Master Airscrew - Stealth vrtule pre DJI Air 3 (Čierne)

Kód: MA.A3S8849FB4
Len u nás
26 € 21,67 € bez DPH
Na sklade (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Predstavujeme Stealth vrtule novej generácie, šité na mieru pre dron DJI Air 3. Navrhnuté tak, aby pozdvihli váš zážitok z lietania do nových výšin. Tieto vrtule boli navrhnuté pre zvýšenú účinnosť a predlžujú dobu letu až o 5 %, čím zaisťujú viac času vo vzduchu na zachytenie tých dokonalých záberov. Okrem výkonu ponúkajú prepracované vrtule aj harmonický a príjemný zvukový vzor, ktorý minimalizuje rušenie hluku pri zachovaní optimálneho ťahu. Je pozoruhodné, že ich žiarivé farby nielen dodávajú nádych elegancie, ale zaisťujú aj bezproblémové rozpoznanie vášho dronu oproti rozľahlej oblohe. Pozdvihnite svoje lety s vylepšenou efektivitou, akustikou a viditeľnosťou, to všetko s novými modernizovanými vrtuľami pre DJI Air 3 od Master Airscrew.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhší čas letu

Zažite dlhé cesty vzduchom s modernizovanými vrtuľami Air 3 Stealth, ktoré umožňujú až o 5 % dlhší čas letu. Táto zvýšená odolnosť umožňuje nadšencom dronov, od filmárov až po fanúšikov, využiť viac momentov, prekonať väčšie vzdialenosti a zachytiť úchvatné zábery bez prerušenia.

Harmonický a príjemný zvukový vzor

Vylepšené vrtule pre DJI Air 3 prinášajú harmonický a upokojujúci zvukový vzor, navrhnutý tak, aby obmedzoval rušenie hlukom počas letu. Vaše letecké dobrodružstvá sú nielen efektívnejšie, ale aj zábavnejšie, pretože rafinovaná akustika vrtúľ vytvára pokojnejší a pohlcujúci zážitok z lietania.

Vizuálny maják na oblohe

Živé farby vrtúľ STEALTH DJI Air 3 slúžia ako vizuálny maják proti oblohe, zaisťujú ľahkú orientáciu a zvyšujú bezpečnosť počas letu. Táto odlišná funkcia pomáha pilotom udržiavať kontrolu a uvedomenie, znižuje riziko kolízií a podporuje bezpečný a istý letecký prieskum.

100 % kompatibilita

Vrtule Stealth Air 3 sú precízne vyrobené tak, aby zabezpečili 100% kompatibilitu a bezproblémovo sa integrujú do dizajnu a funkčnosti dronu. S týmto uistením môžu používatelia využívať výhody zlepšeného výkonu, zvuku a viditeľnosti bez akéhokoľvek kompromisu v prevádzkovej integrite dronu.

Čo je súčasťou balenia?

  • 2x CW vrtule a 2x CCW vrtule

  • Vrecko na prenášanie vrtule Master Airscrew

Kompatibilita

  • DJI Air 3

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Air 3
Záruka: 2 roky

Predstavenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.