Freewell - Set Bright Day filtrov pre DJI Mavic 3 Classic

Kód: FW-M3C-BRG
89 € 74,17 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Súprava štyroch filtrov Freewell pre kameru dronu DJI Mavic 3 Classic. Súprava obsahuje filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ND8/PL filter

Hybridný filter ND8/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 3 EV, pre natáčanie aj za polojasna, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND16/PL filter

Hybridný filter ND16/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 4 EV, na natáčanie aj za veľmi slnečného počasia, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND32/PL filter

Hybridný filter ND32/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 5 EV, na natáčanie pri silnom slnečnom svite, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina. S týmto filtrom je možné aj docieliť filmový „motion blur“ efekt.

ND64/PL filter

Hybridný filter ND64/PL pomáha znížiť na najnižšiu možnú hodnotu pre najefektívnejšie docielenie „motion blur“ efektu. Obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná, vodná hladina alebo sneh.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre (Mavic 3 Classic)
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: