EcoFlow Delta Pro - EV X-Stream adaptér

Kód: 1ECODPSA
109 € 90,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Adaptér EV X-Stream vám umožňuje nabíjať EcoFlow DELTA Pro na tisíckach nabíjacích staníc AC EV úrovne 2 po celom svete.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Rýchle nabíjanie: Získajte super rýchle nabíjanie 3 400 W z nabíjacích staníc EV doma alebo na cestách a nabite DELTA Pro na plnú kapacitu za 1,7 hodiny, čo je rýchlejšie ako väčšina powerbank, nehovoriac o batériových staníc.
  • Široká kompatibilita: Podporuje konektory typu 1 (konektor SAE J1772). Vďaka tomu je váš prenosný napájací zdroj nabíjateľný na tisíckach nabíjacích staníc EV.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.