Chasing Gladius Mini 100m (Podvodný dron)

Kód: 116538
1 499 € 1 249,17 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Drony na diaľkové ovládanie, ktoré sa vznášajú nad mestom, lesmi alebo horami sa stávajú stále obľúbenejšími. Gladius Mini od spoločnosti Chasing-Innovation však nelieta ani milimeter nad zemou - namiesto toho sa ponorí. Pod vodnú hladinu, do hĺbky až 100 metrov, so živým prenosom videa priamo do telefónu alebo tabletu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Žltý, elegantný a rafinovaný tvar sa pohybuje pod vlnami. Keď sa priblíži k povrchu, vidíme, že to nie je exotická ryba, ale pokročilý malý podvodný dron Gladius Mini. Je vybavený kamerou, ktorá dokáže zaznamenať video v rozlíšení až 4K Ultra HD, vstavaným LED svetlom a batériou s výdržou 2 hodiny prevádzky. Navrhnutý a vyrobený je technologickou spoločnosťou Chasing-Innovation, novou značkou v portfóliu distribútorov spoločnosti Focus Nordic.

Určený pre plavcov, potápačov a športových rybárov

Gladius Mini je podvodný dron určený pre prácu i potešenie. S vodotesnosťou až do 100 metrov, jednoduchým manévrovaním a streamovaním videa v reálnom čase do smartfónu alebo tabletu ho možno využiť na prehliadky lodných trupov, lodeníc, lodných dokov, morského dna, na sledovanie populácie rýb alebo dokonca na podvodnú archeológiu a na výskumné projekty.

Alebo prečo ho nepoužiť k nájdeniu perfektného miesta pre potápanie? Sledujte svojich priateľov, aj keď zostanete v suchu nad vodnou hladinou. Dĺžka Drone Gladius Mini nepresahuje 40 cm a váži len 2,5 kg, čo znamená, že je ľahko prenosný a veľmi skladný. Nechajte dron sprevádzať vás pri plachtení alebo vychádzke na motorovej lodi, a objavte spoločne s rodinou a priateľmi vzrušujúci podmorský svet bez potreby potápačských kurzov a certifikátov.

Príslušenstvo zahŕňa nielen tašku na mieru pre jednoduchú a pohodlnú prepravu, ale tiež samotné príslušenstvo ku dronu

Inteligentné ovládanie s AI technológiou

Päť vrtúľ (dve pre pohyb dopredu a dozadu, tri pre vertikálny ťah), inteligentný softvér s AI technológiou a intuitívne ovládanie pomocou joysticku zaisťujú vysoko presné pohyby. Dron má tiež hĺbkový zámok, ktorý možno nastaviť tak, aby sa vznášal stabilne. Môžete ho tiež uzamknúť pod určitým uhlom (až +/- 45 stupňov), takže môže kamera smerovať nadol smerom ku dnu alebo nahor smerom k trupu.

Aby bol Gladius Mini schopný dodať vysoko kvalitný video signál, a to aj z hĺbky 100 metrov, používa trvalý signálny kábel, ktorý sa na povrchu pripojí k dodávanej WiFi stanici. Až traja používatelia (vrátane jedného operátora) sa môžu bezdrôtovo pripojiť k základnej stanici a sledovať video kanál v reálnom čase. Použitie špeciálnej mobilnej aplikácie od spoločnosti Chasing-Innovation, ktorá je k dispozícii pre iOS aj Android, umožňuje zdieľanie skúseností a zážitkov cez sociálne siete.

Zabudovaná digitálna kamera dokáže zachytiť 12 Mpx snímky a zaznamenávať vysoko kvalitné videá s rozlíšením až 4K (Ultra HD). Obrázky a videá sa ukladajú na 64 GB SD kartu. Dve výkonná LED svetlá majú výkon 1200 lumenov, čo uľahčuje navigáciu a fotografovanie / natáčanie aj v temných vodách.

 • Rozlíšenie videa: Full HD, 4K
 • ISO: 100-3200
 • Maximálna clona: 2.8
 • Kapacita pamäte: 64GB
 • Kapacita batérie: 5000 mAh
 • Typ bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz), Bluetooth
 • Vodeodolnosť: 100 m
 • Maximálna rýchlosť: 7.24 km/h
 • Maximálna výdrž: 2 h
 • Typ pamäťovej karty: MicroSD
 • Rozlíšenie fotografie: 12 MPx
 • Hmotnosť: 2500 g
 • Rozmery (Š x V x D): 226 x 112 x 385 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Podvodné drony a miniponorky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: