Matterport Pro3 Acceleration Kit (Real Estate) + Zľava 20% na predplatné Pro50 a vyššie

Kód: MC300_BUNDLE2-RE
Len u nás
Značka: Matterport
9 259 € 7 715,83 € bez DPH
Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023

Predstavujeme najnovšiu, najrýchlejšiu a cenovo najvýhodnejšiu 3D LIDAR kameru Matterport Pro3. Vytváranie 3D digitálnych kópii akéhokoľvek priestoru je teraz jednoduchšie a rýchlejšie. S LiDAR kamerou od Matterport teraz môžete snímať vnútorné aj vonkajšie priestory ako presné 3D modely. A s predplatným Matterport môžete zdieľať svoje digitálne dvojčatá online na zlepšenie pracovných postupov, spolupráce a produktivity. Pozrite si vzorovú komerčnú nehnuteľnosť zachytenú na Matterport Pro3. Ku kamere získate zadarmo dron DJI Mini 3 Pro s DJI RC ovládačom. K zakúpenej kamere poskytujeme aj bezplatné zaškolenie a podporu - buď osobne v Bratislave alebo na diaľku cez videohovor.

Detailné informácie

Podrobný popis

pro3-spin-1

 Najlepší pomer cena/výkon

 • Rýchlejšie snímanie
 • 4x rýchlejšie skenovanie v mimoriadne veľkých priestoroch a vonku
 • Skenuje vnútorné aj vonkajšie priestory a zachytáva celé nehnuteľnosti v jedinom vysoko kvalitnom modeli - dokonca aj pri plnom slnečnom svetle.
 • Vysoká presnosť (odchýlka 0,2%)
 • ±20mm (Pro2 odchýlka ±1%)
 • Dosah snímača 20m (Pro2 4,5m)
 • Jednoduchšie a rýchlejšie skenovanie rozsiahlych priestorov
 • Doba jedného skenu <20s
 • V kombinácii s väčším dosahom značné ušetrenie času
 • Výdrž batérie 3h (batérie sú vymeniteľné a je možné ich v priebehu skenovania nabíjať externou nabíjačkou)

3D snímanie, nekonečne rýchlejšie.

Zažite LiDAR rýchlosťou svetla s Matterport Pro3 – ultrarýchlym a výnimočne presným novým 3D fotoaparátom série Pro. Spolu s predplatným Matterport Pro3 uľahčuje zachytávanie priestorov, vytváranie digitálnych dvojčiat a spoluprácu s kolegami. 

Pro3

Najnovšia z kamier LiDAR Pro Series od Matterport, Pro3 skenuje štyrikrát rýchlejšie* ako jej predchodca, čo vám umožňuje urýchliť dokončenie projektu a skrátiť čas na mieste. A s úplne novými možnosťami vonkajšieho skenovania prináša Pro3 vysoko presné digitálne dvojičky každého druhu priestoru, ktoré môžete zdieľať online pomocou predplatného Matterport na ďalšie vylepšenie vašich marketingových materiálov.

*V porovnaní s Pro2 na vonkajšom, rovnom povrchu.

pro3-1

Vysoká produktivita

Kamera Matterport Pro3 3D LiDAR umožňuje jednoduché a cenovo dostupné rýchle vytváranie a zdieľanie detailného, presného digitálneho dvojčaťa akéhokoľvek priestoru s vysokým rozlíšením na zlepšenie každého pracovného postupu.

Príklady použitia kamery

Rýchlejšie skenovanie

Zachyťte hotové dáta v priebehu niekoľkých minút – oveľa rýchlejšie ako manuálne metódy a rýchlejšie ako pozemné skenery LiDAR – a generujte digitálne dvojičky, ktoré je možné zdieľať. Exportujte rozmerové informácie do CAD a uľahčite začatie vytvárania návrhov rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Jednoduchšie monitorovanie priebehu výstavby

Zachyťte priestory na požiadanie bez zdržania práce. Nahraďte fotografiu digitálnymi dvojčatami a použite poznámky v modeli na urýchlenie spolupráce so subdodávateľmi a zainteresovanými stranami.

Lepšia kontrola kvality a podpis pracovného balíka

Vytvorte presné 3D modely na identifikáciu opravných prác. Použite tagy na prepojenie priamo z pracovísk na príslušné označenia. Umožnite rýchlu, presnú a kvalitnú dokumentáciu pracovného balíka a uľahčite kolegom mimo pracoviska ich odpísanie.

Silnejšia dokumentácia o odovzdaní

Udržujte presné záznamy o stavbe a jej postupe. Importujte zachytené údaje do BIM, aby ste mohli rýchlo porovnať, čo bolo navrhnuté a čo bolo postavené. Vytvorte konečný model a použite tagy, poznámky a funkcie na storytelling na podporu vlastníkov a údržbárov budov pomocou odkazov na pokyny, záruky, servisnú podporu a oveľa viac.

Úspešnejšia propagácia

Zachyťte skutočné 3D modely a poskytnite potenciálnym zákazníkom dôvody na kúpu. Ukážte im presné digitálne dvojča nehnuteľnosti s vysokým rozlíšením. Prakticky scénické priestory v rôznych štýloch, ktoré prilákajú širší okruh potenciálnych nájomcov a investorov.

pro3-2

Adept Portfolio Management

Jednoducho si prezerajte cloudové modely z akéhokoľvek miesta a pracujte s istotou s dodávateľmi a spolupracovníkmi. Vysoko podrobné digitálne dvojičky umožňujú zainteresovaným stranám „prechádzať“ konkrétnymi miestami v budove, ako keby tam skutočne boli, a poskytujú realizmus a presnosť na zlepšenie spolupráce s každým členom vášho tímu.

Efektívna správa zariadení

Importujte informácie o budove a dokumentáciu o odovzdaní do aplikácií správy zariadení. Majte kontrolu nad každým detailom svojej budovy a získajte presné merania a odhady pre čistenie, opravy, dodržiavanie predpisov, vybavenie, plánovanie priestoru a ďalšie.

V balení

 • 1x kamera Pro3 v prenosnom batohu
 • 10x mračien bodov, ktoré vám pomôžu rýchlo dokončiť veľké projekty
 • 10x MatterPaks, ktoré vám umožňujú extrahovať pôdorysy, súbory mračna bodov a súbory OBJ z každého digitálneho dvojčaťa
 • 2x batéria + 1x nabíjacia súprava
 • 1x držiak na statív
 • 1x statív
 • 1x držiak s kolieskami
 • 2x zarážky dverí
 • 1x kufrík
 • 1x prenosný obal
 • 1x DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Technické špecifikácie kamery nájdete na tomto odkaze.

Pozrite si objekty nasnímane kamerou Pro3:

Dodatočné parametre

Kategória: Pro3
Záruka: 2 roky

Matterport Pro3: Unboxing

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: