EcoFlow - Uzemňovací adaptér pre stanice Delta (C14)

Kód: 1ECOSGA
99 € 82,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Uzemňovací adaptér pre stanice Delta kompatibilný so systémom Smart Home panel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjanie elektrického vozidla

  • Použite DELTA Pro alebo DELTA Max ako núdzové záložné napájanie pre svoj elektromobil, čo vám poskytne míľu navyše.
  • Používajte iba kábel USB-C dodávaný s uzemňovacím adaptérom prenosnej elektrárne. Kábel nemá žiadnu funkciu nabíjania a namiesto neho by sa nemali používať iné káble USB-C.
  • Pred zakúpením uzemňovacieho adaptéra pre prenosnú elektráreň prosím skontrolujte AC nabíjací port vášho DELTA Pro, aby ste zaistili kompatibilitu. Takmer celá EÚ bude typu zástrčky C14.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 19.6.2023
+ Funguje. EV je možné dobíjať. Pokiaľ ho prenosná nabijačka pre EV neakceptuje, je potrebné otočiť kolík prívodnej šnúry nabíjačky v zástrčke DELTY PRO o 180 stupňov, potom ide.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.