EcoFlow - Super Flat MC4 kábel

Kód: 1ECOPS-02
19 € 15,83 € bez DPH
Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Tento super plochý kábel bol navrhnutý tak, aby čo možno najviac zjednodušil montáž systému PowerStream. Pomocou tohto kábla prepojíte solárne panely umiestnené vonku (balkón/terasa) s mikroinvertorom EcoFlow vo vnútri bez toho, aby ste museli prevŕtavať otvor v stene. Natiahnite ho cez okno alebo dvere a zbierajte energiu bez prekážok. Dĺžka kábla je 0,5 metra.

Detailné informácie

Podrobný popis

EcoFlow Super Flat Cable má jeden koniec pripojený k EcoFlow BKW-Solar Cable, ktorý sa pripája k PowerStream Microinverteru, zatiaľ čo druhý koniec sa pripája k solárnym panelom alebo EcoFlow Solar Extension Cable.

Špecifikácia

  • Typ kábla: Super plochý kábel
  • Dĺžka: 0,5 m
  • Hrúbka: 1,5 mm

V balení

  • 0.5 m EcoFlow Super Flat Cable × 1

Dodatočné parametre

Kategória: PowerStream - Balkónový solárny systém
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.