PolarPro - FX 3-Pack pre Mavic 3

Kód: MVC3-FX-3PK
Výpredaj
Značka: Polarpro
129 € –23 %
MVC3 FX 3PK 1 1024x1024
129 € –23 % 99 € 82,50 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

FX 3-Pack pre Mavic 3 a Mavic 3 Cine obsahuje tri špeciálne efektové filtre, ktoré vám pomôžu dosiahnuť kreativitu priamo vo fotoaparáte. Vďaka našim modrým a zlatým pruhovým filtrom + 1/4 difúznemu filtru je táto súprava pre tých, ktorí chcú vytvoriť jedinečný vzhľad z oblohy. Letecký hliníkový rám zaisťuje, že každý filter je optimalizovaný pre gimbal Mavicu 3. Rovnako ako všetky naše zariadenia, aj táto súprava filtrov je podporovaná systémom Adventure Assurance™, vďaka čomu máte istotu, že tieto filtre vydržia aj tie najdrsnejšie prostredia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvárajte ešte úžasnejšie letecké fotografie a videá. Sada obsahuje 3 filtre značky PolarPro určené pre DJI Mavic 3 - BlueMorphic, GoldMorphic a Mist [1/4]. Sú vyrobené z prvotriedneho nemeckého skla CinemaSeries Glass, ktoré zaisťuje farebnú neutralitu a nízky index lomu. Hliníkový AirFrame 4.0 je extrémne odolný, no zároveň ľahký – nijako neovplyvní kvalitu letu vášho dronu. Filtre sa dodávajú v praktickom balení pre pohodlné skladovanie a prepravu. 

Získajte fantastické výsledky

S priloženým príslušenstvom ľahko vytvoríte veľkolepé kreatívne materiály. Filter hmly s 1/4 difúznou úrovňou vám umožní dodať vašim obrázkom filmový dojem bez obetovania ostrosti. Poskytuje tiež vynikajúcu reprodukciu farieb a kontrast. Filter GoldMorphic vám umožňuje vytvárať zlaté svetlice a filter BlueMorphic vám umožňuje vytvárať modré svetlice. Je perfektný, ak nechcete používať anamorfné šošovky a chcete sa vyhnúť vyžmýkaniu pri postprodukcii.

Špecifikácia

  • Značka: PolarPro
  • Model: MVC3-FX-3PK
  • Typ filtra: Mist [1/4], BlueMorphic, GoldMorphic
  • Kompatibilita: DJI Mavic 3 / Mavic 3 Cine

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre
Záruka: 2 roky

PolarPro Filtre pre Mavic 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: