Freewell - Set All Day filtrov pre DJI Mavic 3

Kód: FW-MC3-ALD
149 € 124,17 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Set ôsmich filtrov Freewell pre kameru dronu DJI Mavic 3. Súprava obsahuje filtre ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL, ND1000, ND2000, CPL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ND4/PL filter

ND4/PL filter pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 2 EV, pre natáčanie pod zatiahnutou oblohou so slabým osvetlením a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND8/PL filter

Hybridný filter ND8/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 3 EV, pre natáčanie aj za polojasna, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND16/PL filter

Hybridný filter ND16/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 4 EV, pre natáčanie aj za veľmi slnečného počasia, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND32/PL filter

Hybridný filter ND32/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 5 EV, na natáčanie pri najsilnejšom slnečnom svite, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina. S týmto filtrom je možné aj docieliť filmový „motion blur“ efekt.

ND64/PL filter

Hybridný filter ND64/PL pomáha znížiť na najnižšiu možnú hodnotu pre najefektívnejšie docielenie „motion blur“ efektu. Obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná, vodná hladina alebo sneh.

ND1000 filter

ND1000 filter pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 10 EV. Tento filter je navrhnutý tak, aby poskytoval jasný záznam pri zázname rýchlo sa pohybujúcich objektov. Okrem toho, že vám filter pomôže získať plynulé a prirodzene vyzerajúce zábery, eliminuje odlesky objektívu pri fotografovaní na slnku. Účinne pomáha dosiahnuť dokonalé tóny a farby pri natáčaní vonku.

ND2000 filter

ND2000 filter pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 11 EV. Filter vám pomôže získať prirodzene vyzerajúce "motion blur" zábery a eliminuje odlesky objektívu pri fotografovaní na slnku. Filter pomáha taktiež redukovať "Jello-O" efekt.

CPL filter

CPL filter obmedzuje nechcené odlesky lesklých povrchov, ako napríklad vodná hladina, sneh alebo okná.

  • Model: DJI Mavic 3
  • Sivý filter (ND): ND4,ND8,ND16,ND32,ND64,ND1000,ND2000
  • Polarizácia: kruhová (CPL), hybridná (ND/PL)

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: