EcoFlow - Jednoosý solárny sledovač

Kód: 1ECOPSSAST
399 € 332,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

Na zloženie solárneho systému PowerStream použite náš jednoosý solárny sledovač, aby ste mohli ľahko meniť pozíciu solárneho panelu. S jeho pomocou zachytíte až o 60% viac solárnej energie. So stupňom krytia IP68 a robustným antikoróznym hliníkovým rámom dosahuje dlhú životnosť a je odolný voči nepriaznivým poveternostným vplyvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoosý sledovací systém je sledovací systém pre solárne panely, kde je otočný prvok fotovoltaickej nosnej konštrukcie inštalovaný rovnobežne s povrchom a otáča sa pozdĺž severojužného smeru okolo zvislej osi, čo umožňuje solárnym panelom sledovať maximálny jednorozmerný uhol dopadu slnečného svetla v smere kolmom na slnko.

  • o 60 % vyššia účinnosť
  • Automatické nastavenie uhla 0°-80°
  • Inteligentné senzory (svetelný a daždový)
  • Plug-and-play
  • Vysoko vodotesné a odolné proti vetru
  • Diaľkové ovládanie aplikácie

Dodatočné parametre

Kategória: PowerStream - Balkónový solárny systém
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.