EcoFlow Delta Pro - Prídavná batéria

Kód: 1ECO3602
1 999 € 1 665,83 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
3.9.2024

Prídavná batéria pre nabíjaciu stanicu EcoFlow Delta Pro. Pripája sa k Delta Pro za účelom zdvojnásobenia celkovej kapacity systému na 7200 Wh. Pripojte dve batérie k Delta Pro a získate ohromujúcich 10,8 kWh na použitie mimo siete. Upozornenie: Prídavná batéria funguje len po pripojení k stanici Delta Pro, nefunguje teda samostatne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extra kapacita stanice Delta Pro: Ak pripojíte túto prídavnú batériu k stanici Delta Pro, zdvojnásobí sa tým jej kapacita na 7200 Wh. K batériovej stanici Delta Pro je možné pripojiť až 2 jednotky prídavných batérií a získať tak kapacitu až 10,8 kWh. 

Pohodlné dobíjanie: V momente, keď pripojíte prídavné batérie k Delta Pro, začnú sa spoločne rovnomerne vybíjať alebo nabíjať. Dobíjanie je možné pomocou solárnych panelov, AC zásuviek alebo nabíjacích staníc pre elektromobily.

Väčšia energetická záloha: Kombináciu stanice Delta Pro a prídavných batérií je možné využiť napríklad ako energetickú zálohu pre váš domov pri náhlom výpadku elektrického prúdu.

LCD displej: Vďaka prehľadnému LCD displeju získate presné informácie o stave nabitia batérie, zostávajúcej dobe dobitia, zostávajúcej kapacite atď. Stav môžete kontrolovať aj pomocou mobilnej aplikácie EcoFlow.

Špecifikácia

  • Kapacita: 3600 Wh
  • Typ článku: LFP
  • Životnosť batérie: 6 500 cyklov na 50 % kapacity, 3 500 cyklov na 80 % kapacity
  • Čas použiteľnosti: 1 rok (po úplnom nabití)
  • Rozmery: 25 x 11,2 x 16,4 palca / 63,5 x 28,5 x 41,6 cm
  • Hmotnosť: Približne 38 kg

V balení

  • DELTA Pro Smart Extra batéria
  • DELTA Pro extra kábel pre nabíjanie
  • Kryt na rúčku
  • Manuál (CZ)

6222-5

Dodatočné parametre

Kategória: EcoFlow Delta
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.