 RTK je vybavený šiestimi smerovými schopnosťami videnia, polohovania a snímania prekážok, čím poskytuje komplexnú ochranu. [7]

FPV kamera s nočným videním

Vďaka svojim vynikajúcim schopnostiam nočného videnia dokáže FPV kamera počas letu v noci jasne prezentovať okolie a prekážky.

Maximálna podpora viacerých užitočných zaťažení 2,7 kg

Matrice 350 RTK podporuje jeden záves smerujúci nadol, dva závesy smerujúce nadol, [8] jeden záves smerujúci nahor [8] a má otvorené rozhranie E-Port.

Plne pripravený na vykonanie práce

DJI Matrice 350 RTK, modernizovaná vlajková loď platformy dronov, nastavuje nové hranice pre toto odvetvie. Táto platforma dronov novej generácie obsahuje úplne nový systém prenosu videa a ovládanie, efektívnejší systém batérie a komplexnejšie bezpečnostné funkcie, ako aj robustné užitočné zaťaženie a možnosti rozšírenia. Je plne napájaný, aby vložil inovatívnu silu do akejkoľvek leteckej prevádzky.

M350 RTK 9

Výkonný letový výkon bez námahy

Robustná konštrukcia Matrice 350 RTK sa vyznačuje výkonným pohonom, zvýšenou ochranou a vynikajúcim letovým výkonom, čo mu umožňuje bez námahy riešiť širokú škálu výziev.

  • Maximálny čas letu: 55 minút [1]
  • Ochrana proti vode: IP55 [2]
  • Maximálne užitočné zaťaženie: 2,7 kg
  • Maximálna výška letu: 7000 m [4]
  • Maximálna odolnosť proti rýchlosti vetra: 12 m/s
  • Prevádzková teplota: -20° až 50° C 

Zostaňte vždy v dosahu s novým prenosovým systémom

O3 Enterprise Transmission

Matrice 350 RTK využíva DJI O3 Enterprise Transmission, ktorá podporuje trojkanálový 1080p HD živý prenos [5] a maximálnu prenosovú vzdialenosť 20 km. [6] Lietadlo aj diaľkový ovládač majú systém vysielača a prijímača so štyrmi anténami, ktorý dokáže inteligentne vybrať dve optimálne antény na vysielanie signálov, zatiaľ čo štyri antény prijímajú signály súčasne. Týmto spôsobom sa výrazne zlepšujú schopnosti proti rušeniu a optimalizuje sa stabilita prenosu. 

Nová skúsenosť s ovládaním

DJI RC Plus

DJI RC Plus je vybavený 7-palcovou obrazovkou s vysokým jasom a podporuje režim Dual Operator Mode a dodáva sa so štandardnou externou batériou WB37, ktorá ponúka prevádzkový čas až šesť hodín, čím spĺňa rôzne prevádzkové potreby.

djipilot2

Navrhnutý a pripravený na drsné prostredie

Krytie IP54, [2] DJI RC Plus je prachotesný a vodotesný, aby spoľahlivo fungoval aj v zlom počasí. Prevádzková teplota je -20 ° až 50 ° C, čo podporuje nepretržitú prevádzku aj vo veľmi horúcom alebo chladnom prostredí.

Hladké a efektívne ovládanie

Na prednej, zadnej a hornej strane diaľkového ovládača je niekoľko tlačidiel a voličov pre rýchle ovládanie. Funkcie tlačidiel je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali zvykom používateľov a poskytovali intuitívny a flexibilný zážitok.

DJI Pilot 2

Aplikácia DJI Pilot 2 bola ďalej optimalizovaná, aby jasne prezentovala typ misie a stav letu. Jednoduché a plynulé ovládanie lietadla a užitočného zaťaženia umožňuje efektívnejšiu prevádzku.

Vylepšený batériový systém

Nový systém dvoch batérií

Matrice 350 RTK je vybavený novým systémom dvoch batérií TB65, ktorý podporuje výmenu batérií za chodu a umožňuje niekoľko letov bez vypnutia. Batériu je možné nabíjať až 400 cyklov, [3] čím sa znížia náklady na jeden let.

Inteligentná batériová stanica novej generácie

Nová inteligentná batériová stanica BS65 poskytuje komplexné riešenie pre nabíjanie, skladovanie a prepravu batérie.

BS-M350

Viacnásobné režimy nabíjania

V režime úložiska nabite batériu na 50 %, čo je dobré na dlhodobé skladovanie. V režime Ready-to-Fly rýchlo nabite niekoľko sád batérií na 90 %, aby ste mohli kedykoľvek spustiť prevádzku a predĺžiť životnosť batérie.

Inteligentné riadenie

Keď je batériová stanica pripojená k DJI RC Plus, aplikácia DJI Pilot 2 zobrazí stav batérie a zdravotné informácie. Okrem toho môžete jediným klepnutím nastaviť počet dní samovybíjania, aktualizovať firmvér, exportovať protokoly a pristupovať k ďalším rýchlym operáciám.

Prechody bez námahy

Batériová stanica je navrhnutá s 360° pohyblivými kolieskami pre pohodlnejšiu prepravu a prechody.

BS-lifestyle

Vylepšená bezpečnosť letu

Detekcia uzamknutia ramien: Matrice 350 RTK pridáva novú funkciu detekcie uzamknutia ramien, aby ste sa vyhli riziku odomknutých rukávov, čo vám umožní sústrediť sa na let s väčším pokojom.

FPV kamera s nočným videním: Vďaka svojim vynikajúcim schopnostiam nočného videnia dokáže FPV kamera počas letu v noci jasne prezentovať okolie a prekážky. Funguje v tandeme s funkciou PinPoint, ktorá poskytuje lepšiu navigáciu pre bezpečný let a pomáha pri istejšej prevádzke v noci.

6-smerové snímanie a polohovanie: Matrice 350 RTK je navrhnutý so šesťsmerným systémom binokulárneho videnia a infračerveným snímacím systémom pre šesťsmerové vnímanie, polohovanie a snímanie prekážok, ktoré poskytujú komplexnú ochranu počas letu. [7]

Radar CSM: S nainštalovaným CSM Radarom dokáže Matrice 350 RTK rozpoznať jemné prekážky smerom hore alebo v horizontálnom rozsahu 360° a včas sa im vyhnúť. [9] Účinný dosah detekcie je až 30 m, [10] ďalej zlepšuje bezpečnosť letu.

Viacvrstvový redundantný dizajn: Systém lietadla aj senzorový systém Matrice 350 RTK využívajú redundantný dizajn, aby maximálne zaistili bezpečnosť letu, čo vám umožní s istotou zvládnuť drsné prevádzkové prostredia.

Výkonné užitočné zaťaženie [8]

Matrice 350 RTK podporuje jeden závesný záves smerujúci nadol, dva závesy smerujúce nadol [11] a jeden záves smerujúci nahor [11] a môže súčasne niesť tri užitočné zaťaženia. Lietadlo má tiež otvorené rozhranie E-Port a maximálnu nosnosť 2,7 kg, čo spĺňa potreby rôznych prevádzkových scenárov, ako je verejná bezpečnosť, inšpekcia a mapovanie.

M350 RTK 8

Séria Zenmuse H20

Štvorsnímačový systém kamery so zoomom, širokouhlou kamerou, termokamerou a laserovým diaľkomerom spolupracuje, doplnený o pokročilé inteligentné algoritmy, aby poskytoval vynikajúci výkon pri snímaní a zobrazovaní. Zistite viac o kamerách Zenmuse H20, Zenmuse H20T.

Zenmuse H20N

Zenmuse H20N integruje senzory hviezdneho svetla do svojich zoomových a širokouhlých kamier. Spárujte to s termokamerami s duálnym priblížením a laserovým diaľkomerom a získate všestranné hybridné užitočné zaťaženie, ktoré sa pri tejto príležitosti povznesie. Zistite viac o kamere Zenmuse H20N.

Zenmuse P1

Zenmuse P1 integruje full-frame snímač s vymeniteľnými objektívmi s pevným ohniskom na 3-osovom stabilizovanom gimbale. Navrhnuté pre letové misie s fotogrametriou, posúva efektivitu a presnosť na úplne novú úroveň. Zistite viac o kamere Zenmuse P1.

Zenmuse L1 / L2

Zenmuse L1 integruje modul Livox Lidar, vysoko presné IMU a mapovaciu kameru. Pri použití s letovou platformou tvorí kompletné riešenie, ktoré vám počas dňa poskytuje 3D dáta v reálnom čase, efektívne zachytáva detaily zložitých štruktúr a poskytuje vysoko presné rekonštruované modely. Zistite viac o lidare Zenmuse L2 a Zenmuse L1.

Užitočné zaťaženia tretích strán

Prispôsobené užitočné zaťaženia, ako sú detektory plynov, reproduktory a multispektrálne senzory, je možné kombinovať s Matrice 350 RTK cez DJI Payload SDK, aby sa rozšírili aplikačné polia.

Inteligentná prevádzka

Vysoko presné mapovanie

Matrice 350 RTK podporuje misie Waypoint, Mapping, Oblique a Linear Flight. Na efektívny zber údajov môžete použiť sledovanie terénu [12] alebo Inteligentný šikmý priestor [13]. Spolu s DJI Terra môžete rýchlo získať HD 2D a 3D digitálne výsledky, čo umožňuje vysoko presné a vysoko efektívne mapovanie.

Koordinácia vzduch-zem

Vďaka funkciám, ako je vysoko presný PinPoint a cloudové mapovanie v reálnom čase [14], dokáže Matrice 350 RTK prepojiť vzduch, zem a cloud. Keď lietadlo dokončí zhromažďovanie snímok, DJI FlightHub 2 môže rýchlo modelovať miesto operácie a prenášať príkazové informácie lietadlu a pozemným operátorom. Diaľkový ovládač aj FlightHub 2 podporujú bod, čiaru, povrchové kreslenie a nahrávanie v reálnom čase a môžu spolupracovať s lietadlom na priamom prenose zobrazenia prevádzky v reálnom čase, čím prelomia komunikačné bariéry pre spoluprácu vzduch-zem.

M350 RTK 18

Automatická presná kontrola

Prostredníctvom Live Mission Recording dokáže Matrice 350 RTK generovať a ukladať súbory letových trás, ktoré je možné kedykoľvek použiť na realizáciu automatizovanej prevádzky a opakovaná kontrola už nie je náročná na čas ani námahu. Pri použití AI Spot-Check [15] Matrice 350 RTK podporuje automatické orámovanie a manuálne nastavenie objektov na zlepšenie presnosti opakovaného snímania a kvality kontrolných operácií.

V balení

Poznámky

* Pred letom si skontrolujte a prísne dodržiavajte miestne zákony a predpisy.
** Všetky údaje boli testované s produkčným modelom Matrice 350 RTK v kontrolovanom prostredí. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.
*** Všetky videá a obrázky na tejto stránke boli natočené v prísnom súlade s príslušnými miestnymi zákonmi a nariadeniami.
**** Pred použitím je potrebné aktivovať Matrice 350 RTK prostredníctvom aplikácie DJI Pilot 2.

1. Merané s Matrice 350 RTK letiacim rýchlosťou približne 8 m/s bez užitočného zaťaženia v prostredí bez vetra, kým úroveň batérie nedosiahne 0 %. Údaje sú len orientačné. Venujte pozornosť pripomenutiam v aplikácii pre skutočný čas používania.
2. Merané v kontrolovanom prostredí. Hodnotenie IP nie je trvalo účinné a môže sa znížiť v dôsledku opotrebovania produktu.
3. Až 400 cyklov, ak je kumulatívna výdrž batérie ≥ 90 % kratšia ako 120 dní v priebehu 12 mesiacov.
4. Merané s vysokohorskými nízkohlučnými vrtuľami 2112 a vzletovou hmotnosťou ≤ 7,2 kg.
5. Vyžaduje sa režim dvoch operátorov.
6. Merané v súlade s FCC v prostredí bez prekážok s nízkym rušením vo výške letu približne 120 m. Údaje sú len orientačné. Počas letu dávajte pozor na pripomienky v aplikácii.
7. Existujú určité slepé oblasti vizuálneho snímania a infračerveného snímania. Výkon polohovania a snímania prekážok môže byť ovplyvnený letovým prostredím a charakteristikami prekážok. Lette prosím opatrne.
8. Predáva sa samostatne.
9. Aktivujte funkciu vyhýbania sa radarovým prekážkam v aplikácii DJI Pilot 2 a nastavte bezpečnú vzdialenosť lietadla (odporúča sa > 2,5 m) a rýchlosť letu by mala byť < 10 m/s.
10. Merané, keď je plocha prierezu radarového odrazu cieľa detekcie ≥ 0,4 m². Účinný rozsah detekcie sa môže líšiť v závislosti od veľkosti a materiálu prekážky.
11. Gimbal konektor sa predáva samostatne.
12. Táto funkcia vyžaduje, aby sa diaľkový ovládač pripojil k internetu a stiahol DEM súbory.
13. Táto funkcia vyžaduje Zenmuse P1.
14. Vyžaduje sa DJI FlightHub 2.
15. Táto funkcia vyžaduje užitočné zaťaženie radu Zenmuse H20.
16. Príslušenstvo v tejto časti je možné použiť aj s Matrice 300 RTK.
17. Merané v súlade s CE.
18. Lietadlo sa dodáva s E-Port, zatiaľ čo komponenty SkyPort a X-Port sa predávajú samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Matrice 350 RTK
Záruka: 2 roky
Maximálna odolnosť voči vetru: 12 m/s
Maximálny čas letu: 55 minút
Prevádzková teplota: -20° až 50° C
Stupeň ochrany: IP55
Systém na prenos videa: DJI O3 Enterprise Transmission

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: