DJI Cendence S

Kód: DJIM552
1 499 € 1 249,17 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Diaľkový ovládač Cendence S je profesionálny diaľkový ovládač navrhnutý pre plnú integráciu s ďalšími pokročilými produktmi DJI ako je Matrice 200 series V2 a monitor CrystalSky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Diaľkový ovládač Cendence S pre Matrice 200 Series V2 od DJI je vybavený technológiou OcuSync 2.0, ktorá je navrhnutá tak, aby dosahovala prenosové vzdialenosti až 8 km. Cendence S využíva podporu dvoch frekvencií, aby zaistil stabilitu videa na týchto vzdialenostiach. S kompatibilnými dronmi môžete pilotovať sami alebo použiť ďalší (nie je súčasťou dodávky) Cendence S na nastavenie dvoch ovládačov. Tento režim pomáha pri komplexnejšom lietaní a filmovaní.

Režim duálneho diaľkového ovládača

DJI Cendence S podporuje režim duálneho diaľkového ovládača pre komplikovanejšie lety a filmovanie. S ďalším ovládačom (nie je súčasťou dodávky) môže jedna osoba lietať s dronom, zatiaľ čo druhá ovláda kameru s gimbalom. Funkcia dvojitého ovládania je podporovaná medzi dvoma pilotmi, ktoré môžu byť od seba vzdialené až 200 metrov.

Pridané vlastnosti

  • Podpora dvoch frekvencií, ktoré pomáhajú poskytovať stabilnejšie zážitky so streamovaním videa
  • Plyn je možné nastaviť na pravú alebo ľavú páčku
  • Výdrž batérie až 4 hodiny
  • Plné nabitie štandardnou nabíjačkou (nie je súčasťou dodávky) približne za 2 hodiny
  • Nabíjajte približne 1 hodinu a 11 minút pomocou inteligentného rozbočovača nabíjania batérií (nie je súčasťou dodávky)

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Matrice 200
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: