Freewell - Set ND filtrov pre Autel Evo II 8K

Kód: FW-EV8K-ALD
129 € 107,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Sada ôsmich filtrov Freewell pre dron Autel Evo II 8K. Sada obsahuje filtre ND4, ND8, ND16, filter CPL a hybridné filtre ND8 / PL, ND16 / PL, ND32 / PL a ND64 / PL.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo používať ND filtre?

Celodenný sada filtrov pre natáčanie s Drone Autel Evo II 8K od ​​Freewell Gear je skvelou voľbou pre nadšených videomakery a fotografov, ktorí potrebujú filter na každú situáciu po celý deň. Profesionálnym filmárom zároveň poskytujú perfektné riešenie pre natáčanie leteckých záberov s dokonale vyváženým kontrastom a farbami. Celodenný sada obsahuje 8 filtrov na objektív Drone Autel Evo II 8K, a sú základom pre nadobudnutie záberov vysokej kvality za všetkých svetelných podmienok cez deň. ND filtre (Natural Density) pomáhajú postupne znížiť rýchlosť uzávierky kamery obmedzením svetla prechádzajúceho objektívom. CPL filtre (Circular Polarized Lens) vylepšujú kvalitu obrazu obmedzením nechcených prírodných odleskov lesklých povrchov, ako sú okná, vodnej hladiny alebo sneh. Hybridný filtre ND / PL kombinujú skvelé vlastnosti filtrov ND a PL, a poskytujú krištáľovo čisté zábery pri fotografovaní alebo natáčaní vonku.

ND4 filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

ND4 filter pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 2 EV, pre natáčanie pod zatiahnutou oblohou so slabým osvetlením.

ND8 filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

ND8 filter pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 3 EV, pre natáčanie za polojasno alebo zvýšenej oblačnosti.

ND16 filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

ND16 filter pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 4 EV, pre natáčanie pod jasnou oblohou. Filter ďalej pomáha redukovať "Jello-O" efekt.

CPL filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

CPL filter obmedzuje nechcené odlesky lesklých povrchov, ako napríklad vodná hladina, sneh alebo okná.

ND8 / PL filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

Hybridný filter ND8 / PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 3 EV, pre natáčanie i za polojasno, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND16 / PL filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

Hybridný filter ND16 / PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 4 EV, pre natáčanie aj za veľmi slnečného počasia, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina. S týmto filtrom možno aj docieliť filmového "motion blur" efektu.

ND32 / PL filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

Hybridný filter ND32 / PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 5 EV, pre natáčanie pri najsilnejšieho slnečného svitu, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina. S týmto filtrom možno aj docieliť filmového "motion blur" efektu.

ND64 / PL filter kompatibilný s dronom Autel Evo II 8K

Hybridný filter ND64 / PL pomáha znížiť na najnižšiu možnú hodnotu, pre najefektívnejšie docielenie "motion blur" efektu. slnečného svitu, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

Špecifikácia

  • Model Autel EVO II 8K
  • Magnetický systém NIE
  • Šedý filter (ND) ND4, ND8, ND16, ND32, ND64
  • Polarizácia kruhový (CPL), hybridné (ND / PL)

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre Autel Evo II
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: