EcoFlow Delta Pro - Diaľkové ovládanie

Kód: 1ECODPRC
109 € 90,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Prvý svojho druhu: Prvý diaľkový ovládač pre prenosnú batériovú stanicu - EcoFlow Delta Pro. Ideálne riešenie pre uloženie stanice Delta Pro v garáži, skladovacom priestore alebo podpalubí. Pripojte sa cez Bluetooth alebo ethernetový kábel a získajte druhú obrazovku priamo tam, kde ju potrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Displej zobrazuje, koľko energie spotrebovávate, zostávajúci čas batérie a všetko ostatné, čo zobrazuje obrazovka Delta Pro. Je to tiež vhodné miesto na zapnutie/vypnutie AC zásuviek, DC zásuviek alebo celej jednotky.

  • Dva spôsoby pripojenia: Pohybujte po obrazovke pri pripojení cez Bluetooth; nastavte a zabudnite na káblové pripojenie, ktoré funguje na dlhšie vzdialenosti.
  • Ovládanie na diaľku: Po nastavení môžete svoju prenosnú stanicu na diaľku sledovať a ovládať. Ideálne, keď je vaša Delta Pro vybavená solárnymi panelmi alebo nabíjačkou.

Poznámka: Toto príslušenstvo je kompatibilné iba s EcoFlow DELTA Pro.

Špecifikácia:

  • Interné batérie: Nenabíjací AAA
  • Vstup USB-C: 5V
  • Káblové pripojenie: 12V (štandardný ethernetový kábel)

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.