Master Airscrew - Vrtule Ludicrous pre DJI FPV (Červené)

Kód: MA.FPV5432SR4
Len u nás
23 € 19,17 € bez DPH
Na sklade (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Vrtule novej generácie pre váš DJI FPV dron. Vrtule Ludicrous poskytujú zvýšenie rýchlosti a zrýchlenia, dlhší letový čas a lepšiu ovládateľnosť pre najlepšie vysokorýchlostné preteky. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyššia maximálna letová rýchlosť

Zvýšenie rýchlosti horizontálneho letu až o 11 %*. Posúvanie výkonu na vyššiu úroveň. *Nominálne hodnoty v porovnaní s OEM vrtuľami DJI.

Maximálna rýchlosť stúpania

O 13 %* zvýšená rýchlosť stúpania - ideálne pre extrémne kaskadérske kúsky a výkonnostné lety. *Nominálne hodnoty v porovnaní s OEM vrtuľami DJI merané v režime M bez obmedzenia GPS.

Vylepšená efektivita

Až o 2 % dlhší čas letu v porovnaní s OEM vrtuľami* DJI vďaka vylepšenej účinnosti listu vrtule. Nižšia spotreba energie pre predĺženie životnosti. *Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Responzívne a agilné

Vylepšená odozva a obratnosť pomáhajú lepšie sa orientovať v náročných terénoch a komplikovaných kúskoch. Navyše získate extra výkon pre neočakávané situácie.

Vylepšený zvuk z vrtúľ

Veríme, že preteky by mali znieť ako preteky. Otestujte si fascinujúci zvuk lietania rýchlosťou 160 km/h.

Vylepšená bezpečnosť

Možnosti žiarivých farieb pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Jednoduchšia navigácia s vylepšeným povedomím o situácii. Perfektný upgrade pre začiatočníkov aj profesionálov.

100 % kompatibilné

Špeciálna starostlivosť bola venovaná zaisteniu plnej prenosnosti a kompatibility s DJI FPV a všetkým existujúcim príslušenstvom DJI.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • Obal na prenášanie

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI FPV
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.