DJI Avata 2 Fly More Combo (Single Battery)

Kód: CP.FP.00000150.01
Novinka
Značka: DJI
999 € 832,50 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

DJI Avata 2 prináša pohlcujúci adrenalínový zážitok FPV dronu s vylepšeným zobrazovaním, bezpečnosťou a výdržou batérie. Zážitok môžete vylepšiť spárovaním Avata 2 s novými okuliarmi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3.

Detailné informácie

Podrobný popis

avata-2-main

 • Pohlcujúci zážitok z letu
 • Intuitívne ovládanie pohybu [1]
 • Detailné zábery vo veľmi vysokom rozlíšení 4K
 • Jednoduchá letecká akrobacia [2]
 • Integrované ochranné oblúky
 • Bezproblémový POV obsah

Plnohodnotný zážitok z letu

DJI Avata 2 prináša pohlcujúci adrenalínový zážitok FPV dronu s vylepšeným zobrazovaním, bezpečnosťou a výdržou batérie. Zážitok môžete vylepšiť spárovaním Avata 2 s novými okuliarmi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3.

DJI Goggles 3

Vizionársky prevrat

DJI Goggles 3 teraz disponujú funkciou Real View PiP (Picture-In-Picture). Môžete sledovať okolie bez toho, aby ste si museli okuliare zložiť, a tým získate väčšiu bezpečnosť a zároveň lepší zážitok z letu. Vďaka Micro-OLED displeju s vysokým rozlíšením a prenosu s veľmi nízkou latenciou môžete bezproblémovo preskúmavať okolie.

Avata1

DJI RC Motion 3

Precíťte každý let

S DJI RC Motion 3 môžete bez námahy vykonávať náročnú leteckú akrobaciu. Aj noví používatelia môžu teraz jednoducho vykonávať drifty a ďalšie úchvatné manévre.
Zistiť viac

Kreatívne rozhranie

Jednoduchá letecká akrobacia [2]

Jediným stlačením tlačidla môžete stúpať, klesať a otáčať sa a robiť tak úžasné letecké zábery. Snímanie pôsobivých FPV záberov s DJI RC Motion 3 a Avata 2 je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Pretočenie jedným stlačením

Klonenie jedným stlačením

Drift o 180° jedným stlačením

360° predný/zadný premet, ktorý dodá vašim záberom nové prvky.

Otočte sa o 360° doľava/doprava

a urobte každý záber jedinečný.

Pri vysokej rýchlosti bočného driftu sa otočí
o 180 ° okolo objektov
a rýchlo sa vzdiali, čím sa dosiahnu dramatické vizuálne efekty.

 

Pokročilé manévre

Avata5

S novým diaľkovým ovládačom DJI FPV Remote Controller 3 v manuálnom režime môžete obratne preletieť stiesnenými priestormi a ukázať svoje letecké zručnosti [3] a odvážnu kreativitu.

Detailné zábery vo veľmi vysokom rozlíšení 4K

Vytvorte úchvatné vizuálne efekty vďaka 155° FOV kamere Avata 2 a jej schopnosti rýchleho priblíženia a oddialenia sa od objektov. Aj začiatočníci sa môžu rýchlo naučiť vytvárať akrobatické zábery a tiež zhotovovať rýchlo sa pohybujúce dynamické zábery v nízkych výškach, ktoré iné drony nedokážu.

155° mimoriadne široké FOV drone Avata 2

82° štandardný záber kamerových dronov [5]

 

1/1,3palcový obrazový senzor

Vylepšený 1/1,3 palcový obrazový senzor rozširuje zachytený dynamický rozsah a efektívnejšie si poradí aj s horšími svetelnými podmienkami, takže umožňuje zhotovovať vynikajúce zábery pri každom lete. [4] 

Efektívne pixely

Offline stabilizácia

12 MP

Gyroflow [6]

 

Nové poňatie pohlcujúceho letu

4K / 60 fps HDR videá [7]

4K / 60 fps HDR modelu Avata 2 dokáže zachytiť všetky úžasné okamihy rýchleho letu. Pre presnejšie vyladenie videa si môžete v okuliaroch nastaviť úroveň ostrosti a redukcie šumu.

Avata7

RockSteady

Avata 2 je vybavený najnovším stabilizačným algoritmom DJI a umožňuje zhotovovať plynulé a stabilné zábery aj pri rýchlych letoch alebo za veterného počasia.

HorizonSteady

HorizonSteady zvládne horizontálne otáčanie až o 360 ° a zaistí, že urobené zábery zostanú fixované na horizonte, aj keď sa dron prudko otočí alebo výrazne vychýli.

155° mimoriadne široké FOV

Vylepšite svoj výhľad a zvýšte letový zážitok z letov v nízkych výškach a vysokých rýchlostiach. Avata 2 ponúka možnosti ultraširokého, širokého a normalného FOV.

 • Ultraširoké
 • Široké
 • Normálne

10bitový D-Log M

Zachyťte bohaté detaily vo svetlách a tieňoch a rozšírte možnosti postprodukcie s využitím úprav farieb.

Komplexná bezpečnosť

Vďaka vylepšenej konštrukcii integrovaných ochranných oblúkov je Avata 2 ľahšia a obratnejšia, čo uľahčuje pohyb v stiesnených priestoroch. [4] Uvoľnením plynovej páčky na RC Motion 3 alebo stlačením tlačidla zámku sa dron zastaví, čo umožňuje hravo zvládnuť neočakávané situácie. Okrem toho sa pri vybití batérie dronu alebo v prípade straty signálu spustí funkcia automatického návratu do východiskového bodu (RTH), ktorá zvyšuje úroveň bezpečnosti. [8]

Pokročilé určovanie polohy pomocou nových senzorov

Nové binokulárne senzory typu rybie oko umožňujú určovanie polohy pomocou kamery smerom dole a dozadu počas letov v nízkych výškach a vo vnútri budov, čo zvyšuje stabilitu a bezpečnosť letu.

Avata3

Režim Turtle

Avata 2 sa môže automaticky prevrátiť späť do vzletovej polohy, keď je vzhôru nohami a je zapnutý režim Turtle, čo umožňuje rýchly návrat do letu.

Doba letu / prenos videa

Dlhší let umožňuje preskúmanie väčšieho priestoru

Avata 2 disponuje maximálnou dobou letu 23 minút [9] a podporuje PD rýchlonabíjanie, takže ho môžete veľmi rýchlo dobiť.

Nový DJI Avata 2 Two-Way Charging Hub [3] je vybavený funkciou akumulácie energie, ktorá umožňuje preniesť zostávajúcu energiu z viacerých batérií
do tej s najvyššou úrovňou nabitia, [10] čím získate v potrebných situáciách "batériu navyše".

O4 Prenos videa, vylepšené možnosti sledovania

Vylepšená stabilita videoprenosu DJI O4 umožňuje sa naplno sústrediť na každý let a zaisťuje väčšiu bezpečnosť. Konštrukcia s dvoma vysielačmi, štyrmi prijímačmi a štyrmi anténami zaisťuje silnú ochranu proti rušeniu a ponúka maximálnu vzdialenosť prenosu videa až do vzdialenosti 13 km, [11] latenciu prenosu iba 24 ms, [12] kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení 1080p / 100 fps a maximálny prenosový dátový tok 60 Mb/s. [13]

Nekonečná vášeň, bezdrôtové zdieľanie

Sledujte pomocou DJI Goggles 3 živý prenos z Avata 2 v aplikácii DJI Fly na svojom smart zariadení. [14] Možnosť pripojenia až do vzdialenosti 5 m. [15] Zdieľanie vzrušujúceho zážitku z FPV letu je teraz jednoduchšie a osvojenie techniky letu je dostupnejšie než kedykoľvek predtým.

Viac ukladajte, viac zdieľajte

Bezproblémové snímanie a úpravy

Avata 2 je vybavený 46GB interným úložiskom, ktoré umožňuje uloženie približne 90minútového videa v rozlíšení 1080p/60 fps. Vďaka Wi-Fi pripojeniu zaisťujúcemu rýchly prenos súborov do telefónu sú následné úpravy a zdieľanie hotovej tvorby veľmi efektívne.

Avata4

Vizuálne efekty jedným dotykom v aplikácii LightCut

Aplikácia LightCut, ktorú je možné pripojiť priamo k DJI Avata 2 cez Wi-Fi, umožňuje počas postprodukcie inteligentne pridávať Sky VFX na základe trajektórie letu zachytenej vo videách, čo vám pomôže ľahko vytvárať pútavé letecké zábery. Bez potreby stiahnutia záberov umožňuje aplikácia ich editáciu av kombinácii s funkciou One-Tap Edit môžete umožnia ľahko vytvoriť dokonalý obsah počas chvíľky a bez väčšej námahy.

Sky VFX

One-Tap Edit

Bezdrôtové pripojenie

Po pripojení zariadenia a importe záznamu môžete dotykom na Sky VFX pridať jedinečné prvky prekrytia, animácie textu, virtuálne kokpity a efekty palubnej dosky, ktoré zvyšujú interaktivitu a pútavosť záberov pohlcujúceho letu.

Vďaka inteligentnému rozpoznávaniu typov a tém videí pomocou umelej inteligencie môžete bez námahy filtrovať a vyberať najdôležitejšie momenty pri plynulej práci s kamerou a vynikajúcu kompozíciu. Spolu s rozsiahlou ponukou tematických šablón vám umožní vytvárať prepracovaný obsah. Aplikácia ponúka okrem iného aj inteligentné zvukové efekty, obnovenie farieb, pridanie vodoznakov zariadenia jedným dotykom
a záverečné titulky.

Keď je Avata 2 bezdrôtovo pripojený k aplikácii LightCut, môžete si zhotovené zábery prezrieť v aplikácii a upravovať ich bez nutnosti sťahovania záznamu, čím ušetríte miesto v úložisku vášho smartfónu.

 

Prispôsobte si svoje silné stránky

Avata2

Prehľad produktov

 • DJI Avata 2 Fly More Combo (Single Battery): Obsahuje dron DJI Avata 2, Goggles 3, RC Motion 3 a ďalšie. Táto sada vám umožní rýchlo začať používať dron Avata 2 a užiť si pohlcujúci let.
 • DJI Avata 2 Fly More Combo (Three Batteries): V porovnaní s DJI Avata 2 Fly More Combo (Single Battery) obsahuje táto sada navyše jeden Two-Way Charging Hub, dve batérie a jednu tašku cez rameno, takže ponúka komplexnejšie vybavenie, ktoré vám umožní dlhšie preskúmavanie okolia.
 • DJI FPV Remote Controller 3 [3]: DJI FPV Remote Controller 3 ponúka okrem režimov Normal a Sport aj režim Manual, ktorý je vhodnejší pre pokročilých užívateľov na precvičovanie a osvojovanie si zložitejších zručností.
  DJI Avata 2 ND Filters Set [3]: Obsahuje filtre ND 8/16/32 pre rôzne svetelné podmienky, ktoré zaisťujú zodpovedajúci jas a kontrast a poskytujú kvalitné výsledky.

V balení

Porovnanie produktov

DJI Avata 2

DJI Avata

Snadná letecká akrobacia

Pretočenie, klonenie, 180° drift

-

1/1,3″ CMOS mimoriadne širokouhlá kamera

1/1,7″ CMOS mimoriadne širokouhlá kamera

4K / 60 fps HDR videá [7]

4K / 60 fps videá

10bitový farebný režim D-Log M

Farebný režim D-Cinelike

Spodné/zadné určovanie polohy pomocou kamerového systému

Spodné určovanie polohy pomocou kamerového systému

Maximálna doba letu 23 minút [9]

Dron podporuje PD rýchlonabíjanie.

Maximálna doba letu 18 minút [16]

-

DJI O4 Video Transmission

Max. vzdialenosť prenosu: 13 km [11]

Max. prenosový dátový tok: 60 Mbps [13]

DJI O3+ Video Transmission

Max. vzdialenosť prenosu: 10 km [16]

Max. prenosový dátový tok: 50 Mbps [16]

Veľké 46GB interné úložisko

Vysokorýchlostný prenos QuickTransfer

20GB interné úložisko

-

 

Poznámky

* Všetky údaje na tejto stránke boli získané pri použití sériového modelu
DJI Avata 2 v kontrolovanom prostredí. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť
v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.
** Všetky videá a snímky na tejto stránke boli urobené profesionálmi
s použitím DJI Avata 2 v prísnom súlade s miestnymi zákonmi a predpismi
a boli rôzne upravené v postprodukcii. Videá a snímky slúžia iba ako referenčné; skutočné výsledky sa môžu líšiť. Vždy dodržujte miestne zákony
a predpisy
a pred letom sa uistite, že má dron príslušnej certifikácie a povolenia pre letový priestor.
*** Všetky obrázky, videá a obsah o samotnom výrobku na tejto stránke sú iba referenčné. Skutočné efekty výrobku (okrem iného vrátane vzhľadu, farby
a veľkosti) a zobrazený obsah (okrem iného vrátane pozadia, používateľského rozhrania a ilustrácií) sa môžu líšiť.

1. Je potrebný produkt radu DJI RC Motion alebo produkt radu DJI Goggles, ktoré sú k dispozícii na samostatné zakúpenie. Ďalšie podrobnosti nájdete
na stránke produktu na oficiálnych stránkach DJI.
2. Vyžaduje produkt rady DJI RC Motion, ktorý je k dispozícii na samostatné zakúpenie. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke produktu na oficiálnych webových stránkach spoločnosti DJI.
3. Predáva sa samostatne.
4. V porovnaní s modelom DJI Avata.
5. Vzťahuje sa na kamerové drony DJI Mini 4 Pro a DJI Air 3.
6. Ak chcete použiť stabilizáciu Gyrowflow, vypnite pred letom v menu okuliarov elektronickú stabilizáciu a nastavte uhol záberu na širokouhlý, aby mohol byť záber rozpoznaný systémom Gyrowflow a účinne stabilizovaný.
7. HDR video je k dispozícii v dvoch scenároch: A. EIS je vypnutá, natáčanie pri 4K/2,7K/1080p@60/50/30fps s pomerom strán 16:9 alebo
pri 4K/2,7K/1080p@30fps s pomerom strán 4:3. B. EIS je nastavená
na RockSteady alebo HorizonSteady, záznam pri 4K/2,7K/1080p@30fps
s pomerom strán 16:9 alebo 4:3.
8. DJI Avata 2 je továrni nastavený na automatický návrat do východiskového bodu (RTH), ak je signál dronu odpojený, a používatelia môžu zmeniť nastavenia na visenie alebo pristátie pred vzletom podľa aktuálneho scenára letu.
9. Maximálna doba letu dronu je meraná pri konštantnej rýchlosti letu
21,6 km/h v bezvetrí na úrovni mora, s parametrami kamery nastavenými
na 1080p/30 fps, vypnutým režimom videa a od 100% nabitia batérie do 0%. Údaje sú iba referenčné. Počas letu vždy venujte pozornosť upozorneniam
na displeji okuliarov.
10. Počas akumulácie energie NEPRIPÁJAJTE nabíjačku, nepripájajte externé zariadenie ani nevkladajte/neberajte žiadne batérie.
11. Vzdialenosť prenosu 13 km je možné podľa normy FCC dosiahnuť iba pri meraní bez rušenia v otvorenom vonkajšom prostredí. Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné, lety bez návratu podľa jednotlivých noriem. Počas letu venujte pozornosť pripomienkam RTH
na displeji okuliarov.
12. Merané pri prenose videa 1080 p/100 fps, testované vonku v otvorenom prostredí bez rušenia.
13. Testované v otvorenom vonkajšom prostredí bez rušenia. Dátový tok prenosu videa sa líši v závislosti od prevádzkového prostredia.
14. V niektorých krajinách a oblastiach je zakázané používať frekvenčné pásmo 5,1 GHz alebo 5,8 GHz, prípadne obe pásma. V niektorých krajinách
a oblastiach je frekvencia 5,1 GHz povolená iba pre vnútorné použitie.
Ak nie je k dispozícii frekvenčné pásmo 5,1/5,8 GHz (napríklad v Japonsku), zdieľanie obrazovky so smartfónom prostredníctvom Wi-Fi nie je možné.
Na dosiahnutie zdieľania obrazovky sa odporúča použiť pripojenie káblom. Pred letom sa uistite, že ste skontrolovali miestne predpisy a že ich dodržiavate.
15. Testované v otvorenom vonkajšom prostredí bez rušenia. Vzdialenosť prenosu obrazu sa líši v závislosti od prevádzkového prostredia.
16. Údaje pochádzajú z laboratórií DJI a sú iba referenčné. Konkrétne podmienky testovania nájdete na príslušnej stránke produktu na oficiálnych webových stránkach DJI.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Avata 2
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.