Syma X5SW

Kód: SY5SW
72 € –9 %
Syma X5SW
72 € –9 % 65 € 54,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
11.6.2024

Mini kvadrokoptéra so 144 mm rotormi a miniatúrnou kamerou s Wi-Fi prenosom do mobilného telefónu pre pokojné i akrobatické poletovania, pre zhotovovanie foto / video snímok doma i vonku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mini kvadrokoptéra disponujúci vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu je model veľmi stabilný a umožňuje tak obstaranie záznamov vo vysokej kvalite. Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátie a ochranné oblúky vrtuľou zabráni ich poškodeniu pri nechcenom páde.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník / expert). Červené a zelené LED diódy na modeli pomáhajú pri orientácii a smeru pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla vykoná model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 640 x 480 pixelov a 0,3 MPX pre fografie a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón. Videa vo formáte MOV a fotky vo formáte JPEG sú ukladané do mobilného telefónu.

Pre ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA FPV, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie).

Pohonná Li Po batérie 3,7 V / 500 mAh 1S sa nabíja priloženým USB nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 60 minút a doba letu je okolo 8 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2 s možnosťou prepnutia na mód 4. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu dvojité výchylky a automatický premet. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu.

Maximálny dosah ovládanie modelu je 50 - 100 metrov.

Obsah balenia:

  • Kvadrokoptéra Syma X5SW
  • Ovládač (2,4GHz!
  • Držiak mobilného telefónu
  • kamera
  • 8x vrtule
  • Súprava ochranných oblúkov
  • Li-Pol akumulátor 3,7V / 500mAh
  • USB nabíjač pohonného akumulátora
  • Skrutkovač
  • Návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Syma
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: