Insta360 X4

Kód: INST740
Novinka
Značka: Insta360
559 € 465,83 € bez DPH
Na sklade (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Najlepšia kvalita obrazu v histórii. 8K je tu! Ponor sa do sveta neuveriteľnej ostrosti a preži svoje zážitky znova ako prvýkrát. Každá snímka a každý farebný odtieň budú zobrazené v bezprecedentných detailoch. Akčná 360° kamera Insta360 X4 so snímačom 1/2''. Rozlíšenie 360 ° videa je 8K / 30fps, pri 4K až 100 fps. Foto rozlíšenie až 72Mpx. Kvalitná robustná konštrukcia, veľký dotykový 2,5“ displej, vodotesná je do 10 m. Účinná stabilizácia FlowState so 6-osým gyroskopom. Nová batéria s veľkou kapacitou 2290 mAh. Ovládanie gestami, hlasové ovládanie 2.0. Video módy Video, Active HDR, Timelapse, TimeShift, Bullet Time, Loop Recording, Pre-recording. 

Detailné informácie

Podrobný popis

PC_EN

• 360° zábery
• Režim Single Lens
• Pripravená na akciu
• Ľahké použitie
• Kreatívne funkcie
• Úpravy pomocou AI

8K 360° zábery

Najlepšia kvalita obrazu v histórii. 8K je tu! Ponor sa do sveta neuveriteľnej ostrosti a preži svoje zážitky znova ako prvýkrát. Každá snímka a každý farebný odtieň budú zobrazené v bezprecedentných detailoch.

5,7K60FPS 360° Video

Vyššia snímková frekvencia, vyššia kvalita. Vyskúšaj plynulejší a ostrejší obraz v každom zábere, teraz dokonca so zvýšenou rýchlosťou 60 snímok za sekundu! Ideálne pre akčné športy alebo scény s množstvom pohybu. Ak chceš dosiahnuť spomalený pohyb, zvoľ režim 4K/100fps!

Prekomponovanie

Najprv natáčaj, komponuj neskôr. Kúzlo 360º snímania spočíva vo výbere tých najlepších uhlov záberov až v kľude po akcii. Už nikdy nezmeškáš žiadny okamih! S nástrojmi na prekomponovanie s umelou inteligenciou v aplikácii Insta360 stačí len spustiť záznam a potom vybrať tie najlepšie zábery.

Neviditeľná selfie tyč

Neskutočný pohľad z pozície tretej osoby. Táto selfie tyč automaticky zmizne z tvojho záznamu! Zhotovuj fantastické zábery z pohľadu tretej osoby, a to s uhlami snímania ako pri použití dronu. To je s inými akčnými kamerami nemožné. Žiadny dron? Žiadny problém!

360° aktívne HDR

Natoč to tak, ako to vidíš. Inovatívny režim HDR videa zvýrazňuje detaily a zároveň zaisťuje vynikajúcu stabilizáciu obrazu pre akčné športy. Aktívne HDR oživia farby aj v náročných svetelných podmienkach s množstvom prepalov, detaily ktoré iným kamerám uniknú.

72MP 360° fotografie

To je veľa pixelov. Zhotovuj pohlcujúce 360° snímky, ktoré ťa donútia sa zastaviť a pozerať. Vzniknú tak 72-megapixelové fotografie s väčšou ostrosťou a presnejšími detailmi než kedykoľvek predtým!

Režim 4K60 s jedným objektívom (Single-Lens mode)

Používaj X4 ako tradičnú akčnú kameru s režimom Single-Lens Mode, ktorý je teraz s 4K60fps* dvakrát plynulejší. Posuň sa teda ešte ďalej a zhotovuj ultraširokouhlý záber s funkciou MaxView, ktorá ponúka 170 ° pohľad v upravenej verzii 4K30fps.

*Snímková frekvencia sa v porovnaní s Insta360 X3 zdvojnásobila. 

Režim Ja

Hlavné role mám ja! Uisti sa, že si hviezdou tejto show. Natáčaj sa v plnom sústredení na akciu, a to s efektom neviditeľnej selfie tyče, navyše teraz v rozlíšení 4K/30fps alebo 2.7K/120fps! Tentoraz žiadne prekomponovanie!

Flowstate stabilizácia

Neotrasiteľný výkon. Od kamenistých ciest až po valiace sa vlny, X4 pracujúci s vynikajúcou stabilizáciou obrazu zvládne všetko. Stabilizácia FlowState poskytuje plynulé a kvalitné zábery bez ohľadu na to, aké vzrušujúce je tvoje dobrodružstvo.

360° zámok horizontu

Absolútna stabilita, nekonečné uhly. Vzopri sa gravitácii a natoč si vzrušenie z paraglidingovej akrobacie alebo jazdy na horskej dráhe s vedomím, že tvoje video bude vždy držať horizontálnu rovinu pohľadu.

Odnímateľne kryty objektívu

Jednoduchšia ochrana už v štandardnej výbave. X4 je dodávaná s praktickými, ľahko aplikovateľnými krytmi objektívu, ktoré je možné v prípade potreby ľahko odnímať. Žiadny neporiadok, žiadne problémy!

Prémiové kryty objektívu

Sú určené pre tých, ktorí berú bezpečnosť skutočne vážne. Vyrobené z tvrdeného skla, veľmi pevné, odolné proti poškriabaniu a navrhnuté tak, aby zachovali kvalitu obrazu. Ten rozdiel uvidíš!

Veľká 2290 mAh batéria

O 67 % dlhšia doba prevádzky. X4 zvýšil kapacitu svojej batérie na masívnych 2290 mAh! To ti poskytne 135 minút záznamu pri 5,7K30fps, čo je o skvelých 67% viac ako v prípade X3! Uži si akciu ako nikdy predtým.

Vodotesný do 10 m

Prirodzene fungujúce aj vo vode. Ponor sa do dobrodružstva s kamerou X4, vodotesnou do 10 m, a to ihneď po vybalení z krabice. Ak chceš zaznamenať svoje dobrodružstvá ešte hlbšie pod vodnou hladinou, navyše v ohromujúcich detailoch a 360 ° zábere, vlož X4 do neviditeľného potápačského puzdra a natáčaj až do hĺbky 50 m.

Redukcia veterného šumu

Ten rozdiel budete počuť. Bez ohľadu na to, o akú akciu ide, úplne nová redukcia veterného šumu kamery X4 zaistí, že zachytíš okamih v celej jeho kráse – bez kvílejúceho vetra.

Nový 2,5" dotykový displej

Väčšie a lepšie. Áno, toto je ultra jasný 2,5" dotykový displej s robustným sklom Corning ® Gorilla ® Glass. Super citlivý pre jednoduché ovládanie na cestách.

Ovládanie gestami

Urob fotografiu alebo začni natáčať iba rýchlym gestom. Keď budeš pripravený vyraziť, daj znamenie.

Hlasové ovládanie 2.0

Pozri, žiadne ruky! Stačí zadať povel a pokročilý algoritmus hlasového ovládania bude vedieť, čo má robiť.

Akcia ruka v ruke s kreativitou

Jazda na motorke

Automatický palubná kamera

Akonáhle kameru pripojíš k externému zdroju napájania, automaticky sa zapne a začne nahrávať. A to bez ohľadu na to, v akom je práve režime. Podobne ako palubná (auto)kamera.

  • Nahrávanie v slučke: Sústavne prepisuje záznam nepretržitým natáčaním a ukladá iba poslednú časť s pevnou dĺžkou.
  • Kompatibilný s heatsety v helme: Spáruj svoju kameru so špičkovými Bluetooth headsetmi vo svojej helme a využi ich pri každej jazde k hlasovému ovládaniu kamery a záznamu ostrého a čistého zvuku priamo z helmy.

Cyklistika

  • Štatistiky Garmin a Apple: Údaje zo zariadenia Garmin alebo Apple Watch, ako je GPS, rýchlosť, výkon atď. môžeš vďaka špeciálnemu prepojeniu exportovať priamo do svojich videí.
  • Motion ND: Dodaj svojim snímkam filmovú pohybovú neostrosť aj bez použitia ND filtra, a to pomocou efektu Motion ND v aplikácii.

Zimné športy

Odolný voči studenému počasiu. Ľahko zvláda teploty až -20 ºC. Vyraz na svah bez ohľadu na počasie s kamerou, ktorá prečká aj ťažké poveternostné podmienky.

Rybárčenie

Chystáš sa na úlovok dňa? Vytvor o ňom príbeh! Môžeš mať nahraných 15 až 30 sekúnd záznamu ešte predtým, než naozaj stlačíš spúšť. To je ideálne riešenie, keď nevieš presne, kedy k tomu zásadnému úlovku dôjde.

Vodné športy

  • Neviditeľné potápačské puzdro: Jedinečný kopulovitý dizajn udržuje puzdro 100% neviditeľné aj v 360 º záznamu, a to až do hĺbky 50 m.
  • AquaVision 2.0: Nechaj náš algoritmus s podporou AI automaticky upraviť farby v tvojom zábere a získaš tak presné a verné odtiene zachytené pod vodnou hladinou.

Spomalený záber (Bullet time)

Buď v centre diania. Roztoč svoju X4 a získaj klasický spomalený filmový záber 5,7K120fps alebo 3K240fps. Ideálne na zachytenie toho najdôležitejšieho momentu.

Všetky charakteristické snímky, ktoré poznáš a miluješ, urob ešte lepšie.

  • Starlapse (Pohyb hviezd): Zachyť dráhy hviezd a celú nočnú oblohu s väčšími uhlami záberu, než zvládne akákoľvek iná kamera.
  • Timeshift (Časový posun): Hyperpohyb s poriadnymi zvratmi! Začni sa pohybovať a ovládaj perspektívu pomocou ľahko použiteľných kľúčových snímok.
  • Timelapse (Časozber): Sleduj, ako čas letí, a kochaj sa pamiatkami a výhľadmi. Teraz s podporou až 11K!
  • Timed Capture (Časované zachytenie): Nastav kameru a zachyť motív pomocou časovaných záberov. X4 sa automaticky zapne, nahrá a vypne. Je to o efektivite!

Rýchla úprava

Jednoduché prekomponovanie. Jednoducho pohni telefónom alebo pomocou virtuálneho joysticku namier kameru na požadované miesto v zábere. Už týmto spôsobom bude tvoja úprava pripravená na okamžité uloženie a zdieľanie. Super ľahké a sakramentsky cool!

AI editácia

Nechaj umelú inteligenciu, nech celú tú zatratenú vec prekomponuje. Áno, umelá inteligencia zvládne celý proces prekomponovania! Pohodlne sa usaď a nechaj svoje najakčnejšie momenty, aby sa samy prejavili. Teraz ešte rýchlejšie vďaka vylepšenej detekcii objektov pre ešte jednoduchšie úpravy.

Deep track 3.0

Naozaj múdre sledovanie. Či už sa jedná o osobu, zviera alebo pohybujúce sa objekt, udržíš ho v strede záberu jediným kliknutím!

Sťahovanie aplikácií na pozadí

Prenášaj svoje zábery na cestách. S X4 ľahko zahájiš akýkoľvek prenos a vrátiš sa zase späť k tomu, čo si robil predtým. Aplikácia Insta360 ti pošle jednoduché znamenie, až súbory dorazí. Jednoduché!

Shot Lab (Záberové laboratórium)

Tvoje centrum pre snímky novej úrovne. Najlepšie efekty, a to všetko na jednom praktickom mieste! Shot Lab odomyká všetku silu komponovania v telefóne pomocou strihov, prechodov a ďalších šialených úprav pomocou umelej inteligencie!

Insta360 Studio

Úpravy na profesionálnej úrovni sú teraz ešte jednoduchšie. Ponor sa do hlavnej myšlienky s našou desktopovou aplikáciou, ktorá ti umožní exportovať videá s najvyššou ostrosťou.

INSTA360 REFRAME – modul pre Adobe Premiere

Úpravy v aplikácii Premiere sú teraz oveľa jednoduchšie. Prekomponuj svoj 360 ° záznam priamo v Adobe Premiere - nič iné nepotrebuješ! Náš nový plugin zjednoduší tvoj pracovný postup, zaistí minimálny export aj maximálnu kvalitu obrazu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamera Insta360 X4
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: