Master Airscrew - Stealth vrtule pre DJI Mini 3 Pro / Mini 4 Pro (Čierne)

Kód: MA.MI36030FB4
Len u nás
21 € 17,50 € bez DPH
Na sklade (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Predstavujeme novú generáciu Stealth vrtúľ špeciálne navrhnutých pre dron DJI Mini 3 Pro a Mini 4 Pro. Nové vrtule pre váš dron od amerického výrobcu Master Airscrew poskytujú lepšiu manipuláciu, lepšiu efektivitu a vyššiu bezpečnosť. Krásne a zároveň výkonné vrtule, s ktorými budete vyčnievať z davu. Produkt je vyrobený v USA. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšená efektivita

Dlhší čas letu vďaka zlepšenej účinnosti vrtule. Získajte extra letový čas na jednu batériu, aby ste mohli naplno využiť potenciál Mini 3 Pro a Mini 4 Pro. *Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Vylepšenia v oblasti hluku

Mini 3 Pro / Mini 4 Pro odvádza úžasnú prácu pri zmierňovaní akéhokoľvek nepríjemného zvuku počas letu. S vrtuľami Stealth Upgrade získate ešte lepšie potlačenie hluku a viac potešíte tón ucha. *Nominálne hodnoty v porovnaní s OEM vrtuľami DJI.

Unikátny vzhľad

Vyniknite v dave. Prispôsobte si svoj dron pomocou štýlových farebných vrtúľ pre moderný a jedinečný vzhľad.

Vylepšená bezpečnosť

Ovládanie a viditeľnosť idú ruka v ruke s bezpečnosťou. Zodpovedné lietanie s dronom je pre vás a vaše okolie mimoriadne dôležité.

100% kompatibilné s DJI Mini 3 Pro / Mini 4 Pro

Špeciálna starostlivosť bola venovaná zaisteniu plnej prenosnosti a kompatibility s Mini 3 Pro / Mini 4 Pro a všetkým existujúcim príslušenstvom DJI. 

Čo je súčasťou balenia?

  • x2 CW vrtule a x2 CCW vrtule (spolu 8 vrtúľ - celý set na dron)
  • x8 Skrutky pre Mini 3 Pro / Mini 4 Pro s modrým nylockom pre úplnú ochranu

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Mini 3 Pro / Mini 4 Pro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.