Chasing M2 Pro 200m

Kód: 115586
5 299 € 4 415,83 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
3.9.2024

Spoločnosť Chasing teraz urobila krok vpred smerom k profesionálnejšiemu dronu. Ide o na prvý pohľad výkonnejšie dron, ktorý má viac spôsobov využitia - od fotografovania a filmovania až po prieskum objektov pod hladinou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový dron Chasing M2 Pro je vybavený 8 pohonnými vrtuľami, ktoré umožňujú pohyb do všetkých smerov. V porovnaní s predchádzajúcim modelom Chasing M2 je motor M2 PRO vylepšený o 50 % a dosahuje teraz maximálnu rýchlosť 4 uzly, hĺbky ponoru 150 metrov a maximálneho horizontálneho rádiusu 400 metrov (s voliteľným 400 m káblom).

Dron je kompatibilný nielen so sofistikovaným príslušenstvom, ako je rameno na uchopenie predmetov, reflektorom a laserovým meračom, ale aj s ovládacou konzolou (obrazovka s vysokým jasom), dokovacou stanicou, systémom USBL pre určovaním polohy pod hladinou, 700Wh batérií, vícepaprskovým sonarom, pomocnú kamerou a ďalším novým vylepšeným príslušenstvom určeným pre tento nový model M2 Pro.

Model Chasing M2 Pro umožňuje záznam videa s rozlíšením 4K, ponúka 12megapixelový fotoaparát so stabilizáciou obrazu EIS, LED svetlá s tokom 4 000 lúmenov, vyberateľnú batériu a vyberateľnou pamäťovú Micro SD kartu. Kompaktné telo z hliníkovej zliatiny váži menej ako 6 kg. Stačí, aby dron ovládal jeden človek, a dá sa mimoriadne ľahko nasadiť do 3 minút.

Hlavné vlastnosti:

  • 200m kábel súčasťou balenia
  • Video s rozlíšením 4K
  • vymeniteľná batéria
  • Možnosť pripevnenia rôzneho príslušenstva v závislosti od účelu
  • Hmotnosť menej ako 6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Podvodné drony a miniponorky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: