Obmedzenie prevádzky: 23. až 27. mája nebude dostupná telefonická podpora ani chat. Kontaktujte nás, prosíme, emailom. Objednávky budú vybavované štandardne.

Zhiyun uvádza nový profesionálny stabilizátor Weebill 2

Pre dnešných tvorcov obsahu môže byť gimbal (spolu s fotoaparátom) tým najdôležitejším vybavením. Spoločnosť Zhiyun je jedným z popredných výrobcov v tomto odbore a vo svojej produktovej rade ponúka široký rad stabilizátorov. Či už natáčate obsah pomocou svojho smartfónu alebo kamery RED, spoločnosť Zhiyun má vhodný gimbal pre každého.

A teraz nastal čas na aktualizovanú verziu jedného z najobľúbenejších gimbal, na model Weebill 2.

x1000w-Zhiyun_Weebill2_03_117046-639x1024

Gimbal Weebill 2 je určený pre profesionálne bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky, napríklad pre A7III + FE 24-70 mm F2,8 Sony alebo 5D4 + EF 24-70 mm F2,8 Canon.

Na tomto novom modeli gimbalu nájdete hneď niekoľko nových zaujímavých funkcií, ako je výklopná LCD obrazovka, vylepšená ergonómia, prenos obrazu a silnejšie motory.

Weebill 2 je prvým gimbal, ktorý obsahuje 2,88-palcovou výklopnou dotykovú HD obrazovku umožňujúcu plné ovládanie. Intuitívne, otočné a vysúvacie rozhranie umožňuje interakciu aj nastavenie parametrov a monitorovanie záznamu niekoľkými kliknutiami pre ničím nerušené natáčanie. Používatelia majú k dispozícii aj inteligentné funkcie vrátane chytrého sledovania jedným dotykom, časozbery a ovládanie gestami pomocou dotykového displeja, bez toho aby museli použiť aplikáciu ZY Play.

Spoločnosť Zhiyun v novom gimbale tiež predstavuje úplne nový čip Infineon a vylepšený algoritmus, vďaka ktorému je gimbal stabilnejší.

Tieto vlastnosti spolu s vylepšeným krútiacim momentom motora a kľúčovým algoritmom pre zvýšenie stability umožňujú, aby Weebill 2 vykonával analýzu komplexných prerušení k presnej detekcii a kompenzácii nestability v ruke, a to aj za extrémnych podmienok.

Gimbal má klasickú funkciu rukoväte pre zavesenie a jednoduché prenášanie, ktorá používateľom umožňuje hladko prepnúť do režimu zavesenia bez pridávania akéhokoľvek rozširujúceho príslušenstva alebo zmeny tvaru gimbal. Vynikajúca funkcia rukoväte uľahčuje natáčanie pri veľmi nízkych uhloch a je vhodná pre pohodlné a dlhé hodiny prevádzky.

Zhiyun_Weebill-2_WYN0488X-768x513

S novým gimbalom predstavuje spoločnosť Zhiyun tiež vizuálny ovládač MasterEye (VC100), ktorý je súčasťou sady Weebill Pro Plus Kit. Sofistikované zariadenie eliminuje nutnosť samostatného monitora, prijímača obrazu a ovládača pohybu.

Pre gimbal Weebill navyše vysielač pre prenos obrazu TransMount umožňuje výstup vo vysokej kvalite až 1080p a 60 fps, redukuje čas oneskorenia až na 60 ms a prenosová vzdialenosť môže byť až 150 m.

Cena a dostupnosť

Nový gimbal sa dodáva v štyroch rôznych sadách a bude dostupný v druhej polovici júla 2021.

Odporúčaná predajná cena:

Hlavné vlastnosti

  • Určený pre profesionálne bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky
  • Výdrž batérie až 9 hodín, doba nabíjania 1,6 hodiny
  • Klasická funkcia rukoväte pre zavesenie a jednoduché prenášanie
  • Dotyková obrazovka
  • Pokročilý prenos obrazu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie