Tvorba interaktívnych 3D virtuálnych prehliadok

Naša spoločnosť zabezpečuje celý proces tvorby a spravovania 3D virtuálnych prehliadok akéhokoľvek typu priestoru - od domácnosti, kancelárií a hotelov až po továrne, obchody a verejné priestory. Ak máte záujem o kúpu kamery Matterport, kliknite na tento odkaz.

V prípade otázok nás, prosíme, kontaktujte emailom na matterport@dronerepublic.sk alebo telefonicky na čísle 0947 953 258.

 

Matterport je technologická spoločnosť, ktorá vyvinula revolučné riešenie na vytváranie 3D virtuálnych prehliadok a digitálnych modelov priestorov. Matterport kamery zachytávajú každý detail a aspekt priestoru, či už ide o interiér budovy, exteriér alebo iný objekt. Dáta získané z týchto kamier sú následne spracované pomocou špeciálneho softvéru Matterport, ktorý vytvára 3D model priestoru. Výsledkom je interaktívny zážitok, ktorý umožňuje návštevníkom virtuálne prechádzať priestorom, približovať si detaily a v podstate "prežívať" to ako by tam reálne boli.

Získajte náskok

Využitie Matterport riešenia je investíciou do budúcnosti vášho biznisu. S Matterport riešením môžete ponúknuť svojim zákazníkom autentický a pohlcujúci zážitok, ktorý zvýši ich dôveru v produkty a v konečnom dôsledku povedie k rastu. Nech už ste realitný maklér, majiteľ obchodu alebo podnikateľ v špecifickom odvetví, Matterport je kľúčom k úspechu.

 

 

Prečo Matterport?

Unikátna prezentácia produktov

Matterport kamery umožňujú vytvoriť 3D prehliadky samotných produktov, čím zákazníkom poskytujú možnosť priblížiť ich a prezrieť z každého uhla. Takto si môžu zákazníci vytvoriť realistickejšiu predstavu o tom, čo môžu od produktu očakávať.

Podpora služieb

Prostredníctvom školiacich videí alebo inštruktážnych materiálov pre zákazníkov, ktorí sa chcú naučiť, ako správne používať svoje produkty. Tým nie je len zvýšite zákaznícku spokojnosť, ale zároveň znížite množstvo otázok a problémov, ktoré by inak mohli vzniknúť.

Prezentácia obchodu a showroomu

Prostredníctvom virtuálnych prehliadok kamenných predajní alebo showroomov, sa môžu potenciálni zákazníci prechádzať týmito miestnosťam, prezerať si jednotlivé produkty, a to v pohodlí svojho domova alebo kancelárie.

Zníženie nákladov na marketing

3D virtuálne prehliadky môžu výrazne znížiť náklady na marketing. Namiesto drahých reklamných kampaní alebo fyzických výstav môžete jednoducho zverejniť virtuálne prehliadky online a dosiahnuť širokú a globálnu online klientelu. 

Zvýšenie dôvery zákazníkov

3D virtuálne prehliadky vytvorené pomocou Matterport kamier umožňujú zákazníkom vidieť produkty alebo priestory takmer ako by boli fyzicky prítomní. To zvyšuje dôveru zákazníkov v produkty alebo služby, čo vedie k zvýšeniu konverzií a väčšej pravdepodobnosti nákupu.

Zvýšenie záujmu

Interaktívne a pôsobivé 3D prehliadky pritiahnu viac záujmu a zlepšia angažovanosť na vašej webovej stránke. To znamená viac návštevníkov, viac pozornosti a viac príležitostí na konverziu.

Zlepšenie Zákazníckej Skúsenosti

Matterport kamery umožňujú vytvoriť výnimočné zážitky pre zákazníkov. Virtuálne prehliadky a obsah v 3D prinesú zákazníkom zábavu a praktickú hodnotu, čo v ich očiach posilní vaše postavenie.

Prečo my?

   » Sme autorizovaný predajca kamier Matterport s bohatými skúsenosťami v oblasti lidarových technológii

   » Máme k dispozícii vždy najnovšie verzie kamier Matterport

   » Pracujeme priamo so zástupcami spoločnosti Matterport, vieme preto vyriešiť akékoľvek požiadavky klienta

   » Kamery poznáme od A po Z

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť

Pozrite si ako môže vyzerať interaktívna 3D virtuálna prehliadka vaších priestorov.

Množstvo funkcií

Notes

Notes

Za pomoci poznámok vyzdvihneme výnimočnosť jednotlivých produktov vo vašich priestoroch.

Remote

Remote Access

Prístup k vášmu 3D modelu je 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Svoj model môžete zdieľať prakticky s kýmkoľvek na akomkoľvek zariadení.

Tags

Mattertags

Do vášho 3D modelu podľa potrieb vložíme odkazy, videá alebo aj pracovné postupy.

trim

Trim & Blur

Rozmazaním tvárí ochránime súkromie ľudí alebo osobných informácií.

tours

Guided Tours

Vytvoríme autentický príbeh o vašom priestore, ktorý bude sprevádzať vašich zákazníkov.

Measure

Measurement Mode

S vysokou presnosťou si zmeriate čokoľvek v rámci 3D modelu.

Pre koho je Matterport?

nehnutelnosti

Nehnuteľnosti

Či už ste realitný maklér alebo správca nehnuteľností, 3D virtuálne prehliadky Matterport môžu zvýšiť vaše provízie, pomôžu vám osloviť širšie publikum a rýchlejšie tak predať alebo prenajať nehnuteľnosti.

Maloobchod

Maloobchod

3D virtuálne prehliadky umožňujú zákazníkom vidieť produkty alebo priestory, čím zvyšujete dôveru zákazníkov v ponuku. To vedie k zvýšeniu konverzií a väčšej pravdepodobnosti nákupu. Model vám navyše pomôže rýchlo a jednoducho plánovať, implementovať a spravovať rozloženie produktov vo vašich priestoroch.

poistovnictvo

Poisťovníctvo

Poisťovne a reštaurátorské spoločnosti môžu ušetriť čas, znížiť náklady a rýchlejšie uzavrieť poistné udalosti s využitím presnej a transparentnej dokumentácie.

komercne

Komerčné nehnuteľnosti

Tým, že 3D digitálne dvojčatá poskytujú firmám čo najpresnejší pohľad na ich potenciálny pracovný priestor, získavajú viac interakcií a zvyšujú efektivitu vyhľadávania a prezentovania priestorov, čím vám ušetria čas a peniaze.

Cestovanie

Cestovanie

Od prenájmov bytov až po hotely a priestory na podujatia môžete pozdvihnúť propagáciu svojej firmy pomocou 3D prehliadok, ktoré zvýšia angažovanosť, zvýšia počet rezervácií a zvýšia mieru obsadenosti.

Verejny sektor

Verejný sektor

Matterport predstavuje najefektívnejšiu metódu na propagáciu, plánovanie a správu škôl, vládnych budov, verejných priestorov a iných kritických infraštruktúrnych priestorov.

Cenník

Do 200㎡
2,50 € ㎡
Interiér
Bez dopravy
201-400㎡
550 €
Interiér
Bez dopravy
401-600㎡
700 €
Interiér
Bez dopravy
601-800㎡
850 €
Interiér
Bez dopravy
Od 800㎡
Individuálne
Interiér
Bez dopravy

+

Exteriér
50 €
Hosting (1.rok)
0 €
Hosting (2.rok)
69 €
Guided Tour
60 €
Doprava
0,25 € /km