Chasing M2 Pro Max (200 m)

Kód: 40.30.600.0006
7 900 € 6 583,33 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
12.6.2024

Nový Chasing M2 Pro Max je navrhnutý na priemyselné a vládne použitie. Má nový modulárny dizajn a oproti predchádzajúcemu modelu aj niekoľko nových aktualizácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový dron je vybavený ôsmimi vektorovými tryskami, ktoré umožňujú 360-stupňové pohyby vo všetkých smeroch. Dokáže sa pohybovať maximálnou rýchlosťou 3 uzly, ponoriť sa do hĺbky 200 metrov a pohybovať sa v maximálnom horizontálnom polomere 400 metrov.

Nový modulárny dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž viac ako 20 druhov príslušenstva, ako sú sonary, DVL napojené na vodu, USBL, vzorkovač vody a mnoho ďalšieho – a to bez použitia náradia. Podvodný dron má päť rôznych montážnych portov, čo zjednodušuje inštaláciu viacerých príslušenstva a umožňuje namontovať až päť druhov príslušenstva súčasne.

Dron je poháňaný druhou generáciou motora proti uviaznutiu C-Motor 2.0. Tento motor má o 30% vyšší výkon pre lepšiu schopnosť proti zaseknutiu ako predchádzajúci model. Je napájaný 300Wh batériou, ktorá má výdrž približne 4 hodiny (v závislosti na použití a vodných podmienkach). V súvislosti s uvedením M2 Pro Max, Chasing tiež predstavuje voliteľný napájací zdroj Chasing Shore-Based Power Supply System (C-SPSS), ktorý zvyšuje výstupný výkon na 1500 W a zaisťuje, že dron môže pracovať 24/7 na plný výkon bez akéhokoľvek výpadku .

Dva externé svetlomety môžu poskytnúť osvetlenie dohromady až 8000 lúmenov. Majú uhol lúča 150°, čo minimalizuje vizuálne rušenie, spôsobené odrazom plávajúcich nečistôt. Jas sa dá plynule nastaviť v rozsahu 0-100%, čo umožňuje dronu podľa potreby osvetliť každý detail v prostredí pod vodou.

Vstavaná kamera vám poskytuje možnosť získať úžasné snímky v reálnom čase, nahrávať video v kvalite až 4K a 12-megapixlové snímky. Kamera je vybavená 1/2,3 Sony CMOS a EIS.

Hlavné vlastnosti:

  • Ponorte sa až do 200 metrov a pohybujte sa v maximálnom horizontálnom polomere 400 metrov
  • Skvelé pre podvodné núdzové záchrany, preskúmavanie trupov lodí a dokov, preskúmavanie akvakultúry
  • 4k video
  • Veľa rôzneho príslušenstva - v závislosti od vašej cieľovej misie
  • Dron má k dispozícii päť montážnych portov
  • Dva externé svetlomety poskytujú dohromady až 8000 lúmenov
  • Vymeniteľná pamäťová karta

Obsah balenia:

1x Podvodný dron Chasing M2 Pro Max
1x MicroSD karta 128GB
1x AC nabíjačka
1x Diaľkové ovládanie
1x Prepravné puzdro
1x Utierka
1x Kábel a navíjač 200m

Dodatočné parametre

Kategória: Chasing M2 Pro Max
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: